Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů
RSS

Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů

Karel III., jak se dnes nazývá princ Charles, je jedním z hlavních podporovatelů Velkého resetu, který propagoval spolu s šéfem WEF Klausem Schwabem. Více jste si o jeho podpoře nového světového řádu mohli přečíst již zde nebo zde . Zároveň je však jednou z hlavních postav šířících klimaalarmistické vize, je také zastáncem té nejtvrdší zelené politiky a veškerých prosazovaných omezení ve jménu „boje proti uhlíku.“
Jisté je, že nový král se bude do značné míry plést i do politiky, což ostatně jasně deklaroval i v minulosti. A není to jen otázka klimatu, v čem je Charles v plném souladu se současným systémem. Je také velkým zastáncem islámu.
V minulosti například prohlásil: „Islám je jedním z největších pokladů nahromaděné moudrosti a duchovních znalostí, které má lidstvo k dispozici.“
Jen málokdo ovšem ví, že i britská královská rodina má muslimské předky, takže Charles se tak trošku vrací ke svým „kořenům.“
Zajda, muslimská princezna žijící v Seville v 11. století, je jedním z nejpozoruhodnějších předků britské královské rodiny. Zajdina pokrevní linie dosáhla do Anglie díky jejímu zasnoubení s Alfonsem VI., králem León-Kastilie. K jejich potomkům patřila Isabel Pérez Kastilská, která byla ve 14. století poslána do Anglie, aby se provdala za Edmunda vévodu z Yorku, syna anglického krále Eduarda III.
Jejich vnuk Richard, vévoda z Yorku, vedl povstání proti králi Jindřichovi VI., které se vyvinulo do Války růží. Richardův druhý syn Eduard  nastoupil na trůn v roce 1461 . Dědictví islámského Španělska z dob před reconquistou – v té době spíše známého jako al-Andalus – si tak našlo cestu do královského dvora Plantagenetů.
Tolik jen pro zajímavost malá odbočka do historie, která ukazuje, že i současná britská královská rodina má muslimské předky, i když v již poměrně dávné historii. Ovšem pro muslimy by to mohla být další potěšitelná skutečnost.
Jak můžete vidět i na videu níže, tak z nového krále se muslimové radují. Zdá se tedy, že  tento globalista bude mít za cíl především  dovést Britanistán přesně tam, kam nyní směřuje, tedy rychlou cestou do budoucího chalífátu. A muslimové od něj očekávají jistou vstřícnost, tedy minimálně takovou, že bude zastáncem pokračující muslimské invaze na ostrovy, která islamizaci urychluje.
Země k tomu má velmi blízko, čemuž napovídá i fakt, že již druhé volební období je londýnským starostou muslim a také mnoho dalších měst a obcí již vedou muslimové.
Před časem byla stanovena předpověď, podle které mají muslimové přečíslit původní britské obyvatelstvo   v roce 2066 . Jenže pokud bude pokračovat invaze stávajícím tempem, může k tomu dojít o něco dřív. Nebylo by pak nic podivného na tom, kdyby měl být Charles tím, kdo tento proces urychlí. Ostatně, v nejmladší generaci je již 20 let dominantním jménem novorozenců Mohamed. To samo jasně určuje trend.
Není tedy divu, že v řadách muslimů panuje z nového krále takové nadšení. Ve videu níže, které je vyznáním muslimů Karlovi III., najdete i výše uvedený výrok, který nový král před časem pronesl…
 

 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Charles jako velký podporovatel islamizace prohlásil, že islám je jedním z největších pokladů se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden