Zeman bodoval na Barrandove: Líder Milióna chvíľok je zbehlý študent, ktorý by mal dokončiť štúdium

Zeman bodoval na Barrandove: Líder Milióna chvíľok je zbehlý študent, ktorý by mal dokončiť štúdium

Praha 14. júna 2019 (HSP/ Sputnik /Foto:SITA-Radoslav Maťaš)
 
Štvrtkový večer na TV Barrandove pravidelne patrí relácii Týždeň s prezidentom , v ktorom sa český prezident Miloš Zeman venuje aktuálnym otázkam nielen z Českej republiky .  V aktuálnej časti  sa s moderátorom Jaromírom Soukupom zamerali na demonštrácie proti Babišovi a tiež okomentovali prieskum obľúbenosti ministerstiev
Na snímke prezident ČR Miloš Zeman
Prezident Miloš Zeman demonštrácie komentoval slovami , že nevie , o čo demonštrujúcim ľuďom ide a poslal ich k ďalším voľbám .
“Stále nechápem , o čo tým demonštrantom ide . Ak protestujú proti výsledkom slobodných volieb , tak je to demonštrácia porazených a tých , kto voľby prehrali , nech sa zoberú , zmátožia a idú k ďalším voľbám , aby pre nich dopadli lepšie , ” uviedol Zeman a pustil sa do komentára organizátora Mikuláša Minář a.
“ Hnutie je príliš heterogénne , než aby z toho bola jedna politická strana , možno že budú dve . Pri všetkej úcte k Minarovi. .. je to zbehlý študent , ktorý by mal dokončiť štúdium   a potom až sa stať vodcom nejakej politickej strany , zdôrazňujem strany , nie hnutia , ” povedal prezident na adresu organizátora demonštrácií .


Soukup pridal poznámku , že demonštrácie podporuje ODS a KDU – ČSL , ktoré vraj zvážajú do Prahy ľudí . “Ak je to južná Morava , tak členovia ľudovej strany chcú v klimatizovaných autobusoch navštíviť Prahu , aj keď na Letnej si asi Prahy veľmi neužijú , “ s úsmevom dodal Zeman .
Obaja sa v rozhovore dotkli aj prieskumu CVVM týkajúceho sa obľúbenosti jednotlivých ministerstiev , z ktorého vyplynulo , že ľudia najviac dôverujú Ministerstvu kultúry . “ Nad tým by sa ČSSD mala zamyslieť , popravuje svojho ministra v priamom prenose za to , že vyhodil človeka , ktorý si vystavil milión korún k svojmu platu , je to samovražedné , “ uviedol Zeman .
“ Viete , čo sú lumíci ,  z časti  chrobáky ,  z časti  motýle , ktoré   trpia samovražedným komplexom , vrhajú sa do mora , kde sa utopia , pretože nevedia plávať , “ povedal s tým , že ČSSD sú presne takí lumíci . “ Keď má ČSSD obľúbeného ministra , tak ho chce zavraždiť . Čo by dali iní ministri za to , keby boli tak populárni , ” okomentoval celý prieskum Zeman .
Demonštrácie Milión   chvíľok pre demokraciu , ktorá sa konala v utorok 4. júna na pražskom Václavskom námestí , sa podľa organizátorov zúčastnilo až 120 tisíc ľudí , čo z nej robí najväčšiu ponovembrovú demonštráciu .
Ďalšia demonštrácia sa bude konať 23. júna na Letenskej pláni a organizátori si od nej sľubujú ešte väčšiu účasť .
Sám premiér Andrej Babiš uviedol , že odstupovať nemieni . Prezident Miloš Zeman poznamenal , že tieto protesty nemajú zmysel a poradil Babišovi , aby ich ignoroval .
 


Príspevok Zeman bodoval na Barrandove: Líder Milióna chvíľok je zbehlý študent, ktorý by mal dokončiť štúdium zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější