Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)
RSS

Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video)

Jak již víte, tak nedávno se v Turecku aktivizovalo asi 100 tisíc džihádistů, kteří se společně vydali do Evropy. Plánují se samozřejmě dostat do zemí zaslíbených, k nimž patří zejména Německo. Jisté je, že nás se to týká minimálně coby tranzitní země. Připomínám, že by se mělo jednat především o Syřany, kteří žili dosud v Turecku a nyní se namísto domů do Sýrie rozhodli vydat do Evropy. Lze předpokládat, že jde o mnohé příslušníky bojůvek jako ISIS, kterým by v jejich domovině hrozil trest smrti.
Erdogan totiž začal nedávno navracet některé Syřany zpět do Sýrie – a to do oblastí, které jsou okupovány Tureckem. V poslední době také došlo k několika vyostřeným konfliktům mezi Turky a Syřany. Situace je tedy v zemi i tak napjatá, jenže džihádisté se nemohou vrátit domů do Sýrie, kde by byla většina z nich stíhána za účast v teroristických organizacích. Na druhou stranu mají všichni jistotu, že Evropa – a zejména země jako Německo – je přivítá s otevřenou náručí…
Desítky tisíc džihádistů z Afriky a Blízkého východu, kteří si říkají „konvoj světla“, se v sobotu přiblížily k tureckému městu Edirne. Brzy bude možné vidět tyto záběry na Balkánu a později po celé Evropě.


Video můžete zvětšit kliknutím v pravém dolním rohu: 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Šokující záběry invaze, jakou Evropa dosud nezažila! (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden