Danko: “Začína byť poriadne horúco,” hovorí v súvislosti s “vojnou v opozícii”. Ešteže tu sú naše rekreačné poukazy
RSS

Danko: “Začína byť poriadne horúco,” hovorí v súvislosti s “vojnou v opozícii”. Ešteže tu sú naše rekreačné poukazy

Bratislava 13. júna 2019 (HSP/Foto:SITA/Kancelária NR SR)
 
Šéf parlamentu a Slovenskej národnej strany Andrej Danko v blogu vyzdvihol, že aj v horúcom politickom období sa jeho strana zameriava na hľadanie optimálnych sociálnych opatrení pre ľudí, ktoré podľa jeho slov fungujú. Danko v tejto súvislosti hovorí hlavne o rekreačných poukazoch.
Na snímke predseda NR SR Andrej Danko
Danko v štvrtkovom blogu napísal, že tu “začína byť poriadne horúco”. “A nemám na mysli len vysoké teploty, ktoré teraz máme. Dosluhujúci prezident Andrej Kiska už čochvíľa oznámi viac o svojej politickej strane, s myšlienkou opätovného vstupu na politické výslnie koketuje aj exminister Tomáš Drucker, vznikajú nové kresťanské platformy a možno aj ľavicové strany.”
Predseda parlamentu tvrdí, že zatiaľ sa v opozícii vedie tichá vojna, ktorá sem-tam prenikne aj na verejnosť. “Medzi sebou bojujú o čo najoriginálnejší nápad, ako svojim potenciálnym partnerom ukradnúť voličov. “Preto sa vlastne ani nedivím, keď je tradičný volič zmätený z momentálnej ponuky politických subjektov. Sulík nadáva na Kisku, Matovič na progresívcov, Beblavý rozdáva rany hádam na každú stranu. A práve v tom tkvie skutočná tragédia našej opozície.”
“Kým oni sa hádajú, my neprestávame pracovať. Pre ľudí, pre Slovákov. Poviem to na príklade rekreačných poukazov. To bolo humbugu a nezmyselných analýz! A teraz? Odborníci, analytici i samotní pracovníci z oblasti cestovného ruchu túto iniciatívu národniarov ocenili. O čom svedčia aj reálne čísla,” uviedol Danko.
Dodal, že za mesiac apríl v porovnaní s vlaňajškom stúpol počet prenocovaní domácich turistov takmer o 14 percent, čo v prepočte znamená nárast takmer o stotisíc prenocovaní. “A to za jeden mesiac. Pozrime sa na to inak. Stotisíc ustlaných postelí, stotisíc raňajok, tisíce kúpených suvenírov, predaných cestovných lístkov. To je už o niečom inom, čo poviete?”
Danko vyhlásil, že rekreačné poukazy sú dôkazom toho, že sú pravým stimulom na naštartovanie cestovného ruchu, oblasti, na ktorú sa doteraz zabúdalo. “Za prvý štvrťrok, aj vďaka rekreačným poukazom, opozíciou toľko kritizovaným, sme ubytovali viac ako 300-tisíc turistov. Opýtajte sa recepčných či chyžných, čo si myslia o tomto opatrení? Opýtajte sa kuchárov a majiteľov penziónov, aký majú názor na zavedenie poukazov.”
“Cestovný ruch je predsa súčasťou ekonomiky a našou úlohou je vytvoriť podnikateľom vhodné podmienky. S tým súvisí aj nami presadená znížená daň na ubytovacie služby. Nikto nemôže spochybniť, že je práve na pleciach štátu, aby sme skvalitnili poskytované služby. Aby si aj Slováci mohli dopriať dovolenku a čas oddychu, ktoré si za svoju ťažkú prácu zaslúžia. A aby naše krásne Slovensko nechradlo, ale rozkvitalo. Národniari túto myšlienku presadzujú, rozvíjajú a efektívne presadzujú v praxi.”
 
 
Príspevok Danko: “Začína byť poriadne horúco,” hovorí v súvislosti s “vojnou v opozícii”. Ešteže tu sú naše rekreačné poukazy zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější