Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti
RSS

Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti

Možná si ještě pamatujete na hlasování, které proběhlo v EU již před asi 4 lety, kdy se hlasovalo k tzv. „Africké deklaraci.“ Toto hlasování, které tehdy podpořila i drtivá většina našich europoslanců, mělo mimo jiné vyzvat EU k dovozu dalších Afričanů do Evropy s tím, že se v deklaraci uvádělo, že jsou pro Evropu přínosem. Europoslanci pak v dalším usnesení podpořili i rasistickou organizaci BLM. Připomínám, že to bylo v době, kdy jsme měli v EP poněkud jiné složení europoslanců než je tomu nyní (předchozí volební období).
Mnozí z našich europoslanců, do nichž se pak právem veřejnost za jejich hlasování obula, tvrdili, že je to zcela v pořádku, že jde jen o deklaraci, která nemá příliš velký význam. Nicméně právě tato deklarace (resp. s podporou BLM dvě deklarace) byla základem pro založení postu koordinátora EU pro boj proti rasismu, kde je hlavním cílem podpořit tuto deklaraci a Evropanům propagovat migraci z Afriky jako přínosnou.
Koordinátorem v boji proti rasismu byla jmenována Michaela Moua (viz titulek). Ta má tedy za cíl nám tvrdit, že dovoz milionů subsaharských Afričanů bude pro Evropu velkým přínosem.

V konkrétním prohlášení EU stojí:
Akční plán EU proti rasismu uznává význam soudržnosti mezi vnitřními a vnějšími akcemi EU v boji proti rasismu, aby se vzájemně posilovaly. Děkuji kolegům z ústředí @eu_eeas (Evropská služba pro vnější činnost ) a mnohostranných delegací EU za plodnou vnitřní výměnu informací během minulého týdne.
V říjnu budu v Ženevě mluvit s Mezivládní pracovní skupinou OSN pro monitorování implementace Durbanské deklarace a akčního programu #DDPA, abych projednala návrh deklarace OSN o podpoře lidských práv lidí afrického původu  (pozn.: právě k tomu se tehdy hlasovalo v EP).
Evropská komise se snaží podporovat lepší znalosti a větší respekt k rozmanitosti dědictví, kultury a historie, jakož i přínos lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti.
Tolik prohlášení EU ústy její antirasistické koordinátorky. Jak sami vidíte, vše se bude nyní projednávat na půdě OSN, přičemž je to právě OSN, kdo přišel s Agendou 2030, jejíž součástí je i přesun až miliardy obyvatel z chudých zemí do těch bohatších (samozřejmě se to netýká jen Evropy).
Sami si můžete povšimnout, že většina „Novoevropanů“ jsou muslimové, což se týká i drtivé většiny příchozích Afričanů. Každopádně jde o další ukázku toho, jak EU podporuje islamizaci Evropy a výměnu jejích obyvatel…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Evropská komise chce podporovat lepší pochopení přínosu lidí afrického původu k rozvoji evropské společnosti se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden