Michail Saakašvili vyhlásil, že je ochotný bojovať za „rodnú“ Ukrajinu so zbraňou v rukách
RSS

Michail Saakašvili vyhlásil, že je ochotný bojovať za „rodnú“ Ukrajinu so zbraňou v rukách

Kyjev 16. júna 2019 (HSP/Foto:Facebook)
 
Bývalý gruzínsky prezident, bývalý gubernátor Odeskej oblasti Ukrajiny a bývalý ukrajinský azylant Michail Saakašvili v patriotickom nadšení vyhlásil, že je pripravený so zbraňou v ruke bojovať za „rodnú“ Ukrajinu. Informoval o tom na svojej facebookovej stránke.
Na snímke Michail Saakašvili
Taktiež zverejnil „historické“ fotografie zo svojej návštevy zdravotníckeho zariadenia a o lekárskej prehliadke, keď absolvoval klasickú zdravotnícku prehliadku v rámci registrácie na Svjatošinskom vojenskom komisariáte v Kyjeve a bol tak pripravený nastúpiť do ukrajinskej armády.
Za sovietskych čias budúci vojaci museli absolvovať zdravotnícku prehliadku, ktorá potvrdila, že sú zdraví a nič nebráni tomu, aby slúžili v armáde, potom sa zaregistrovať na vojenskom komisariáte a neskôr nastúpiť na vojenskú službu – či profesionálnu alebo na základnú vojenskú službu. Micho Saakašvili demonštratívne ukázal, že je pripravený na službu v ukrajinskej armáde a je odhodlaný brániť „matičku“ Ukrajinu.
„Absolvoval som zdravotnícku prehliadku a zaregistroval som sa na Svjatošinskom vojenskom komisariáte. Môj zdravotný stav je perfektný, som pripravený na vojenskú službu, preto som ochotný so zbraňou v rukách brániť Ukrajinu,“ napísal Saakašvili na svojej facebookovej stránke.
Názory Ukrajincov na nové iniciatívy Bláznivého Micha sa rozdelili. Časť verejnosti ho podporuje a považuje jeho nové defilé za vyjadrenie jeho lásky k Ukrajine: Veľká väčšina Ukrajincov (politici, analytici, média, ľudia na sociálnych sieťach) najnovší politický cirkus Bláznivého Micha zhodnotili negatívne a prízvukujú, že je to iba šou a Saakašvili sa takto chce iba zviditeľniť.
Excentrický herec v politickom divadle Michail Saakašvili sa často odhodláva na rôzne lacné propagandistické šou, ktoré väčšina verejnosti berie s rezervou. Parlamentné voľby na Ukrajine sa rýchlo blížia a politici sa budú predháňať v početných „politicko-divadelných“ predstaveniach. Bláznivý Micho je bezpochyby jeden z hlavných aktérov tohto divadla. V rodnom Gruzínsku by ho hneď na dlhé roky zavreli do basy, tak sa radšej zabáva na Ukrajine. Takmer o mesiac (ak to náhodou nezrušia) celý ukrajinský ľud sa zasa zúčastní na veľkej politickej šou – predčasných parlamentných voľbách.
Eugen Rusnák
 
 
Príspevok Michail Saakašvili vyhlásil, že je ochotný bojovať za „rodnú“ Ukrajinu so zbraňou v rukách zobrazený najskôr Hlavné správy .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější