Pomohli jste ČSSD do hrobu…
RSS

Pomohli jste ČSSD do hrobu…

Je to již podruhé v tomto týdnu, co si na mě v médiích ve vydavatelství Borgis, kam patří Právo a zřejmě také Novinky.cz, někdo vzpomněl.

V minulém týdnu to byl ve svém vcelku zbytečném rozhovoru na Novinky.cz Vladimír Špidla (zbytečném proto, že ve volbách do Senátu na Praze 4 utrpí strašlivou porážku). Nezapomněl se o mě otřít se lživým tvrzením, že počátkem pádu ČSSD do současné bezvýznamnosti byly vítězné volby v roce 2010, po kterých jsem odešel z funkce předsedy ČSSD. A vzdal jsem se možnosti vytvořit vládu se silným zastoupením ministrů Věcí veřejných a s mimovládní podporou komunistů.


V dnešním Právu přichází známý politologický popleta Lukáš Jelínek s jakousi lehkou paralelou tohoto svého výroku. O A. Babišovi píše: „Nehodlá opakovat chybu Jiřího Paroubka, jenž poté, co mu přes volební vítězství ČSSD v roce 2011 uniklo premiérské křeslo, zbrkle ohlásil odchod a pak, když jej kolegové nevolali zpátky, toho s křížkem po funuse litoval“. Nevím, proč i L. Jelínek šíří lži, podobně jako V. Špidla. Možná také proto, že v roce 2010 byl členem týmu L. Zaorálka a byl placen v jeho kanceláři místopředsedy sněmovny jako jeden z poradců.


smuteční růžePromo článek: 


Promo článek


číst dál


Nejčtenější za týden