Co jsou zač takzvaní „ověřovatelé faktů,“ kteří vám vnucují ty „správné“ názory?
RSS

Co jsou zač takzvaní „ověřovatelé faktů,“ kteří vám vnucují ty „správné“ názory?

Ano, slovo názory je zcela namístě, neboť tito arbitři jediné povolené pravdy, takřka bez výjimky dotovaní EU, neziskovkami napojenými na Sorose a jiné profláknuté „filantropy“ či dokonce přímo financovaní Pfizerem , nejsou nic jiného než novodobý nástroj cenzury.
Samozřejmě mezi nimi nenajdete jediného odpůrce EU, nenajdete tam jediného kritika LGBTQI propagandy, multikulturalismu, covid pasů, islamizace, organizací jako OSN, WHO či covidové totality. Nejde rozhodně o nezávislé „ověřovatele“,  jak se v EU i USA prezentují, ale o názorově jednostranné osoby, jejichž cílem je vydělat si „jidášský groš“ a cílem těch, kdo je zaměstnávají, je ovlivnit veřejné mínění.
Jde o stejný případ jakým jsou mainstreamová média, která nejsou nestranná, ale jedou jednostrannou propagandu. Opět v duchu těch, kdo je štědře dotují, což je většinou EU a různé Sorosovy fondy. Potom samozřejmě píší přesně v duchu hesla „koho chleba jíš, toho píseň zpívej.“
Je zajímavé, že ve stejnou dobu, kdy se má v EU po dlouholetých snahách Jourové začít zavádět plošná cenzura tak, aby již byl ve veřejném prostoru viditelný jen jediný správný názor, totéž se děje ve Velké Británii a USA. K tomu zde uvádím úryvek z článku jistého Američana, který se podrobněji zabýval vznikem nového amerického „Ministerstva pravdy“:
Nové ministerstvo pravdy Bidenova režimu, známé také jako „Dezinformační agentura“ Ministerstva vnitřní bezpečnosti (DHS), není ničím jiným než skrytým autoritářstvím.
Tento převlek je tak zřejmý, jak jen může být, a ukazuje, že vláda se už nestará o to, co si lidé myslí o jejím totalitarismu, takže se zdá, že už není třeba zastírat její skutečnou agendu.
Bidenovi loutkovodiči se v podstatě ukázali být tyrany, kterými vždy byli, přičemž tato nová divize DHS tvrdí, že bojuje proti „dezinformacím“ na internetu. Ve skutečnosti tím samozřejmě myslí, že vyřčení pravdy bude brzy kriminalizováno.
Pro některé je pravda již kriminalizována (Edward Snowden). Pro mnoho dalších bude brzy zřejmé, že vše, co neodpovídá politické korektnosti, je v zemi svobody zakázáno.
Hon na čarodějnice proti pravdě skutečně nabral na rychlosti po zvolení Donalda Trumpa prezidentem v roce 2020. Najednou se vše, co konzervativci řekli a čemu věřili, nazývalo „ruskou dezinformací“ a Kreml byl obviňován z Trumpova vítězství.
Nyní máme Hunterova otce a protiruské nepřátelství je v plném proudu, stejně jako křížová výprava federální vlády proti všemu, co zpochybňuje její oficiální historii v určité záležitosti.
„Ověřování faktů“ je další formou cenzury, která se objevila v posledních letech, také s cílem potlačit pravdu tím, že ji označí za „dezinformaci“.
Stejně jako mediální korporace přejmenovaly své stranické experty na „ověřovatele faktů“, aby zamaskovaly své názory jako vznešené, apolitické, s patentem na jakoukoli odbornost, termín „expert na dezinformace“ má zastřít ideologické názory jako oficiální pravdu ve jménu státních a korporátních mocenských center.
Ale pokud tyto skupiny podrobíte byť jen minimálnímu investigativnímu zkoumání, zjistíte, že jsou všechno, jen ne apolitické a neutrální. Často jsou financovány stejnou malou hrstkou liberálních miliardářů (jako george Soros a Pierre Omidyar), státními bezpečnostními agenturami USA, Velké Británie nebo EU a/nebo velkými technologickými monopoly, jako jsou Google a Facebook.
Tolik tedy úryvek z poměrně dlouhého článku, který se věnuje nově založenému „Ministerstvu pravdy“ v USA. Není náhoda, že americký pisatel zmiňuje i Velkou Británii a EU – i zde se koordinovaně zavádí plošná cenzura. A zřejmě není ani náhoda, že u nás je jakési „testovací pole“, neboť v celé EU nenajdete žádnou jinou zemi, která by ve velkém blokovala nejčtenější weby s nepohodlnými názory.
Domnívám se však, že jakmile uvidí, že v ČR cenzura bez větších problémů prošla, dojde na stejnou plošnou cenzuru i všude jinde. Minimálně tedy v těch zemích, které mají podobně totalitně smýšlející vládu jako my.
Pokud se například podíváme jen na všechny již provalené covidové lži za poslední dva roky, pak je jasné, že takzvaní „ověřovatelé faktů“ jsou ve skutečnosti dezinformátory, kteří cenzurují nepohodlnou pravdu na objednávku těch, kdo je štědře platí. Jde o tytéž kreatury, které například cenzurovaly zprávy o tom, že lidé, jimž je aplikována mRNA injekce, mohou nemoc dostat i přenášet.
Pokud někdo něco podobného napsal na začátku takzvaného „očkování,“ byl onálepkován za šiřitele dezinformací. Stejně tak byl v roce 2020 za dezinformátora určen ten, kdo psal, že budou zavedeny covid pasy. Jenže všechny tyto údajné konspirace jsou již dávno realitou, stejně jako obrovský výskyt vedlejších účinků genových preparátů. Přesto se nadále tito novodobí Koniášové neštítí v cenzuře všeho co nesouzní „se stranou a vládou“ pokračovat.
Cenzura se samozřejmě dotýká i mnoha dalších témat, ale to by bylo na velmi dlouhý článek. Tímto jsem jen chtěla upozornit na koordinovanou akci USA – EU – Velká Británie. Tam všude se v současnosti připravuje velmi tvrdá cenzura názorů a informací, které se vládnoucím fašistům nehodí. K tomu mají mimo jiné sloužit i tzv. „ověřovatelé faktů“.
Nakonec jde po několika prokazatelně zfalšovaných volbách v různých zemí světa – včetně USA a Francie – o další jasné potvrzení toho, že údajná demokracie je jen iluze. Vládnou zde korporace a neziskovky, které diktují zkorumpovaným a mnohdy do vlád podvodně dosazeným politikům.
Tak, jako jim prošlo veškeré genocidní jednání posledních dvou let, protože zkorumpované soudy se odmítají žalob ujmout, tak, jako jim prochází zavádění protiústavních pravidel typu pandemické smlouvy (resp. pandemických zákonů na národních úrovních), tak jim projde i uvedené falšování voleb či zavádění cenzury, která je v demokracii nepřípustná.
Cenzura a porušení Ústavy je však jedním z hlavních znaků fašismu. Vlády zemí EU, Velké Británie a USA nám tak názorně předvádí, jak vypadá korporátní fašismus v praxi…
 
 
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ]


Nejčtenější za týden