V USA byly podány žaloby na tři nemocnice za zabití pacientů napojením na ventilátor v kombinaci s remdesivirem
RSS

V USA byly podány žaloby na tři nemocnice za zabití pacientů napojením na ventilátor v kombinaci s remdesivirem

Pokud jste již četli knihu „Skutečný Anthony Fauci“, pak jistě víte, že remdesivir namísto pomoci většinu lidí spolehlivě zabil nebo jim způsobil větší zdravotní problémy s covidem nesouvisející. A podobně tomu bylo i s ventilátory .
V USA nyní podali žalobu hned na několik nemocnic, které využívaly uvedený „smrtelný koktejl“. Šokující pak bylo především zjištění, že tato smrtící „léčba“ byla nasazována automaticky všem neočkovaným, kteří se dostali do nemocnice, ale i části očkovaných. Nicméně „specializace“ na neočkované „zločince“ byla do očí bijící…
Rozhodnutí podat remdesivir pacientům s covidem a udusit je ventilátorem – plandemický „léčebný“ protokol, o kterém nyní víme, že zabil mnoho lidí – nebyl učiněn podle žádné vědy, tvrdí nové soudní spory .
Nemocnice se selektivně zaměřily na neočkované pro tento smrtící protokol, uvádí žaloba. Neočkovaní pacienti byli nuceni užívat remdesivir a dýchat s ventilátorem téměř jako druh trestu za nedodržování vládních protokolů.
Mnoho očkovaných pacientů však dostalo tento režim také , aby bylo jasno – koneckonců, federální vláda zaplatila nemocnicím peníze za každého pacienta, který ho dostal. Zdá se však, že neočkovaní tuto smrtící léčbu dostávali častěji než očkovaní. (Související: Bylo prokázáno, že užívání remdesiviru zvyšuje riziko hospitalizace a úmrtí pacienta .)
„Pokud existuje nějaká skupina, která byla cílem, je to nezvyklé,“ říká právník Dan Watkins, ke kterému se připojil Michael Hamilton v nedávném vystoupení v „The Alex Jones Show“.
„Jakmile vědí, že jste neočkovaní, jste okamžitě přesunuti do tohoto protokolu a vaše péče je upozaděna a nikdo vám nevěnuje pozornost, dokud nebude po vás.“
Jones z  Infowars  odpověděl Watkinsovi slovem  wow , šokován tímto flagrantním projevem toho, co popsal jako „bioetické eugenické cílení“ na neočkované.
První žaloby, které měly být podány, jsou případy žalob proti třem nemocnicím, které byly přistiženy při vraždění neočkovaných pacientů za „odměny“, které jim poskytla federální vláda.
Tyto nemocnice byly placeny z dolarů amerických daňových poplatníků k vraždění pacientů pomocí toxické kombinace omezení jídla a tekutin – byli vyhladovělí a dehydrovaní – a podáním remdesiviru, mechanické ventilace a koktejlu potlačujícího dýchání s vysokými dávkami morfinu a midazolamu.
Všechny tři nemocnice se nacházejí ve Fresnu v Kalifornii. Žaloby obviňují každou z nich z neoprávněné smrti, lékařského spiknutí, zneužívání starších osob a různých dalších porušení práv pacientů.
„Nadace Pravda pro zdraví přislíbila finanční podporu pro tuto žalobu jako jednu z našich snah o obranu lidských práv, aby sloužila veřejnému blahu tím, že pomáhá chránit veřejnou bezpečnost, bránit práva pacientů a bránit život,“ oznámila Nadace pravdy pro zdraví, veřejná charita 501 (c) 3 založená v Arizoně.
„Jak advokát Watkins, tak advokát Hamilton byli angažováni nadací Truth for Health Foundation, aby pomohli s několika právními iniciativami, které pomáhají bránit lidská a občanská práva zajištěná zákonem.“
V sekci komentářů v  Substacku Liberty Daily někdo poukázal na to, že nemocnice po celé Americe a po celém světě také odmítly poskytnout pacientům včasnou léčbu, tj. odmítly umožnit pacientům užívat dostupné, bezpečné a osvědčené léky, jako je ivermektin a hydroxychlorochin (HCQ).
„Nemocnice je poslaly domů a řekly jim, aby počkali,“ napsala tato osoba. „Když onemocněli, byli mnohdy příliš nemocní na to, aby se léčili. Pokud má někdo zápal plic, je třeba zahájit léčbu včas, protože pokud se zhoršíte, můžete zemřít. Je to zdravý rozum.“
Někdo jiný reagoval na tento komentář otázkou, kdy byl zdravý rozum někdy součástí  plandemie .
„Od začátku to byl podvod s penězi a zisk řídil všechna rozhodnutí, z nichž většina byla špatná rozhodnutí z hlediska etiky a zdravotní péče,“ dodala tato osoba. „V pekle je zvláštní místo pro kretény, jako je pan Fauci, který zosnoval tento zločinný plán proti lidstvu (nám).“
Tolik informace z USA. Vzhledem k tomu, že totéž se dělo i po celé Evropě, může dojít k tomu, že v případě úspěchu soudu v USA se začnou soudy týkat i evropských nemocnic, které prokazatelně dostávaly podobné příplatky za „covidové“ pacienty a dokonce aplikovaly i stejnou „léčbu“. Pokud soud navíc zjistí speciální zaměření na neočkované, pak by mohli být souzeni i politici, kteří nejspíš sami podobné příkazy vydali….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek V USA byly podány žaloby na tři nemocnice za zabití pacientů napojením na ventilátor v kombinaci s remdesivirem se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden