Pravda o vodě: Vlastizrada a česká voda v rukou koncernů
RSS

Pravda o vodě: Vlastizrada a česká voda v rukou koncernůTakto vnímají občané to, co Hadi v oblecích v politice spáchali a páchají ve strategickém odvětví, které spravuje nenahraditelnou VODOU.

Radek Novotný: Nájezdníci protiprávně skoupili městské vodárny v ČR a vykuchali z nich vše, co generuje zisk. To legálně nebylo možné a nešlo to bez kolaborace politiků . Teď máme za lumpárnu místo potrestání VLASTIZRADY, zaplatit miliardy koncernům, když lumpové na radnicích chtějí za draho kupovat zpět to, co bylo „legálně ukradeno“ .
Hadi v politice, nechávají cíleně promlčet závažnou hospodářskou protiprávní činnost a nevymáhají vrácení miliard z neoprávněného obohacení.
 

 
Byla spáchaná VLASTIZRADA
Nic na tom nemění, že voda nebyla přímo prodána. „Legálně prodáno a rozkradeno“ bylo jen to, co generuje zisk z vody – PRODEJ VODY. Každý rok z cca 35 miliard korun, které platí lidé ve vodném a stočném tečou nemalé miliardy do zahraničí i když voda zůstala státu (povodí řek) a vodárenské trubky dál vlastní města nebo městské vodárny (výjimkou je Moravskoslezský kraj).
Jak?

Kolaborace politiků s nájedníky začala v letech 1996-2006, když nájezdníci přes ně začali vesměs protiprávně skupovat městské vodárny v ČR s cílem z nich vykuchat vše, co generuje zisky.


ZAPRODALI se ti, kteří měli hájit zájmy lidí , měst a státu. Trojské koně mezi politiky působící v městských vodárnách a na vysokých postech ve velkých městech. Podváděli, lhali a manipulovali své kolegy zastupitele a kolaborovali s organizovanou skupinou. Protiprávně vyvedli zisky z vody na překupníky (shora to krylo vrcholné vedení ODS, ČSSD s propojené regionálně nebo opoziční smlouvou).
Korupce provázela téměř všechny prodeje a pronájmy vodáren v ČR
 

 

VLASTIZRADA pokračuje
Zástupci nových stran a hnutí se domluvili s původními Hady na radnici a VLASTIZRADU i protiprávní jednání předchůdců ZAMETLI POD STŮL a nechali promlčet . Nepodali žaloby, neobrátili se na policii a nemravné tunely dál udržují v chodu a snaží se, aby nenabyly právní moc rozsudky, které VELEZRADU dokazují .

Kolaborace Hadů na radnicích pokračuje novou vlnou, protože se blíží konec doby platnosti Provozních smluv s koncerny a města by mohla převzít monopol vody do své správy, což koncerny nechtějí.

Že toto přijde jsem předem napsal –  1. díl: Tunel na konci tunelu aneb iluze vrácení vody do rukou měst. Jen s velmi malou nadsázkou jde o toto:
„Za peníze daňových poplatníků KOUPÍME zpět „NÁM UKRADENÉ AUTO“ a to ještě ne celé. Koupíme jen jeho menší část a poté v kufru tohoto auta (což nám bude prezentováno, jako místo spolujezdce), budou „vyvolení dohlížet“, jak s naším autem dál zloděj jezdí. My budeme mít právo „chrochtat blahem“, že naše vyvolené potentáty vozí.“
Co se nyní děje v ČR kolem vody a vodáren?
Nové Trojské koně na radnicích přicházejí v zájmu koncernů s návrhy koupit minoritní podíly v koncernových vodárnách , do nichž jejich předchůdci protiprávně nebo nemravně vyvedli zisková aktiva městských vodáren.
 
JDE O NESKUTEČNÝ TUNEL

Prodávali za desítky miliónů vše a za stovky miliónů máme kupovat minoritní podíly.
Města budou dál v pozici, kdy vše zásadní budou mít v ruce koncerny.
 
Souhlasím se závěry lidí v komentářích – toto může navrhnout a realizovat jen VLASTIZRÁDCE nebo HOVÁDKO BOŽÍ.
Co s tím?
Proto, aby toto nenastalo a lidé se mohli lumpárně společně bránit, jsem založil Nadační fond PRAVDA O VODĚ .
Jeho cílem je rozkrýt a zastavit nekalé dění, dovést zodpovědné pachatele k odpovědnosti, vrátit lidem ukradené miliardy a zabránit realizaci další neskutečné lumpáreně páchané na úkor lidí, měst a státu, vedoucí k drancování peněženek lidí, rozpočtů měst a bohatství České republiky.
Šlo to ve Francii, půjde to i u nás.
 

 
Máte toho dost? My také, tak se přidejte…
HÁJÍME ZÁJMY LIDÍ A ČINÍME KROKY K UKONČENÍ DRANCOVÁNÍ NAŠICH PENEŽENEK I ČESKÉ REPUBLIKY!
VÍCE ZDE
//
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější