Jak jsme odstraňovali Jakeše aneb prohnilý proti prohnilým
RSS

Jak jsme odstraňovali Jakeše aneb prohnilý proti prohnilým

MARTIN BEČÁN
Pro začátek fiktivní příběh zasazený do nedávné historie.
17.listopad 1989

Policie násilně zasahuje proti pochodu studentů na Národní třídě. Desítky zraněných dětí probouzí českou společnost. V dalších dnech se zaplňuje Václavské náměstí demonstranty, kteří požadují odchod generálního tajemníka ÚV KSČ Miloše Jakeše. Protesty vrcholí demonstrací na Letné. Požadavky demonstrantů jsou splněny, Jakeš je odvolán z funkce a na jeho místo nastupuje Karel Urbánek. Splnění požadavků protestujících oznamuje premiér Adamec. Situace se uklidňuje, požadavky demonstrantů byly splněny, země se vrací ke svému životu, KSČ zůstává.

Zdá se vám něco špatně?
Samozřejmě, požadavek na odstoupení Jakeše by vůbec nic nezměnil, stejně tak jako současný požadavek na odstoupení Babiše nic nezmění. A je jedno jestli bude demonstrace na Václaváku nebo na Letné. Podle tohoto scénáře by došlo v roce 1989 pouze k výměně kádrů a občané by tak pomohli realizovat vnitřní puč KSČ.
Stejně tak požadavek na odstoupení Babiše a jeho nahrazení (kým vlastně) Kalouskem, Fialou, Bartošem, Pospíšilem nebo kýmkoliv jiným, by nic nezměnilo. Je to pouze pokus o puč prohnilých proti prohnilým. A lidé jim na náměstích dělají křoví, které má tento puč legitimizovat. Proč nepřesvědčili lidi ve volbách? O tom, že Babišův Agrofert bere dotace a na co se vědělo, a už v minulém volebním období byl dokonce přijat zákon Lex Babiš, takže se o tom diskutovalo.
KORUPCE BYLA PŘEJMENOVÁNA NA DOTACE
Proti čemu demonstrovat? Základní příčinou je korupce, která se stala systémovou a zcela zdeformovala společnost do absurdní podoby. Už dávno ale nejde o úplatky zelináři, že vám schová mandarinky, ale úplatky byly přejmenovány na dotace a legalizovány. Ve jménu tohoto procesu byly přepsány zákony a přichází nové a nové směrnice. Když nepřijmete tento zákon, tyto migranty, nedáte nám další pravomoci, tak nedostanete dotace.
Úplatky (dotace) rozdává impérium zvané Evropská unie a udržuje si tak poslušnost ve svých podřízených guberniích. Zákony byly změněny tak, že jde o úplatky legální. Jsou upláceny elity, které vládnou v guberniích a udržují zde pořádek a poslušnost. Dostávají je poslušní podnikatelé, dostávají je poslušní ředitelé divadel, dostávají je herci, dostávají je neziskovky, která propagují ty správné “evropské” hodnoty. Někdo si postaví linku na chleba, druhý si postaví penzion nebo solární elektrárnu, další propaguje práva menšin nad právem většiny, jiní se zabývají cenzurou internetu a udávají (označují) nevhodné texty, odpůrce politiky EU jako jsou odpůrci migrace z nepřizpůsobivých civilizací nebo zastánci klasické rodiny před LGBT rodinou s padesáti pohlavími apod. Další propagují inkluzi, píší práce o prospěšnosti kůrovce na obnovu lesa nebo v pátek zachraňují planetu.
Stejně tak, jako by v roce 1989 výměna Jakeše nic nezměnila, tak ani dnes by výměna Babiše na systému nic nezměnila . Je by ke korytu přišli desítky dalších příjemců dotací. Zapomněli jsme snad na kmotry napojené na ODS, ČSSD, duo Kalousek – Háva, Bakala – Sobotka a další? Myslíte si, že někam zmizeli? Jen čekají, aby mohli blíž ke korytu.
Babiš je silná osobnost a neposlušnost impériu je nutné potrestat. A to je další vlastnost úplatků – dotací. Vezmeš je jednou a mají tě v hrsti. EU má ráda Sobotky a další bábovky, kteří jí nebudou klást odpor. To se pak EU spokojí i s tím, že na dotaz vládě na přiměřenost ceny OKD, kvůli bytovému fondu, jí odpověď vypracuje místo vlády přímo OKD, navíc personálně propojená právníkem Pokorným s vládou Bohuslava Sobotky. To se nic nestalo. A pokud se náhodou ozve i prezident, tak má impérium EU dost uvědomělých příznivců, které jméno Zdeňka Bakaly z projevu pana prezidenta vystřihnou.
Proč zrovna Babiš a ne Bakala? Babiš odmítá migranty a nechce předávat další pravomoci úředníkům Eurosajuzního impéria. Stal se tak neposlušným správcem gubernie, kterému EU vyčítá, že přijal dotace (úplatky), které ona nabízí. Takže poslušná uvědomělá proevropská média a neziskovky jej vytáhli na pranýř a každý týden ho v tisku, televizi a na náměstích lynčují. Poslušní příjemci dotací z divadel a známí herci využívají svůj talent a popularitu, aby z toho udělali pro lidi opravdovou show, na kterou přijdou.
PROTI ČEMU DEMONSTROVAT?
Jediné za co má smysl demonstrovat je odstranění příčin problémů, které pokřivily systém hodnot v naší společnosti. Je potřeba odstranit systém dotací, který se stal nástrojem vydírání a postavit mimo zákon ty kteří úplatky berou, ale i rozdávají. A je jedno jestli to berou oligarchové, solární baroni nebo neziskovky. Nelze to dělat na náměstích ani retroaktivně, ale vyberme v příštích volbách toho, kdo bude mít takový program.
PRYČ S DOTACEMI NEBO PRYČ S EVROPSKOU UNIÍ !!!
Autor:  Martin Bečán


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější