Bourla tvrdil, že je vakcína je „100 % účinná“, podruhé během dvou měsíců má covid-19
RSS

Bourla tvrdil, že je vakcína je „100 % účinná“, podruhé během dvou měsíců má covid-19

Čtyřikrát očkovaný generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla, který ještě v dubnu 2021 tvrdil, že vakcína mRNA proti kovidům jeho společnosti „je 100% účinná v prevenci kovidů“ , v sobotu oznámil, že během dvou měsíců již podruhé onemocněl kovidem. (Foto: Twitter)„Mám pozitivní test na COVID,“ uvedl Bourla na Twitteru. „Cítím se dobře & bez příznaků. Ještě jsem neměl nový bivalentní booster, protože jsem se řídil pokyny CDC, abych počkal 3 měsíce od mého předchozího případu COVID, který byl v polovině srpna. I když jsme udělali velký pokrok, virus je stále s námi.“
„Zločinec! Zločinec!“ křičeli protestující na ředitele Pfizeru
Bourla odhalil svou předchozí diagnózu covid před necelými šesti týdny, 15. srpna.V listopadu Bourla prohlásil, že ti, kteří šíří „dezinformace“ o jeho experimentálních injekcích mRNA covid, jsou „zločinci“.
Evropská komise tvrdí, že nemůže najít zprávy mezi předsedkyní a ředitelem Pfizeru
„Tito lidé jsou zločinci,“ řekl Bourla v rozhovoru pro Atlantic Council. „Nejsou to špatní lidé. Jsou to zločinci, protože doslova připravili o život miliony lidí… Jediné, co stojí mezi novým způsobem života a současným způsobem života, je, upřímně řečeno, váhavost vůči očkování.“Tvrzení, že vakcíny proti kovidům nezastaví jejich šíření, bylo dříve považováno za „dezinformaci“ , ale nyní je uznávaným faktem. Očkování nejenže nezastaví šíření covidu, ale lidé, kteří se nechali očkovat, chytají covid stále znovu a znovu.
Ředitel Pfizeru: Američané budou muset užívat nové covid vakcíny každý rok
Bourla by nás za tvrzení, že jeho experimentální mRNA injekce nefunguje, zavřeli do vězení.Kde je omluva za tento podvod? Kde je mea culpa?
Šéf Pfizeru: FDA schválila čip, díky kterému zjistíme, že jste si vzali prášek
Kdy budou „zločinci“ jako Bourla, kteří šíří „dezinformace“ o účinnosti svých injekcí, aby zvýšili své zásoby a prodali své sračkové „vakcíny“, nuceni vyplatit odškodné poškozeným vaxem a těm, kteří přišli o práci kvůli odmítnutí těchto injekcí?Při těchto nucených injekcích došlo k velkému zločinu a pachatelé musí být pohnáni k odpovědnosti.Zdroj: informationliberation.com
Článek Bourla tvrdil, že je vakcína je „100 % účinná“, podruhé během dvou měsíců má covid-19 se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden