Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa)
RSS

Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa)

Stále více Nizozemců začíná chápat skutečnou úlohu královské rodiny, která v minulosti kolaborovala s nacisty, na změnách světového řádu, k nimž aktuálně dochází. I to vede k propadu obliby této rodiny, která stojí daňové poplatníky závratné sumy.
Po letošní návštěvě nizozemského premiéra Rutteho na srazu Bilderbergu se v Holandsku také mnohem víc hovořilo o úloze nizozemské královské rodiny ve Velkém resetu. Není žádným tajemstvím, že první sraz Bilderbergu byl organizován právě nizozemskou královskou rodinou v roce 1954 – a od té doby její zástupci (případně někdo z holandské vlády) nechybí na žádném dalším srazu, ať už se koná kdekoli.
Holanďané si začínají ve světle stávajících událostí, k nimž patří i vyvlastňování farem, uvědomovat, že jistou roli v procesech nového světového řádu má i královská rodina, která má u občanů stále menší podporu.
Jako každý rok zahajuje parlamentní rok nizozemský král Willem-Alexander projevem z trůnu.  Jeho nejstarší dcera, princezna van Oranje, tam byla poprvé.
Skleněný kočár projížděl kolem Haagu za hlasitého bučení. Lidé stáli zády ke kočáru, zvedali na královský pár prostředníčky a velmi hlasitě křičeli. Královna Maxima přestala mávat na demonstranty. Byli tam také lidé s vlajkami s texty jako ‚Fuck Rutte‘.
Mnoho lidí mělo na zádech cedulku s nápisem „Nizozemsko v tísni“. K vidění bylo také mnoho obrácených holandských vlajek. „Byl to jiný pohled z kočáru, než na jaký jsou zvyklí,“ komentoval reportér Mattijs van de Wiel.
Podle GP Els van Veena je to správně. „To je to, co získáte, když se samozvaná elita obohatí na úkor plebsu,“ říká.

Niet iedereen is onverdeeld enthousiast over #Prinsjesdag en het koningshuis. @mattijsvdwiel is bij demonstranten die absoluut niet staan te wachten op de koning. Onder luid boegeroep komt de Glazen Koets voorbij. "Dit is een ander ontvangst dan ze gewend zijn" pic.twitter.com/ygrXuxlPX2
— NPO Radio 1 (@NPORadio1) September 20, 2022

„Obrácené vlajky, demonstranti křičí ‚zrádci!“ a zvedají prostředníček, princezna Beatrix mává oknem v pozadí a do toho blábolí komentátoři. Jaký surrealistický princeznin den,“ reaguje reportér Telegraafu Wierd Duk.
Novinářka Annelies Strikkers říká: „Je fascinující, jak se komentátoři NOS (pozn.: veřejnoprávní televize, obdoba naší ČT) snaží vyhnout mnoha demonstrantům, aby nebyli v televizi příliš slyšet. Je skvělé, že je letos protest slyšet v tak velkém měřítku.“

Poslanec Pieter Omtzigt šel do divadla pěšky. „Málokdy jsme cítili, viděli a zažili tak velký rozdíl mezi atmosférou uvnitř a venku,“ říká. „To odpovídá tomu, co mi lidé celé týdny psali, posílali e-maily a říkali: máme strach z nejisté existence.“
„Jaké prohlášení od lidí. Nikdy předtím nebylo během Prinsjesdagu tolik protestů, vypískání a obrácených vlajek! To je bezprecedentní!“ tweetoval podnikatel Remco de Vaan.
Právník Sietske Bergsma říká: „Jen si myslím, že příští rok už to nebude bezpečné. Tak ať si to chvíli užijí!“
Nutno podotknout, že k něčemu podobnému dosud nedošlo. Na akcích, kde občané vítali královskou rodinu, se odpůrci téměř nevyskytovali nebo jen v zanedbatelném počtu. Nyní však neváhali vyjít do ulic. A bylo jich dokonce tolik, že přečíslili mávající příznivce královské rodiny.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Nizozemská královská rodina byla při tradičním ceremoniálu vypískána (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden