ACH TY ŽENY….
RSS

ACH TY ŽENY….
Zuzana
…Čaputová se vyrazila poklonit svým páníčkům do Bruselu (Junckerovi) a také do centrály NATO (Stoltenebrgovi). Co tam vlastně vše řekla? Jen namátkou třeba toto:
„Myslím si, že pokud má být V4 respektovaná, tak musíme vyřešit všechny pochybnosti, které naši partneři mají, pokud jde o porušování nebo ohrožování našich společných hodnot,“ řekla Čaputová, podle níž je budoucnost Slovenska v „silné a jednotné unii“.
Ale před svou cestou napsala na svůj profil něco mnohem zajímavějšího a to, že nebere cestu do Bruselu jako cestu zahraniční, protože politika, kterou tam prý vytvářejí, je společná. Navíc se neustále zmiňuje o tom, že se z Evropy, ale i ze Slovenska vytrácí „politická jednota“.
Když si tedy tato slova rozebereme a přeložíme do běžné mluvy, tak nám p-rezidentka vzkazuje toto: Jsem sice p-rezidentkou Slovenska a měla bych hájit jeho zájmy, ale ty neexistují, protože Brusel „není zahraničí“ a tudíž bohatě postačí dál fungovat v roli nainstalované loutky a podílet se na rozbití Slovenska a V4. A jak? Postačí poslouchat pokyny z Bruselu, řídit se jimi a hlavně nijak nevybočovat. EU má podle ní problémy s Polskem, protože tam prý vzniká otázka jestli mají právní stát a s Maďarskem, kde se EU zase nelíbí jejich kontrola médií a justice. Jinými slovy se EU obává toho, že se obě zmiňované země rozhodly převzít kontrolu nad vlastními zeměmi a že si např. (na rozdíl od nás) nenechávají rozvracet státnost prodejnými médii a různými dalšími, z ciziny vedenými, organizacemi. Bratrům Slovákům není co závidět, když se tato osoba cíleně staví za nadnárodní zájmy a Slovensko jako samostatnou zemi vůbec neakceptuje, ale uznává ji jen jako Protektorát Bruselu.
„Budem sa snažiť pokračovať v našej podpore Ukrajiny. Každá krajina má právo sa slobodne a suverénne rozhodnúť, kam chce patriť“ A tímto výrokem ještě potvrdila, že fašistická kyjevská vláda má právo jít cestou banderovců a vést válku proti občanům vlastní země.
Mohl by ji někdo říci, že „jednota v politice“ byla vždy a pouze v totálních DIKTATURÁCH, kde se směla říkat pouze jediná „pravda“? A že i na toho Hitlera spáchali vlastní lidé atentát a že Stalin většinu života bojoval s trockistickými marxisty?
Angela
…Merkel se opět veřejně roztřásla. V poslední době již podruhé, kdy při prvním třasu bylo řečeno, že se pouze potřebovala napít, protože prý byla dehydrována. Když se tento týden začala opět nekontrolovatelně třást, tak ji hned nabídli vodu, ale ona ji odmítla s tím, že ji nepotřebuje. Asi nemá smysl dál tvrdit, že za jejími zdravotními potíži může dehydratace, čemuž asi nevěřil ani ten největší prosťáček, protože i v minulosti se do podobných stavů opakovaně dostávala. Co na daný problém říká psychosomatika, což je dnes obor na vzestupu? Kdy se třesete kromě toho, když je vám zima? Když máte STRACH. A kdy se třesete nekontrolovatelně, i když v okolí není nic co by vás mohlo děsit, stresovat? Když máte strach v sobě hluboce potlačený! Pak na podvědomé úrovni dostáváte od svého těla fyzický pokyn (příznak), že jste potlačili určité emoce a že nejste v pořádku. Z čeho asi tak může mít strach osoba, která se obrátila proti svému národu, proti celé Evropě a na pokyn zvenčí zamořila náš kontinent cizími nájezdníky? Co myslíte?
Gréta
…Thunberg jezdí po světě (místo školy!) a varuje před klimatickými změnami, které ÚDAJNĚ způsobil člověk. Tato dívka je diagnostikována jako duševně chorá, má Asperga (porucha emoční a sociální inteligence), k tomu ještě selektivní mutismus (je schopna mluvit jen někdy a jen s některými lidmi a to ne vždy) a ještě obsedantně kompulzivní poruchu (kdy se vám do hlavy opakovaně dostávají vtíravé a nutkavé myšlenky – třeba, že je planeta ve smrtelném ohrožení a vy ji musíte osobně stůj co stůj zachránit). A možná právě proto ji kdosi navrhl na Nobelovu cenu za mír. Pokud totiž chcete globalizovat svět a řídit ho jako superstát bez národních států, tak musíte přijít s nějakým GLOBÁLNÍM ohrožením, které celé lidstvo uměle spojí v jeden celek a oni zapomenou na své národy, na svou kulturu, na svou historii a nakonec i původní řeč. Ekologie je proto tím nejlepší nástrojem. A protože dospělí takovéto čachry snadno prokouknou, tak je nejjednodušší k tomu zneužít duševně nemocné dítě.
Zrovna před dvěma dny dva čeští odborníci (Šíma, Kavka) přišli s tím, že za oteplováním planety nemůže nějaké CO2, ale celosvětový úbytek zeleně. Co na to Gréta? Řekl jí již někdo, že když bouchla sopka Krakatoa, tak během několika dní vypustila do ovzduší více zplodin než lidstvo za celou dobu vzniku průmyslu až do dnešních dnů? A že za pět let se planeta sama vyčistila a po tom svinstvu nebylo památky?
Pokud chtěly Globální elity (GE) (pomocí rovnice: nástup liberalismu – příchod neomarxismu – rozpad Západní společnosti – nastolení Islámu), přeformátovat Evropu, tak je logické, že tlačí na to, aby měly ve společnosti co největší vliv ženy a měly i ty nejvyšší funkce. Proto kvóty na pohlaví ve vedení firem, parlamentu atd. v řadě Západních zemí. Všimli jste si, že na Západě EU mají momentálně většinou ministry obrany ženu? Pokud vyměníte ve společnosti uměle role pohlaví – chlapy postavíte k plotně a na mateřskou (pardon rodičovskou) a ženy necháte řídit společnost s mateřským emočním nastavením, tak k rozvratu dané společnosti musí dojít. A kdy? V momentě kdy do ní necháte uměle vstoupit ryze mužskou (šovinistickou) populaci, ve které má žena práva asi jako pes. A to je cílem GE. A teď si vezměte, že US státní elity se rozhodly vytvořit politické klima takové, aby Evropa začala válčit s Ruskem. Chápete? Ta cíleně, na mnoha úrovních decimovaná a vykastrovaná Evropa, se měla postavit Rusku? Právě proto (velmi zjednodušeně) bylo nutné co nejrychleji změnit střediska koncentrace řízení – odepsat USA a vyzdvihnout Čínu, aby nedošlo k totální celosvětové katastrofě.
Přidejte k těm ženám výše ještě Teresu May, která dostala „Velkou“ Británii na kolena a máme celkem slušný výčet totální společenské dekadence. Co si stále říkáme? Chceme-li odepsat nějaký systém, tak do jeho čelu postavíme nýmandy a ti se o to již postarají vlastní neschopností (u nás kdysi např. Jakeš a Štěpán).
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější