Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video)
RSS

Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video)

Včera jste si zde mohli přečíst o tom, jak šéfka EK Von der Leyenová pohrozila Italům trestem, pokud vláda, která vznikne, nebude poslouchat EU – a to ve všech ohledech. Fašistická EU tím ústy svojí arogantní šéfky  překročila všechny myslitelné meze, takže lze očekávat, že její vystoupení bude mít odezvu i v ulicích.
Níže se můžete podívat na to, jak naštvaní Italové vyrazili do ulic Říma k budově, kde se nachází římská centrála EU, aby strhli modrý hadr a nahradili ho italskou vlajkou.
Lidé už mají politiky EU, která jejich zemi mění na Afriku, plné zuby.  Očekávám, že pálení modrých hadrů s hvězdičkami bude záhy následovat….
Nezbývá než říct: BRAVO!!!

Some time ago, a group of Italian patriots went to EU headquarters in Rome, removed EU flag and replaced it with the Italian one. The squalid threats of Ursula von der Leyen do not scare the Italians and cannot go unnoticed. Italy belongs to the Italian people. Get up Italy ! pic.twitter.com/y9uCueYDod
— RadioGenova (@RadioGenova) September 24, 2022

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Von der Leyenová vyhrožuje a Italové strhávají vlajku EU z budovy EU v Římě (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden