Došla i vajíčka, ale všechno je super!
RSS

Došla i vajíčka, ale všechno je super!

Tak je to tady, pokrok dorazil už i k nám do vesnice!
Došla vajíčka.
Podobné zážitky sdílí lidé z čím dál tím většího počtu míst – prostě nejsou vajca. Lidé v některých lokalitách musí ojet klidně i několik obchodů, než najdou nějaký, který má toto lukrativní zboží stále ještě skladem.
Přitom v normálním světě by žádná „vajíčková krize“ nastat nemusela – nejsme sice v produkci vajec úplně soběstační, ale ve srovnání s mnoha jinými zeměmi na tom ještě nejsme tak špatně. V České republice se chová přibližně 5 miliónu nosnic v zemědělském sektoru a fascinující 4 miliony nosnic v domácích chovech. Dohromady tedy něco přes 9 miliónů ukvokaných producentek vajíček. To prý stačí přibližně na 83% našich potřeb, zbytek se jako obvykle dováží hlavně ze sousedního Polska. Objektivně tedy není důvod k tomu, aby došlo z ničeho nic k obrovskému nedostatku, kdy regály na vajíčka zejou prázdnotou. Polsko je přece za rohem a i kdyby úplně vypadlo z vajíčkové rovnice, bylo by na jednoho člověka místo 10 vajec celých 8 nebo 9.
Jenže pevná vejce neztratili jen naši politici, ale i spousta našich obchodů. Proč?
Je to stejný princip, jako se všemi ostatními kroky, které nás mají naprosto zdevastovat a zvýšit naše zadlužení tak, abychom se vyrovnali „vyspělým“ zemím Západu jako je krachujíí Řecko, Španělsko nebo Itálie. Cílem je zavést ve všech odvětvích takový nedostatek, drahotu a následně i dluhy, aby s námi pak za obří půjčky šlo dělat prakticky cokoli. Tedy ve všech odvětvích krom toho bankovního, farmaceutického a vojhenského, ale to je téma na jiný článek. Martin Koller, skvělý analytik naprosto nabušený znalostmi a nekorektním humorem, tomu říká lichvokracie . A já k tomu názvu nemám co dodat – ano, z demokracie se plynule přesouváme do systému, kde nám skrz všemožné nástroje nemilosrdně vládnou nadnárodní bankovní lichváři.
Jen dodám, že jednoho obchodního artiklu máme pořád obrovský nadbytek a plníme plán na 105% – jsme excelentní producenti i konzumenti mediálních a vládních dezinformací. Ale zpět k oblastem, ve kterých se nám tak nedaří (tedy všechny ostatní).

S lichvokracií na věčné časy!
V lichvokracii jsou lidé šikovně zadluženi tak, že svoje osobní dluhy často nesplatí ani za 30 let práce. Jde hlavně o hypotéky na bydlení, ale i o leasingy na auta či o spotřební úvěry. Skoro každý člobrda s tak obřím dluhem pak raději drží hubu a krok, aby u něj náhodou nedošlo k vyhazovu z práce za nějaký ideozločin, poté k výpadku příjmů a následně k neschopnosti splácet a k propadnutí majetku, do které už nainvestoval tolik energie a peněz. Buď budete držet papulu a krok a platit nekonečné dluhy, nebo nebudete nic vlastnit (a budete šťastní, že vám aspoň nechali obě ledviny).
Brutální zadluženost se ale v lichvokracii netýká jen běžných lidských otroků, krvavý podpis pod nesmyslné smlouvy o půjčkách podepisují i celé státy. Postup je jednoduchý.
Do čela zemí obohacených zdivočelou lichvou jsou nejprve natlačeny poslušné loutky – díky zkorumpovaným médiím a nově už i díky jasným volebním podvodům. Macron ve Francii, Biden v USA, aktuální panák z orloje v Rakousku, celá vládní pětikolka u nás atd. Tihle poslušní maňásci pak za hysterické podpory mainstreamových prestitutek dělají jedno šílené rozhodnutí za druhý. Jejich cílem je co nejvíc zadlužit stát a zdevastovat normální život. Nepřítelem je hlavně početná střední třída, která pořád ještě jde trochu podojit.
Nezbytným doplňkem přechodu do dluhového otroctví je také poštvání obyvatel proti sobě navzájem, aby se všichni navzájem hádali a nevšimli si, že jim zrovna nějaký had šmejdí jazykem v kapse. Když si obyvatelé konečně všimnou, že mají v kapsách místo paklíku bankovek nesplacené dlužní úpisy, je už obvykle pozdě. Je jedno, jaký nástroj se zrovna používá – masová migrace, Islám, covidová opatření, očkovací šmakulády, nenávist k vybrané zemi, zelený úděl, omlouvání „správného“ fašismu atd. – hlavní je vytvářet chaos a rozdělovat populaci. Rozděl a panuj.
Nasazené vládní a mediální loutky si v procesu likvidace samostatných států samozřejmě vždy přijdou na své – jsou odměňováni masovou viditelností (to lidem s narcistní poruchou dělá velmi dobře) a z obřích finančních toků jim sem tam upadne nějaký ten miliónek nebo dokonce i miliardička nově natištěných dolárečků. Médii milovaní diktátoři jako třeba prezident Ukroruiny Volodomyr Kokainsky by mohl vyprávět.

„Velké Dobro“ jede přes lidi jak parní válec
Přitom celý ten proces je pro běžné obyvatele totální nesmysl. Česko má například nadprodukci elektřiny, a to navíc velmi levné – hlavně díky atomovým elektrárnám, které jsme mimochodem postavili s pomocí zlého Ruska. Jenže všechno je šikovně zašmodrchané tak, že si vlastní elektřinu kupujeme přes burzu za desetinásobek, víceméně od Německa. Proč?
Pohonné hmoty také nemusí být tak drahé – ropa se prodává prakticky za stejné peníze jako dříve, takže nafta i benzín by měly stát také stejně, ne? Ale my se blížíme dvojnásobku ceny. Proč? Protože je potřeba dojit obyvatele i soukromé podniky. Dojit až na krev.
To samé s plynem – na burzách se sice plyn zdražil, ale kdybychom měli normální českou vládu, tak by nebyl problém uzavřít přímou smlouvu s naším hlavním a nutno podotknout i velmi solehlivým dodavatelem na východě. Udělalo to tak třeba Maďarsko a Srbsko a tak mají plyn doslova za pakatel. Stačilo jen udělat jednu ze dvou věcí – buď se chovat stejně férově ke všem cizím zemím (tj. nehodnotit všechno šíleně černobíle, jen podle programů z prolhaných médií) nebo alespoň jakožto hystericky nepřátelská země začít platit v rublech. Rusko má totiž naprosto nepochopitelně problém s tím, že když jim platí západní země v Eurech nebo dolarech, tak nakonec za dodané suroviny nedostanou žádné peníze. Pokrokové západní země totiž „zaplacené“ peníze nechají ve svých bankách a odmítnou je předat dál do Ruska. V praxi tedy chtějí, aby Rusko prodávalo suroviny úplně zadarmo a bez řečí si nechalo rozkrást nejen veškerý majetek svých občanů v zahraničí (domy, jachty, podniky a dokonce i fotbalové kluby), ale i všechny bankovní převody. Jak opovážlivé!

„Seberte vidle a motyky a vzhůru na Moskvu!“
My, hrdí ČURinci (kdysi Češi a Moravané), ale se zlým Ruskem žádné výhodné smlouvy uzavírat nebudeme! Tenhle temný Mordor totiž bezdůvodně napadl Ukrajinu…bezdůvodně po osmi letech války ukrajinského režimu proti ruskojazyčným Ukrajincům na východě Ukrajiny, po systémem tolerovaných masových pochodech hajlujících azováckých extremistů, po masakrech jako bylo upálení opozice v Oděse, po povraždění 15 000 civilistů na Donbase, po likvidaci veškerých ukrajinských protirežimních médií a nakonec dokonce i opozičních stran či po otevřených hrozbách prezidenta Ukrajiny Kokainského, který Rusku sliboval, že si pořídí nukleární zbraně a namíří je na Moskvu. Prostě zaútočili úplně bezdůvodně! A teď je tam zkurvená válka, která Ukrajinu definitivně zlikviduje.
Naše hlavy pomazané (nebudu říkat pomazané čím) tedy dostaly od skutečného vedení za hranicemi nové noty, ať po zlikvidované Ukrajině promění v nové beranidlo proti Rusku naši Českou republiku (a Polsko se Slovenskem). Show must go on!
Ukrajina totiž jasně ukázala, jak skvěle to funguje – je potřeba zkorumpovat zemi, všechno rozkrást, všechny ty užitečné idoty absolutně zadlužit, způsobit neskutečnou emigraci (10 miliónů práceschopných Ukrajinců uteklo už před únorem 2022) a pak na svém území ještě rozjet nějakou rozkošnou humanitární genocidu a hrozit nukleárním útokem na Moskvu. K tomu dál brutálně zadlužovat zemi, protože jak lordi rozhazujeme peníze za zbraně a „pomoc“ Ukrajině, přestože už žádné peníze nemáme a žijeme v rozpočtovém provizoriu.
Jako bonus tu ještě můžeme také vybudovat nějaké ty biolaboratoře – samozřejmě zaměřené hlavně na vývoj biologických zbraní proti Rusům a Slovanům obecně. Protože Češi už přece Slovani nejsou, my jsme Evropané! Jo, není nad to, mít někde za Prahou laborku, která „humanitárně“ přidává nové funkce chuťovkám jako jsou pravé neštovice, dýmějový mor, horečku dengue a další dobrůtky. Za odměnu pak naprosto logicky a očekávatelně přijde buď totální otroctví v nadnárodní lichvokracii nebo brutální facka od rozzuřeného ruského medvěda a potenciální návrat ruských vojsk na naše debilizované území.
Surovin nětreba, zachrání nás pekarový bioplyn!
Ještě jedna poznámka – jestli to dobře chápu, tak naše nukleární elektrárny pomáhají stabilizovat čím dál tím rozkolísanější síť v celé střední Evropě (kvůli nestabilní energii ze slunečníků, větrníků a Pekarové bioplyníkům). Navíc máme nadprodukci energií, takže oslabujeme energetickou krizi v Německu. A tyhle naše Temelíny a Dukovany jedou na jaderné palivo, které nám v podstatě může dodat jen Rusko. Takže když na Rusko uděláme dlouhý nos, 40% naší energie půjde do kopru…a TOHLE bude panečku krizička. Každý lichvář se z následného potenciálního krveprolití určitě zatetelí blahem – obzvlášť dětská krev je prý na jejich tajných burzách velmi cenná, protože její infuze má prý omlazující efekt.
Celé tohle šílené dadaistické divadlo ještě završuje fakt, že když odmítneme kupovat zlou ropu, plyn a další suroviny od Ruska a budeme kupovat jen hodnou ropu, plyn, jaderné palivo a další suroviny třeba od Německa nebo USA, tak ve skutečnosti půjde pořád o ty samé zlé ruské zdroje. Německo i USA to prostě od Ruska nenápadně koupí místo nás, změní razítko země a prodají nám to s obrovskou přirážkou. V případě USA by k nám ty suroviny navíc musely vozit ještě neexistující tankery, což by byla naprostá ekologická katastrofa. Ale co, někdo těm surovinám převáženým neekologickým tankerem z USA přes celý oceán dá nějaké hezké razítko „super-eco product“ a všechno bude fajn, že? Hlavně, že si Německo a USA trochu vydělá na vlastní nesplatitelné dluhy.
Že to položí na lopatky Česko a způsobí to krizi, jakou jsme tu neměli 90 let? To je fuk, hlavně že to ublíží diktátorovi Putlerovi…kterému to tedy ve skutečnosti nijak neublíží a naopak ho to ve vztahu k Evropě spíš relativně posílí. Ale kdo by se zabýval trapnou realitou, hlavní je propagace vlastních ctností na sociálních sítích.
Spolu tu cestu do (tralala) zvládneme!
Co říci na závěr? No všechno výše jsou samozřejmě kremelské dezinformace. Naše „elity“ nás zachrání.

Pekarová s Adamovou zapojí svoje astronomické IQ 70 i produkci bioplynu na plné…vejce a bude po energetické krizi. Ministr Ropušan hrdinně zabojuje proti ošklivým informacím, znovu vyzve občany k humanitárnímu udávání sousedů a s dětmi uspořádá další debatní kroužky o vraždě prezidenta Ruska. Náš ukrajinský premiér, fialový profesor Amaroun, všem zlepší náladu tím, jak všechno nadšeně odřídí pomocí loutkových pohybů rukou a všem radostně provede další kyjevský hoprdox.
Naše země prostě míří dobrým směrem. Jednoznačně.
Policie bude mít zase zábavnější práci, až bude znovu vymýšlet, co udělat s navrátivší se ukrajinskou mafií a s přívalem automatických zbraní, které prezident Kokainsky rozdal propuštěným trestancům.
Zemědělci se z celé situace úplně pose*rou a tak zas mít čím levně hnojit pole. Navíc si zlepší kondici, protože bez nafty budou muset tahat pluhy vlastními silami.
Pekaři budou moct odpočívat doma u Netflixu, protože nebudou mít plyn na pečení. A ten plyn stejně ani nepotřebují, protože obilí je prodané do Polska a Německa, takže by ani neměli z čeho péct. Pekarová s Adamovou situaci geniálně vyřeší tím, že poradí obyvatelům, ať jí koláče, když nebude ten trapný chleba.
Uživatelé Twitteru budou dál řičet radostí, jak patří na Západ a jak jejich hrdinné udávání „kremlobotů“ (tedy kohokoli, kdo nemyslí přesně stejně jako oni) likviduje dezinformace, Putlera i zbytečnou českou ekonomiku a svobodu.
V zimě bude většina Čechů radostně zvyšovat svoji otužilost, protože na topení budou mít jen lepší lidé z ještě nezkrachovalých korporátů v Prahe.
Spousta malých a středních podniků zavře krám, protože nebudou mít kvůli drahým energiím a nedostatku surovin na nic peníze – takto vznikne spousta šťastných lidí, kteří budou moct odpočívat doma a pobírat dávky, které jim stát laskavě poskytne (poté, co si na ně znova půjčí od banksterů a zadluží i naše pravnoučata).
Ale to nejhlavnější nakonec – v obchodech jsou pořád banány! Takže cajk, všechno je v pohodě a máme se skvěle.
Jo, tohle je ta ZMĚNA, kterou nám slibovalo SPOLU. ZMĚNA, která všechny definitivně přivede rovnou do…
Šťasnou cestu.

The post Došla i vajíčka, ale všechno je super! appeared first on Bornova.pub .


Nejčtenější za týden