Matovič sa pustil do novinárov: “Ak PS, Mirko či Kiska čo i len uprdnú, vypisujete siahodlhé oslavné ódy”
RSS

Matovič sa pustil do novinárov: “Ak PS, Mirko či Kiska čo i len uprdnú, vypisujete siahodlhé oslavné ódy”

Bratislava 12. júna 2019 (HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)
 
Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič sa na sociálnej sieti posťažoval, že v médiách nedostáva toľko priestoru, ako by mal, a naopak skritizoval novinárov, že sa nadmerne venujú ostatným opozičným stranám a politikom. Taktiež mu nevyhovuje aktuálna situácia okolo predsedníčky poslaneckého klubu OĽaNO Veroniky Remišovej, ktorá zrejme prejde do novej strany ku Andrejovi Kiskovi.
Na snímke poslanec parlamentu za stranu OĽaNO Igor Matovič
Médiá sa podľa predsedu OĽaNO pustili do boja proti jeho strane. “ Za posledné dni a týždne sa hitom mnohých našich pisálkov stal nejaký blázon . Vraj za roky v politike neurobil absolútne nič. Neprišiel s nejakou myšlienkou. Nemá žiadny program. Nemá žiadnu víziu, aké by to naše Slovensko malo vlastne byť. Neurobil nič pozitívneho a len vniesol do politiky nedôstojný bordel…”
Dodal, že novinári podľa neho veľmi držia palce Kiskovi , aby OĽaNO vo voľbách konečne dorazil.  “Aby nám tu už v parlamente konečne nezavadzal aj s tým jeho trápnučkým hnutí m.”

“Prečo to robia? Lebo im nepasujeme do krámu. Vedia totiž, že nikdy neboli tak blízko svojmu vysnívanému ultraliberálnemu Slovensku ako v nasledujúcich voľbách . A vedia, že ak nás nedokážu do volieb dostať na kolená, a my sa napriek ich vôli a urputnej snahe ublížiť, do parlamentu dostaneme, tak ich sníček sa im rozplynie.”
Podľa Matoviča nemenovaní novinári vraj preto vypisujú “bezbožné lži a spoliehajú sa, že ľudia sú hlúpi”. “A že majú krátku pamäť… A tí istí ľudia mi potom píšu, že tie nenávistné reči pisálkov už ani nedokážu čítať.”
Vyjadril si aj ku poslankyni Remišovej, ktorá podľa viacerých zákulisných šumov opúšťa jeho hnutie. “Preto tu vyše roka všemožne huckajú Veroniku, len aby z nej zase dostali niečo, čo s prevelikou radosťou odprezentujú ako útok na mňa či naše hnutie. Preto, keď urobíme čokoľvek dobré a silné, v médiách nám dajú o tom tak dva a pol riadka – ale ak sa PS-ko, Mirko či Kiska čo i len uprdnú, už vypisujú siahodlhé oslavné ódy .”
“Náš neúnavný zápas za očistu Slovenska od korupcie, je pre nich nič. Odvážny vytrvalý boj holými rukami zoči-voči absolútnemu zlu, je pre nich nič.” Matovič napísal, že už ôsmy rok má najaktívnejší poslanecký klub a program s 500 konkrétnymi riešeniami. “Dnes majú svojich spasiteľov, s ich správnymi “hodnotami” … a vôbec im nevadí, že vtedy, keď my sme riskovali v boji za ľudí a Slovensko možno aj životy, spasitelia si v klídku užívali pohodlný život v bezpečnom ústraní.”
Na záver Igor Matovič označil súčasnú situáciu za chorú. “ Prepáčte. Správate sa nie ako poctiví hľadači pravdy, ale ako pravdy majitelia. Nie je vám to trápne? Profesionálna česť vám nehovorí nič? Či v pohode? Hlavne, že vám to dobre robí? To je vaše poslanie? Úbohé.”
 


Jaroslav Zajac
 
 
Príspevok Matovič sa pustil do novinárov: “Ak PS, Mirko či Kiska čo i len uprdnú, vypisujete siahodlhé oslavné ódy” zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější