Danko: Je dôležité, aby sme vedeli oddeliť pravdu od klamstva a spravodajstvo od propagandy
pravdive+seznam

Danko: Je dôležité, aby sme vedeli oddeliť pravdu od klamstva a spravodajstvo od propagandy

Bratislava 11. júna 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)
 
Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko sa zúčastnil slávnostného zhromaždenia pri príležitosti 25. výročia vzniku vojenského spravodajstva.„Slovenská republika je nezávislým štátom už viac ako 25 rokov. Od roku 1993 prešla viacerými vývojovými etapami. Pri všetkých jej míľnikoch stála aj Vaša organizácia, ktorá dnes oslavuje významné výročie,“ povedal v úvode svojho prejavu predseda parlamentu
Na snímke predseda NR SR Andrej Danko
Vojenské spravodajstvo je podľa jeho slov, jedným zo základných pilierov slovenského bezpečnostného systému. Zároveň ocenil, že počas dlhých rokov jeho fungovania, zostala povesť vojenského spravodajstva nepoškvrnená kauzami. „Čo dokazuje vysokú profesionálnosť a zodpovednosť všetkých jeho zodpovedných pracovníkov,“ doplnil Andrej Danko. Rovnako vyzdvihol dôležitosť vojenského spravodajstva pri obrane a bezpečnosti Slovenskej republiky. „Dlhodobo zdôrazňujem, aby sme sa viac venovali kybernetickej bezpečnosti.
Je to téma, ktorá je vysoko aktuálna nielen v prostredí bezpečnostných zložiek, ale aj v ďalších sférach slovenskej spoločnosti. Väčšiu pozornosť by sme mali venovať aj propagande, ktorá nezdravým spôsobom deformuje spoločenské pomery u nás aj v zahraničí. Jej pôsobenie je nebezpečné najmä preto, že zasahuje široké vrstvy obyvateľstva a ohrozuje tak atribúty demokratickej spoločnosti,“ apeloval šéf národnej rady s tým, že je v danej oblasti nutný zodpovedný prístup. „Je dôležité, aby sme vedeli oddeliť pravdu od klamstva a spravodajstvo od propagandy,“ podčiarkol na záver Andrej Danko.
Príspevok Danko: Je dôležité, aby sme vedeli oddeliť pravdu od klamstva a spravodajstvo od propagandy zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější