Pánové, zažijte trochu adrenalinu díky těmto zážitkům
RSS

Pánové, zažijte trochu adrenalinu díky těmto zážitkům

Pokud přemýšlíte nad adrenalinovým zážitkem, nemusí se jednat pouze o tandemový seskok padákem, který vás napadne zřejmě asi jako první. V současné době společnosti nabízející zážitkové akce mají mnohem širší nabídku, stačí si pouze vybrat podle toho, co se vám zamlouvá nejvíce. Připraveny jsou zážitky jak pro milovníky rychlých automobilů, tak i nadšence do vodních sportů.
Snad každý malý chlapec si prošel obdobím, kdy se chtěl stát vojákem. Jestliže si chcete tento chlapecký sen splnit, máte možnost, protože mezi  zážitky pro muže  je skvělá možnost stát se vojákem na zkoušku.
Simulátor ponorky, nebo řízení obrněného transportéru?
S vojenskou tematikou jsou spojeny i další zážitky jako třeba simulátor ponorky, které se používaly i během světových válek. Staňte se kapitánem ponorky, pracujte s periskopem a ovládejte zbraňový systém. Dále mezi  adrenalinové zážitky  patří řízení obrněného transportéru. Pro někoho sice nuda, ale pro jiného neskutečně silný zážitek prohánět se tak mohutným vozidlem rozbahněným terénem.
A co takové zážitkové jízdy autem?
Jestliže rychlá auta doslova milujete, nabízí se vám  zážitkové jízdy autem . Co třeba usednout do simulátoru Formule 1 a vyzkoušet si, jaké by to bylo sedět na místě závodníka? Stát se můžete alespoň na chvíli řidičem rallye auta a projíždět smykem zatáčky. Právě v takový okamžik se ukážou, jak rychle dokážete na danou situaci reagovat. Projet se můžete také v Lamborghini či Ferrari.
Velice zajímavý zážitek je  létání ve virtuální realitě . Jedná se v podstatě o větrný VR tunel, kdy si nasadíte bezdrátové VR brýle a budete si připadat, jako byste byli parašutistou. V tunelu proudí vzduch rychlostí až 270 kilometrů za hodinu, takže si opravdu budete připadat, jako kdybyste zrovna vyskočili z letadla.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější