USA: Další odhalení v dokumentu, která dokazují, že volby byly zfalšovány (videa)
RSS

USA: Další odhalení v dokumentu, která dokazují, že volby byly zfalšovány (videa)

Nedávno jste si zde mohli přečíst o nově promítaném dokumentárním filmu, v němž jsou podány nezpochybnitelné důkazy o tom, že byly poslední americké prezidentské volby zfalšovány. Zajímavé úryvky z filmu, včetně konkrétních důkazů, jsou nyní průběžně zveřejňovány…
Dinesh D’Souza ve svém dokumentu  2000 Mules  ukazuje, jak levicové organizace využívaly aktivisty ke spáchání volebních podvodů během amerických prezidentských voleb v roce 2020.
V řadě klíčových států demokraté použili covid jako záminku k usnadnění hlasování v zastoupení. Aktivisté sbírali hlasovací lístky, vyplňovali je a házeli do speciálních schránek.
Prostřednictvím požadavků Wob se objevily videozáznamy, které ukazují, jak tito aktivisté vkládají spoustu hlasovacích lístků do schránek, což je nezákonné. Informace ukazují, že v pěti státech bylo aktivních až 2200 těchto „mul“ neboli „mul stádních“. Muly odevzdaly odhadem 380 000 nelegálních hlasů . Tolik tisíc, ne-li desetitisíců mul mohlo být rozmístěno po celé zemi.
Kdyby nebyly nasazeny, Trump by vyhrál s jasnou převahou. Dokument, který vynesl více než milion dolarů za méně než 12 hodin, byl okamžitě „ověřen“  zpravodajskou agenturou AP.
„Volební podvod v USA byl v tomto dokumentu přesvědčivě vysvětlen, je stejně kolosální a brutální jako covidový podvod nebo klimatická lež, a proto je těžké ho pochopit,“ odpovídá poslanec FVD Pepijn van Houwelingen. „Jsou to takzvané ‚velké lži‘. Lži globalistů zakrývané médii.“
Podívejte se na některé klíčové výňatky z filmu níže. I v případě, že neumíte anglicky, jistě mnohé pochopíte:


Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ]


Nejčtenější za týden