Švédsko hlásí nový rekord v počtu smrtelných střeleb
RSS

Švédsko hlásí nový rekord v počtu smrtelných střeleb

A pokud se bude nadále pokračovat ve vítací politice a nezačne se s deportacemi, rekordy budou pokračovat i v následujících letech. Ke střelbám navíc dochází již i mimo muslimská ghetta, kam se v minulosti gangy se svými přestřelkami soustřeďovaly.
Navzdory skutečnosti, že do roku 2022 zbývají jen něco málo přes tři měsíce, Švédsko již utrpělo více smrtelných střeleb než v kterémkoli předchozím roce. Dosud bylo zastřeleno 48 lidí a vše nasvědčuje tomu, že do konce roku budou ještě chmurnější čísla.
Včera večer byl ve čtvrti Gamlegården v Kristianstadu zastřelen 20letý muž. Podle policie měl muž, který byl zastřelen, údajně vazby na zločinné gangy a jeho smrt znamená, že počet lidí zastřelených ve Švédsku v roce 2022 činí 48.
Předchozí rekord z roku 2020, kdy bylo zastřeleno celkem 47 lidí, tak byl včera překonán. Vzhledem k tomu, že do roku 2022 zbývají více než tři měsíce, vše nasvědčuje tomu, že ve zbývající době zasáhne Švédsko další neznámý počet smrtelných střeleb.
Převážná většina smrtelných střeleb se odehrála ve stockholmském regionu a Jari Kalliorinne, důstojník odpovědný za stockholmskou policii, potvrzuje, že rostoucí násilí dostalo policii do obtížné situace.
„Provozně se tomu musíme věnovat mnohem více a samozřejmě to bere zdroje z jiných věcí. Vypadá to, že letos budou smrtelné střelby lámat rekordy. To znamená – pokud to bude pokračovat stejným tempem – bude do konce roku až 60 smrtelných střeleb, uvedl již dříve šéf národní policie Anders Thornberg.
Počet střeleb obecně – včetně těch, kdy došlo jen ke zranění nebo byly bez důsledků – by také mohl být rekordní. K 1. září policie zdokumentovala 273 potvrzených střeleb. Pokud bude trend pokračovat, očekává se, že do konce roku bude více střeleb než v rekordním roce 2020, kdy došlo k 379 střelbám.
Vítejte v báječném multikulturním světě!!
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Švédsko hlásí nový rekord v počtu smrtelných střeleb se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden