Rakousko: Laboratorní test prokázal vysokou toxicitu nedeklarované kapaliny ve školních testech Covid-19
RSS

Rakousko: Laboratorní test prokázal vysokou toxicitu nedeklarované kapaliny ve školních testech Covid-19

V úterý jste si zde mohli přečíst o tiskové konferenci, která měla právě dnes v Rakousku prozradit, jaké je složení antigenních testů, které se používaly na školách po celé EU, tedy i u nás. Jednalo se také o testy, které byly ve volném prodeji. Jak jsem slíbila, tak nyní přináším podrobnější informace z dnešní tiskové konference, která proběhla v Rakousku.
Okamžité dodržování zákonné povinnosti testovat zdravotnické prostředky, zejména pokud se dostanou do rukou dětí: To je požadavek účastníků tiskové konference nazvané „ Laboratorní rozbor kapaliny v testech na antigen Covid-19: Nálezy vykazují vysokou toxicitu „, která se konala 22. září v 11:00 hodin ve Vídni. Zúčastnění právníci a odborníci prezentovali výsledky laboratorních testů a mezinárodní poznatky o složkách screeningových antigenních testů Covid-19.
Je snazší oklamat lidi, než je přesvědčit, že jsou klamáni.
Ach Univ.-Prof. Dr Johann Missliwetz, koroner
Pod dohledem notáře byly odebrány vzorky ze dvou antigenních testů používaných jako domácí testy v Rakousku a dvou testovacích sad používaných ve školách a byly předány k testování jedné z největších zkušebních laboratoří, která je partnerem AGES. Výsledky těchto testů podle normy ISO potvrdily obavy: obsažená kapalina má vysoce toxický účinek na lidské buňky, napadá je, zabíjí je a rozkládá.
Při zkoumání faktů jsme na každém rohu narazili na šílenství, kterému nikdo nevěří. Základními kameny jsou strach z toho nechat laboratorně testovat tyto kapaliny, zákaz testování vydaný úřady a tajně propašovaný do zákona a nepředstavitelná drzost tyto látky nedeklarovat a odmítat bezpečnostní listy.
Florian Machl, novinář
Zákonné požadavky byly ignorovány
Výrobci, dovozci a také federální ministerstvo možná i po opakovaných žádostech nezákonně odmítají poskytnout informace o tom, z čeho jsou tyto kapaliny vyrobeny.  Povinnost předávat bezpečnostní listy vyplývá z nařízení REACH EU a chemického zákona. V USA se naopak výrobci obávají miliardových pokut a let vězení: byly tam zveřejněny přesné ingredience.  Informační centra pro jedy jsou informována  .
Tři ze čtyř testovaných produktů obsahují nebezpečný jed „azid sodný“. Na základě dostupných údajů musí být naléhavě ověřeno podezření na další toxiny v testovacích soupravách.
Azid sodný je velmi silný jed a požití i malého množství může způsobit těžkou otravu. Naštěstí je množství azidu sodného ve většině souprav rychlého antigenu mnohem menší, než jaké může způsobit otravu při požití dospělou osobou. Lahvičky dodávané se soupravami však vypadají jako malé stlačovací lahvičky nebo oční kapky. Někteří lidé je mohou zaměnit za léky a kapat si kapky do očí nebo nosu, což může způsobit podráždění. Lidé si tím také mohou omylem potřísnit pokožku, což může způsobit podráždění kůže nebo chemické popáleniny. Malé děti by mohly náhodně spolknout obsah lahvičky nebo se udusit malým uzávěrem lahvičky.
Informace na Poison.org
Zástupce školy, který se zúčastnil tiskové konference, byl šokován, když jsme ho konfrontovali s výsledky výzkumu a laboratorními nálezy.
Blaho dětí je pro nás učitele vždy nejvyšší prioritou. Musíte se spolehnout na specifikace ministerstva školství. O to více šokující je informace, že tekutina v rychlých antigenních testech prý obsahuje jed. Doufejme, že odpovědný BASG to brzy objasní.
Dipl.Ped.Klaus Samhaber
Žádná spodní hranice toxicity
V odborné zprávě toxikologa prof. Hockertze, která byla přečtena na tiskové konferenci, uvádí, že existují jasné indicie, že se jedná o velmi silně imunotoxické a alergenní a také potenciálně genotoxické látky, které i v nejmenších koncentracích mají jako příčinu trvalé kontaktní dermatitidy, ale mohou také změnit lidskou DNA. Nechat děti samy zacházet s těmito chemikáliemi je hrubá nedbalost, protože nesprávná manipulace může dětem způsobit trvalé imunotoxikologické a genotoxické poškození, které později vede k těžkým kožním onemocněním, rakovině nebo metabolickým onemocněním.
Běžné tvrzení
Společným požadavkem účastníků je prozatím uchovávat testovací sady mimo dosah dětí a mládeže, t. j. zdržet se školních testů do úplného vyjasnění skutečnosti. Mezitím bylo BASG vládním zákonem zakázáno zkoumat testy. Platnost tohoto zákona již vypršela, ale od té doby nebyl přezkoumán. Nyní je čas naléhavě vše vyjasnit, vláda to dluží lidem v Rakousku, kteří si museli neustále provádět tyto testy.
Stát se nesmí vyhýbat své odpovědnosti, pokud jde o bezpečnost zdravotnických prostředků.
V každém případě musí platit: ruce pryč od zdraví našich dětí.
Dr.  Georg Prchlik
Problém se týká každého
Je irelevantní, jak kdo sám za sebe posuzuje riziko epidemie SARS-CoV-2 nebo jaký postoj zaujímá k tzv. „očkování“. Každý v Rakousku má právo spolehnout se na státní mechanismy, které zajistí, že zdravotnické produkty, které jsou na trhu, jsou nezávadné – zvláště pokud je vydávají ministerstva.
Politicky je třeba si položit otázku, jak bylo možné, že vláda zákonem zvrátila tuto ochranu obyvatelstva a nikdo v BASG nebo AGES podle svého nejlepšího vědomí a svědomí nepodnikl kroky k ochraně obyvatelstva sám.
Ochrana životního prostředí, ochrana přírody a dobré životní podmínky zvířat se staly doslova životně důležitými hodnotami společnosti a jsou také zakotveny v naší ústavě jako cíl.
I děti dbají na to, aby se v rodině co nejvíce vyhýbaly plastům a nebezpečným domácím chemikáliím.
Bezedná ignorance, která se projevuje neopatrným zacházením s vysoce problematickými látkami v antigenních testech, je výsměchem rostoucímu ekologickému povědomí populace!
Mag. Dr. Madeleine Petrovic
Skandální obchodní partneři
Skandální je také to, že mnoho distributorů těchto testů není k zastižení e-mailem, kontaktní údaje na balíčcích jsou chybné nebo nikam nevedou. To znamená, že v případě poškození (rozlití, spolknutí, vdechnutí) látek nelze získat informace o jedu. Rakouská centrála jednoho z největších obchodních partnerů vlády je zadním vchodem v 18. vídeňském obvodu bez cedulky a zvonku. Zde bude nutné prozkoumat, se kterými společnostmi se federální vláda dohodla na obchodech ve výši stovek milionů eur z peněz daňových poplatníků a zda byly splněny všechny povinnosti týkající se výběrových řízení a testování.
Účastníci tiskové konference
Tiskovou konferenci uváděla obchodní platforma „We-EMUs“, která zastupuje kolem 1000 podnikatelů, lékařů a právníků z Rakouska.
V Rakousku – podobně jako v Německu – používali takřka totéž jako u nás – to se týká nejen testů, ale i prachových respirátorů apod. Po celou dobu covidismu jak naše tak rakouská vláda vše oddaně kopírovaly od Němců. Ve všech třech zemích byl vyhlašován takřka současně i nouzový stav, kdy mohli politici mnohem pohodlněji krást. Je více než pravděpodobné, že v různých covidových čachrech jeli čelní představitelé všech tří zemí společně…
Umíte-li dobře německy, níže můžete tiskovou konferenci shlédnout:

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Rakousko: Laboratorní test prokázal vysokou toxicitu nedeklarované kapaliny ve školních testech Covid-19 se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden