Fenomén Ulice: nekonečný seriál TV Nova se vysílá už 14 let
RSS

Fenomén Ulice: nekonečný seriál TV Nova se vysílá už 14 let

Patrně každý už někdy v životě slyšel o seriálu Ulice, který běží na stanici TV Nova už od roku 2005. Od této doby si jej buď lidé zamilovali a sledují jej dodnes, nebo si k němu postupně vybudovali odpor a nemohou už ho ani vidět. Přečtěte si zajímavé info o tomto seriálu!
V Ulici se už řešilo spoustu věcí, v akci byl i poker. Půjde v budoucnu na seriál i sázet?
Seriál Ulice se začal natáčet v červnu 2005, první díl pak viděli diváci TV Nova v září stejného roku. Sledovanost prvních dílů se u jako každého nového seriálu očekávala vysoká a tyto představy se naplnily, sami tvůrci ale nejspíš nečekali, že bude natočeno několik tisíc dílů a vystřídají se v nich tisíce různých postav a herců.
Děj seriálu se točí okolo osudů několika rodin, které zažívají problémy, které se řeší v běžných českých rodinách. Možná proto je seriál stále populární, a to hlavně mezi ženami. Když náhodou nějaký díl ti nejvěrnější diváci či divačky nestihnou, honem musí vše dohnat a přehrát si poslední díl Ulice online zdarma . Všichni protagonisté bydlí v seriálové ulici na okraji Prahy – ve skutečnosti se Ulice natáčí v ateliérech v Hostivaři v jihovýchodní části Prahy, a to v objektu bývalé tiskárny.
Za tolik let, co se cca 40minutové epizody vysílají každý všední den vždy před Televizními novinami, je pochopitelné, že se už v seriálu řešilo opravdu spoustu věcí – od různých hádek, různě propletené vztahy, přes svatby, smrt některých postav až po díly, kde byla v akci karetní hra poker v poměrně vtipném podání. Možná si tvůrci nekonečného seriálu zanedlouho vymyslí také to, jak seriálový pan Pešek, kterého hraje Rudolf Hrušínský mladší a který zde hraje už od samého počátku, vyhraje tiket v loterii a uspořádá pořádnou oslavu. Kdo ví, v Ulici se může stát naprosto všechno.
Při dnešní fantazii bookmakerů, kteří mají na starosti vypisování kurzů na různé sportovní i jiné události , je poměrně překvapivé, že se na Ulici ještě nezaměřili – na soutěže StarDance, SuperStar nebo třeba seriál Hra o trůny v minulosti sázet šlo. Určitě by se našlo spoustu lidí, kteří by si u nějaké české sázkové kanceláře rádi vsadili, kdo seriál Ulice opustí nebo jakým směrem se bude ubírat dějová linie vybraných postav. Nechme se překvapit, třeba nás něco podobného v blízké budoucnosti čeká.
(PR)
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější