Klus: Kupujeme F-16. Máme pre ne infraštruktúru? Letiskové dráhy? No nemáme. Podľa Cíža politika nepriateľstva nepomôže nikomu zúčastnenému
RSS

Klus: Kupujeme F-16. Máme pre ne infraštruktúru? Letiskové dráhy? No nemáme. Podľa Cíža politika nepriateľstva nepomôže nikomu zúčastnenému

Bratislava 9. júna 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)
 
Politika nepriateľstva nikomu nepomôže, na výhodnú pozíciu Slovenska sú potrebné dobré vzájomné vzťahy. Uviedol to v relácii O 5 minút 12 RTVS Miroslav Číž (Smer-SD).
Na snímke poslanec parlamentu SR Martin Klus (SaS)
S jeho postojom súhlasí aj poslanec Národnej rady SR Jaroslav Paška (SNS), ktorý vidí potrebu obchodovať smerom na Východ aj na Západ. Podľa opozičného politika Martina Klusa (SaS) je dôležité zvážiť aj bezpečnostnú stránku veci. Milan Krajniak (Sme rodina) vníma fakt, že Slovensko musí prioritne pozerať na vlastné národné záujmy pri akýchkoľvek rozhovoroch či rokovaniach. Poslanci hodnotili najmä zahranično-politické témy v súvislosti s nedávnymi návštevami slovenských ústavných činiteľov v Rusku a Bielorusku.
„Musíme vytvoriť ideálne prostredie na to, aby mohol fungovať vzájomný obchod. Politika nepriateľstva nič dobré neprinesie,“ povedal Číž. Formou spolupráce so všetkými relevantnými hráčmi zahraničnej politiky chce ísť aj podpredseda SNS Jaroslav Paška. „Snažíme sa postupne znížiť slovenskú závislosť od Ruskej federácie, ale som toho názoru, že treba spolupracovať so všetkými,“ ozrejmil Paška. „Ak pán Paška hovorí o znižovaní závislosti od Ruska, tak si dovolím nesúhlasiť. Kupujeme F-16. Máme pre ne infraštruktúru? Letiskové dráhy? No nemáme. Ak hovoríme možnosť a, musíme vnímať aj b,“ povedal Klus.
„Hádky nám rozhodne nepomôžu. Sme päťmiliónová krajina v strednej Európe a musíme spolupracovať. Predsa ak môže pani Merkelová rokovať s pánom Putinom, môžeme asi aj my,“ uviedol Milan Krajniak.
 
Príspevok Klus: Kupujeme F-16. Máme pre ne infraštruktúru? Letiskové dráhy? No nemáme. Podľa Cíža politika nepriateľstva nepomôže nikomu zúčastnenému zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější