Bude členství v Aspen institute pro globalisty zárukou, že se bude Meloniová v mnoha ohledech držet zpět?
RSS

Bude členství v Aspen institute pro globalisty zárukou, že se bude Meloniová v mnoha ohledech držet zpět?

V současné době se v souvislosti se zvolením Giorgie Meloni na post italské premiérky hodně hovoří o jejím členství v Aspen institutu. Ten má jak již víte z některých jiných článků větší počet poboček a jedna z nich je i v Itálii. Pobočka v Praze je středoevropská.
Aspen institute je  – jak již víte z tohoto článku – jakousi obdobou Schwabových „globálních lídrů.“ Základní účel obou globálních neziskovek je stejný – infiltrovat politiku vlastními lidmi. To se jim právě u nás povedlo skvěle. Hned 6 ze 7 parlamentních stran je plně infiltrováno „Aspenem“ a pokud se podíváte na seznam preferencí pro prezidentské volby, najdete na prvních asi 4 nebo 5 místech příslušníky Aspenu.
V hlavním článku k Aspenu na stránkách se věnuji čistě tomu, jací členové z řad zejména politiků se zde nachází a čas od času informace aktualizuji, aniž bych mazala ty staré. Staré informace jsou důležité zejména proto, že nejeden „Aspeňák“ se průběžně nechal ze seznamu vyškrtnout, neboť cílí na voliče, kterým by jeho členství mohlo vadit.
Je třeba podotknout, že Aspen školí nejen tzv. „mainstreamové“ politiky, kteří jsou i v naší vládě a PS (Rakušan, Lipavský, Pekarová apod.), ale i tzv. „řízenou opozici“. Tou je u nás zejména ANO, jehož privilegovaná členka zaujímá dokonce post ve vedení pražské pobočky Aspenu a mnoho bývalých ministrů pochází také z aspeňácké líhně.
Stejné to zřejmě bude i v dalších zemích, včetně Itálie. Také tam bude školena nejen systémová část politiků, ale i ti politici, kteří mají za úkol „vysávat“ protestní a na systém naštvané voliče. Pak by právě pro tento účel mohla být vyškolena i Meloniová.
Jisté je, že – ať už je člen organizace z jakékoli země – všechny tyto loutky mají jednotné centrální „řízení“ za velkou louží. A stejně jako u mnoha jiných podobných organizaci i zde najdete Sorosovy stopy. A Soros a jeho neziskovky se nezapojují nijak okrajově.
Jen mezi lety 2003 a 2020 dvě Sorosovy podorganizace přesunuly přes 3 miliardy amerických dolarů na „Aspen Institute“.  Mimo jiné se jednalo o  propagaci propotratových skupin . To je téma, které nyní mohutně propaguje i OSN a WHO a jde samozřejmě o součást depopulační politiky. 
Další podskupina sítě Aspen spustila  „klimatickou kohortu“   . Jedná se o  10týdenní školicí program  pro „inženýry, vědce, technology a ekonomy“, aby přeměnili své myšlenky na reálpolitiku.  Jakási letní škola „Agendy 2030“.
Aspen Institute je z velké části financován i americkými nadacemi , jako Carnegie Corporation ,  The Rockefeller Brothers Fund  a  Fordovy nadace , z poplatků za semináře a jednotlivých členství.
A čím hlouběji se do věci noříte, tím je to jasnější: Je to  paralelní organizace ke Světovému ekonomickému fóru  – které také funguje podobným směrem. To asi není náhoda:  Koneckonců, šéf “Aspen Institute” Walter Isaacson je také WEF “Agenda Contributor”.  Další  lidé v síti Aspen jsou také na pod vlivem WEF & Sorose. A předávání jejich myšlenek je dalekosáhlé. 
Pokud se šéf WEF Klaus Schwab spoléhá na své „Young Global Leaders“ (Young World Leaders), „Aspen Institute“ si ponechává své „Rising Leaders“ (Aspiring Leaders).  Jen v roce 2019  přiteklo  do této sítě „Global Leadership“ přibližně 8,4 milionu amerických dolarů.
V americké skupině byli v roce 2021 například zaměstnanci ministerstva zahraničí a americké armády, ale také zástupci strategicky významných společností jako Boeing, Lockheed-Martin či Amazon . Skupinu doplnili univerzitní politologové, mainstreamoví novináři a zaměstnanci relevantních neziskovek. Aspen je silně zaměřený na geopolitiku a velmi striktně následuje transatlantický kurz a v případě evropských členů i politiku EU.
Právě členství Meloniové, coby nové premiérky Itálie, se nyní velmi silně propírá. Jen málokdo totiž věří, že bude schopna se příliš vzdálit od politiky svých loutkovodičů. Podle informací vstoupila do Aspenu již jako ostřílená politička , ne jako nezkušené nedochůdče, jako mnozí mladí politici.
 Většina lidí vůbec netuší, že podobné organizace jako Aspen nebo Mladí globální lídři existují. I proto se nechají nalákat na volbu stran, které se navenek tváří antisystémově, ale v reálné politice se nakonec drží předem nastavených pravidel.
Ti, kdo podobné skupiny řídí, velmi dobře ví, že jejich organizace musí produkovat i takové politiky, kteří nabídnou tzv. „populistickou“ politiku a zpravidla dokonce dovolí  v některých ohledech zajít mimo předem vyhrazené mantinely. Jejich úkol je ve skutečnosti jediný: zabránit tomu, aby vládly reálně antisystémové síly, které pak nemají žádnou šanci se ve vysoké politice dostat dál než do opozice, která zpravidla nemá žádnou reálnou moc. V Itálii zůstala taková strana s 1,5% mimo parlament.
Nakonec, je třeba si uvědomit, že cokoli je lepší než byla vláda Draghiho s PD (italští socani) na ministerstvu vnitra, neboť to bylo asi to nejhorší, co mohlo nejen Itálii, ale i Evropu potkat. Pro Evropany by prozatím bylo postačující, pokud by došlo k uzavření italských přístavů. Pokud se nakonec Meloniová „utrhne z řetězu“ a vzepře se instrukcím Aspenu, bude to jedině potěšitelné. Pokud ne, pak budou zřejmě překvapeni zejména její voliči. Ale to vše ukáže až čas…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Bude členství v Aspen institute pro globalisty zárukou, že se bude Meloniová v mnoha ohledech držet zpět? se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden