Hanzelovej sa nepáči, že u Čaputovej hneď všetci riešia výzor a oblečenie a u Fica ani len to, že “za jeho retušovanú fotku by sa nemusel hanbiť ani Putinov plastický chirurg”
pravdive+seznam

Hanzelovej sa nepáči, že u Čaputovej hneď všetci riešia výzor a oblečenie a u Fica ani len to, že “za jeho retušovanú fotku by sa nemusel hanbiť ani Putinov plastický chirurg”

Bratislava 12. júna 2019 (HSP/Foto:Facebook)
 
Kontroverzná novinárka denníka SME, predtým redaktorka RTVS, Zuzana Kovačič Hanzelová na sociálnej sieti porovnávala výzor súčasných popredných politikov – najmä prezidentky Zuzany Čaputovej a lídra Smeru-SD a bývalého predsedu vlády Roberta Fica.
Na snímke Zuzana Čaputová a Robert Fico
Hanzelová v utorok napísala na margo popularity zvolenej prezidentky, že je úplne jasné, že problém Slovákov číslo jedna je, čo má Zuzana Čaputová na sebe oblečené, či sa usmieva, či má dobre alebo zle učesané vlasy, dostatočne prirodzený výraz a či nepôsobí smutne a fádne.
Dodala, že bývalý premiér Robert Fico si zatiaľ dal na Facebooku novú profilovku, za ktorej “retuš by sa nemusel hanbiť ani osobný fotoeditor a plastický chirurg Vladimira Putina”.
Robert Fico má podľa Zuzany Kovačič Hanzelovej z denníka SME šťastie, že je muž, a jeho vzhľad národ až tak nezaujíma. “Za to keby si takto vyhladila fotku Monika Beňová, bulvár o nej napíše aspoň tri články, kde sa čuduje, že europoslankyňa zostarla a nemá trvalých 35 rokov, ale 50.”
“Čuduj sa svete, ľudia starnú. Napríklad ja mám vo svojej 30-tke už rok šediny, aj keď z toho viním skôr Jaroslava Rezníka, než svoj vek.”
Hanzelová tiež uviedla, že číta komentáre na titulke Vogue od bystrých, rozhľadených ľudí – žien aj mužov. “Riešia kostým, vlasy, pózu. Predstavujem si, či národ diskutoval dva dni aj v USA, či Michelle Obamová mala mať radšej inú farbu oblečenia…”
Novinárka vyzýva, aby ľudia pri inaugurácii Čaputovej neriešili iba jej vzhľad. “Slovensko čaká už v sobotu veľká lekcia správania sa. Aby sa ani ženy, ani muži dookola neznižovali k tomu, že prezidentku zdecimujú na figurínu pri ktorej budú dokola riešiť hlavne to, či dobre alebo zle vyzerá, či jej pristane zelená alebo fialová, a či má alebo nemá partnera. Máme pred sebou dlhú cestu, držme si palce.”

Príspevok Hanzelovej sa nepáči, že u Čaputovej hneď všetci riešia výzor a oblečenie a u Fica ani len to, že “za jeho retušovanú fotku by sa nemusel hanbiť ani Putinov plastický chirurg” zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější