Róbert Švec k inaugurácii Čaputovej: Náš hodnotový svet krváca, ale nie kvôli liberálom
RSS

Róbert Švec k inaugurácii Čaputovej: Náš hodnotový svet krváca, ale nie kvôli liberálom

Bratislava 16. júna 2019 (HSP/Foto:TASR – Martin Baumann)
 
K inaugurácii novej prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej svoje stanovisko médiám poskytol bývalý kandidát na prezidenta SR a predseda občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody Róbert Švec
Na snímke zvolená prezidentka SR Zuzana Čaputová skladá sľub predpísaný Ústavou SR do rúk predsedu Ústavného súdu SR Ivanovi Fiačanovi počas slávnostnej schôdze NR SR pri príležitosti zloženia sľubu prezidentky SR Zuzany Čaputovej v budove Slovenskej filharmónie 15. júna 2019 v Bratislave.
V stanovisku sa uvádza: „Na pozvanie Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky som sa v sobotu 15. júna zúčastnil inaugurácie novej prezidentky Slovenskej republiky. Na rozdiel od iných kandidátov na prezidenta nášho štátu, ktorí sa rozhodli, že sa slávnosti nezúčastnia. Rešpektujem ich slobodné rozhodnutie, nech už na to mali akýkoľvek dôvod.
Pred, počas inaugurácie a aj po nej som na vlastné oči videl a vlastné uši počul, a ešte viac si uvedomil, prečo sú liberáli úspešní a prečo pokračuje ich víťazné ťaženie naším právnym a politickým systémom. A už im chýba iba posledný krok k tomu, aby definitívne ovládli náš štát a pretvorili ho na svoj hodnotový svet. Víťazstvo vo voľbách do NR SR. Pretože vedia medzi sebou komunikovať a navzájom sa podporovať.
Nemenovaný, vplyvný účastník inaugurácie, podal ruku Robertovi Mistríkovi a povedal mu, že pre neho je on víťazom volieb, pretože, vďaka tomu, že on odstúpil z volieb je teraz Zuzana prezidentkou. Viete si predstaviť niečo podobné na “národnej scéne”? A aj preto liberáli postupujú úspešne vpred.
Chyba nie je v nich, chybujú tí, ktorí sa stavajú do pozície politických “mesiášov” národa a pritom vôbec nepochopili, o čom politické “mesiášstvo” je a má byť. O pokore, schopnosti počúvať iných, reálnom, ale odhodlanom egu, vzájomnej diskusii a o reálnej ochote spájať zodpovedných vlastencov. To je cesta budúcnosti,“ konštatuje Róbert Švec.
 
Príspevok Róbert Švec k inaugurácii Čaputovej: Náš hodnotový svet krváca, ale nie kvôli liberálom zobrazený najskôr Hlavné správy .

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější