V USA přibývají obrovské tábory pro bezdomovce, bují zločinnost a rabování (video)
RSS

V USA přibývají obrovské tábory pro bezdomovce, bují zločinnost a rabování (video)

Zhoršující se inflace (vyplývající z nekonečného tisku fiat měn) činí jídlo, energii a bydlení pro miliony Američanů nedostupnými, což je přivádí do bezdomovectví a bídy.
Ve městech jako Los Angeles, Atlanta, Philadelphia a Oakland přibývá osad plných lidí bez domova. Situace se bude jen zhoršovat, protože inflace poroste a propad ekonomické aktivity připraví lidi o práci, zatímco výrobci budou končit.
V celé Americe se lidé stěhují z bytů a nájemních domů do obytných vozů nebo přívěsů. Mnoho z těchto lidí má práci, ale stále si nemohou ušetřit dost peněz na zaplacení domu. Jak se ekonomické podmínky zhoršují, mnoho z těchto lidí se přesouvá z obytných vozů do osobních nebo nákladních automobilů… a nakonec do stanů na ulicích. Tam na ně zapomenou titíž byrokraté, kteří jim slíbili práci a vládní podporu. Jsou to titíž byrokraté, kteří vytvořili ty stejné problémy, které vedou k bezdomovectví.
Zatímco většina bezdomovců není násilná a pouze se snaží přežít v kolabující civilizaci, problémy jako drogová závislost, duševní choroby, zneužívání veřejného zdraví a násilí jsou v táborech pro bezdomovce samozřejmostí. Tato stanová městečka jsou téměř vždy plná špinavých, odpadem a výkaly zamořených chatrčí, které páchnou odpadky a zoufalstvím.
Jak se bezdomovecká ghetta zvětšují a množí se, představují významnou výzvu pro chod celých měst, zejména proto, že tyto tábory mají svá vlastní pravidla, vedení a neformální ekonomiku. Nedodržují pravidla většinové společnosti a kromě vzácných příležitostí místní policie a členové městské rady předstírají jako by tyto tábory pro bezdomovce neexistovaly. 
Jsou to pro policii a záchranáře skutečně „no-go zóny“, s výjimkou vzácných případů, kdy se představitelé města rozhodnou „vyklidit“ všechny stany a odpadky, takže bezdomovci, kteří tam žili, se dostávají do ještě zoufalejší situace.
Projděte si tábory pro bezdomovce v Oaklandu v Kalifornii v tomto videu z Brighteon.com:

Mnoho bezdomovců přežívá díky krádežím
Jak se americká ekonomika zhroutí, stane se bezdomovectví samozřejmostí pro miliony Američanů. Aby přežili, mnozí z těchto lidí se uchýlí ke krádežím v obchodech. Půjde o krádeže všeho druhu zboží (včetně potravin) z místních maloobchodních prodejen.
The Epoch Times informuje o „Rostoucí hrozbě organizovaného maloobchodního zločinu“ s odkazem na takzvané „ORC skupiny“ (Organized Retail Crime = ORC), jejichž počty rostou ve městech po celé Americe.
Masivní množství maloobchodních krádeží ve Spojených státech za poslední dva roky se stalo velkou výzvou jak pro maloobchodníky, tak pro vymáhání práva.
Počet stále profesionálnějších skupin organizovaného maloobchodního zločinu (ORC) a jejich časté útoky dosáhly krizových rozměrů, uvádí National Retail Federation (NRF) ve zprávě ze 14. září.
Článek cituje viceprezidenta NRF Marka Meadowse, který řekl: „Tyto sofistikované zločinecké kruhy ohrožují bezpečnost zaměstnanců a zákazníků a narušují obchodní operace. Maloobchodníci posilují svá bezpečnostní opatření, aby čelili této stále nebezpečnější a agresivnější trestné činnosti.“
Mezi položky, na které se hromadné krádeže zaměřují, patří oblečení, zdraví a krása, elektronika/spotřebiče, doplňky, potraviny a nápoje, obuv, bytové zařízení a potřeby pro domácnost, domácí kutily, brýle, kancelářské potřeby, výrobky pro péči o děti a hračky.
„Vidíme stále více a více, převážně organizovaný maloobchodní zločin,“ řekla generální ředitelka Best Buy Corrie Barry pro NY Post koncem roku 2021.
„Tento tlak můžete vidět na našich finančních číslech. A co je důležitější, můžete vidět ten tlak na naše lidi. Je to traumatizující,“ řekla.
Americká obchodní komora počátkem tohoto roku vyzvala Kongres, aby přijal opatření proti nárůstu zločinů ORC, a označila to za „národní stav nouze“.
Šerif okresu Los Angeles Alex Villanueva obvinil radikální demokraty a státní zástupce, kteří řekli, že „žijí v tomto ‚paláci probuzení‘, kde se jich politika netýká, ale průměrného člověka to ovlivňuje.
Jinými slovy, Amerika je svědkem vzestupu organizovaných maloobchodních loupežných kruhů, které terorizují stále více kamenných obchodů, traumatizují tamní zaměstnance a drancují jejich zboží.
Nemusíte být génius, abyste si uvědomili, že většina těchto maloobchodních prodejen v těchto oblastech zanikne a obyvatelům zůstane pustá krajina opuštěných maloobchodních budov.
Demokraté z Illinois legalizovali squatting a neoprávněný vstup… policie už nebude nikomu chránit  soukromý majetek.
Illinoiští byrokratičtí géniové – kteří upřednostňují zločince a trestají ty, kdo dodržují zákony – právě před několika dny schválili a podepsali „zákon SAFE-T“, který by zrušil kauci za vraždu druhého stupně, žhářství, únosy, násilné přepadení a mnoho dalších sériových zločinů. Zákon v podstatě umožňuje policii zatknout vraha, dát mu lístek, aby se příští rok dostavil k soudu, a pak ho rovnou vyhodit zpět na ulici, aby znovu zabil.
Senátor Donald DeWitte zoufale touží po tom, aby byl tento nebezpečný zákon prosazovaný demokraty zrušen. Z webových stránek senátora DeWitte:
„Nemůžu jít po ulici, aniž by mě někdo nezastavil a nezeptal se mě, jak zastavit zákon SAFE-T,“ řekl senátor DeWitte. Voliče znepokojují zejména trestné činy, které budou od 1. ledna považovány za „netrestné“. Lidé mají oprávněné obavy a my musíme urychlit implementaci, abychom se vypořádali s dlouhým seznamem nezamýšlených důsledků spojených se zákonem.“
DeWitte pokračoval: „Podle státních zástupců v každém státě jim zákon extrémně ztíží odsouzení násilných zločinců, a to i u tak závažných trestných činů, jako je vražda, kdy obviněná osoba již nepředstavuje významnou hrozbu pro konkrétní identifikovatelnou osobu. Obecné riziko již nestačí a tento zvýšený standard povede k tomu, že někteří velmi nebezpeční jedinci budou propuštěni během několika hodin od svého zatčení.
Stejní žalobci uvedli, že trestné činy jako vražda druhého stupně, žhářství, těžké ublížení na zdraví, únos, vloupání, loupeže, zastrašování, vážné řízení pod vlivem alkoholu, přitěžující útěk a útěk, trestné činy související s drogami, vyhrožování veřejnému činiteli a vražda pod vlivem drog, již nesplňuje standard pro vyšetřovací vazbu.
Mnoho lidí stále neví, že neoprávněné zasahování již není trestným činem, kterému mohou orgány činné v trestním řízení zabránit. Nelze například zadržet a vystěhovat squattery, kteří se usadí ve vaší kůlně, garáži, karavanu nebo doma.
ABC7 Chicago hlásí:
Šerif okresu Grundy Ken Briley je znepokojen, protože zákon zakáže zatýkání lidí obviněných z určitých přestupků. Jako příklad uvedl vloupání.
„Dnes ho mohu zatknout, pokud podepíšete hlášení o vloupání,“ řekl Briley. „Prvního ledna to už nebudu moct udělat. Zákon říká, že mu musím dát lístek a nechat ho odejít.“
Jinými slovy, bezdomovci se budou moci brzy nastěhovat do jakéhokoli domu, který si vyberou, a policie je neodstěhuje, i když tam bydlí bez povolení.
To znamená, že vlastníci soukromého majetku v Illinois nemají žádný právní prostředek k odstranění jedinců – včetně drogově závislých, prostitutek a násilných zločinců – kteří vniknou na jejich pozemek. Pokud opustíte svůj domov na víkend a bezdomovec se do domu vloupe a převezme váš domov, nemáte žádný právní prostředek, jak ho odstranit.
To znamená, že jste na to sami a musíte se rozhodnout, jak naložit s možnou velkou skupinou lidí, kteří nyní žijí ve vaší garáži nebo domě. Pokud policie nic nedělá, máte právo být svou vlastní policií? Jakou úroveň síly může soukromník použít, aby přinutil vetřelce odejít?
Ve městech a krajích ovládaných demokraty je evidentní, že soukromí vlastníci nemovitostí, kteří ohrožují vetřelce pistolí nebo noži, jsou sami zatýkáni a stíháni krajně levicovými žalobci. Jinými slovy, pokud ve svém domě najdete squattery, kteří kakají na koberec a stříkají graffiti na stěny, a zavoláte policii, aby je odstranila, policie vám řekne, že nemůže nic dělat. Pokud vytáhnete zbraň a pokusíte se přinutit squattery, aby opustili dům, policie vás zatkne a zatímco budete ve vězení, tito squatteři váš dům zdevastují a pravděpodobně ho zapálí.
Toto je Illinois pod kontrolou demokratů a je to známka kolapsu civilizace, který čeká na každé „modré“ město a okres po celé Americe, kde jsou zločinci chráněni a dodržující zákony trestáni. Podobná situace již existuje například v Oregonu, kde někteří majitelé nemovitostí doslova dávají k prodeji domy obsazené squattery, kteří odmítají odejít. Jak si dokážete představit, tyto nemovitosti jsou nabízeny za výrazně snížené ceny a kupující si nemohou prohlédnout domy před předložením nabídky. To proto, že se už asi někdo vykálel na koberec a zapálil tapetu. Pokud v současné době vlastníte nemovitost ve státě Illinois, hodnota vaší nemovitosti brzy klesne.
Z toho všeho vyvstává rozumná otázka: jaká je hodnota soukromého majetku ve státě, kde nelze vymáhat zabezpečení tohoto majetku? Odpověď zní: nula.
Žádný domov nestojí za nic, pokud se ve vašem domě může kdykoli s plným souhlasem levicově smýšlejících zákonodárců prohnat  dav bezdomovců, zatímco policie není ochotna s tím nic dělat (protože je vázána na nový zákon).
Pokud vlastníte nemovitost v Illinois, prodejte ji do 1. ledna.
Pokud neprodáte svůj majetek a neopustíte Illinois, jste v háji.
Pokud žijete ve státě Illinois, odejděte před 1. lednem nebo se přestěhujte do venkovské, konzervativní komunity, kde máte šanci najít orgány činné v trestním řízení, soudce a poroty, kteří stále uznávají zdravý rozum a právo postavit si svůj vlastní Defend house proti lupičům.
Pamatujte, že až bezdomovectví exploduje po celé Americe, miliony strádajících, zoufalých lidí se zmocní soukromých domů a budov, čímž zruší samotnou myšlenku soukromého vlastnictví. Nyní je to majetek davu a vláda davu je přesně to, co demokraté chtějí. Takže záměrně napsali a schválili tento zákon, aby zrušili soukromé vlastnictví a vypustili násilné zločince do ulic Illinois.
Do modrých měst přichází chaos… vše se děje záměrně.
Illinois, Kalifornie, Oregon, Washington, New York, New Jersey a další státy ovládané demokraty se chystají uvrhnout do pekelné situace podobné šílenému Maxovi, kde je policie bezmocná. Občané dodržující zákony buď uprchnou nebo jsou znásilněni a zavražděni. Vypadá to, že demokraté konečně dostávají společnost, kterou volili, a jak se to zrychluje, brzy uvidíme vlnu uprchlíků prchajících z měst a do rudých států nebo na venkov. Uprchlíků, kteří hledají zdravý rozum v Americe, kde se rychle staví bezpečné hranice, které mají zastavit příliv demokratů,
Tolik aktuální zprávy z USA. Připomínám, že například v Itálii nebo ve Francii již zákon, který platí v americkém státě Illinois (a několika dalších), dávno platí. I zde jste si již mohli přečíst o mnoha případech násilně obsazených domů, jejichž majitelům se třeba roky nedaří nezvané vetřelce vyhnat, neboť zákon není na jejich straně. O konkrétních případech jste si mohli přečíst například zde , zde , zde , zde, zde nebo zde.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek V USA přibývají obrovské tábory pro bezdomovce, bují zločinnost a rabování (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden