Velká Británie zakazuje používat výrazy „ilegál“, „ilegální přistěhovalec“ a „migrant“
RSS

Velká Británie zakazuje používat výrazy „ilegál“, „ilegální přistěhovalec“ a „migrant“

Je to přesně tak, jak mnozí z nás predikovali již před výměnou Johnsona za Trussovou. A je to vlastně ještě horší. Když jsem v tomto článku srovnala nabídku finálních kandidátů coby náhradníků za Johnsona výběrem mezi morem a cholerou , tak nyní se zdá, že toto srovnání nebylo daleko od pravdy.
Velká Británie totiž s nástupem Trussové přistoupila k takové vítací politice, jakou dlouhá léta praktikovalo Švédsko nebo dosud praktikuje Německo. Každý muslim je nyní ve Velké Británii vítán takřka se slavobránou a přeplutí kanálu La Manche zaznamenávají nové rekordy. Dalo se to ostatně předpokládat, neboť v době, kdy probíhala probrexitová kampaň, patřila Trussová k zásadním zastáncům setrvání v EU, tedy plně schvalovala i politiku Bruselu.
A jak všichni víme, tak politika EU je mimo jiné i o výměně evropských obyvatel. Zdá se, že právě tuto politiku ctí Trussová ze všeho nejvíce. Pravděpodobně i původní předpověď, která tvrdí, že muslimové přečíslí původní britské obyvatelstvo do roku 2066, je silně podsazená, bude to zcela jistě mnohem dřív.
Vítačská politika Trussové ovšem spočívá i v nových „jazykových pravidlech“, neboť se již přísně zapovídá výraz „ilegál“, „ilegální přistěhovalec“ nebo „migrant.“
Takže nyní budou podle nařízení nového ministerstva vnitra o těchto ilegálních muslimských vetřelcích nejen média mluvit jako o „přijíždějících cestujících“.
A většina těchto „přijíždějících cestujících“ byla propašována do Velké Británie z Francie albánským muslimským obchodníkem s lidmi, který vydělává více než 1 000 000 liber týdně přepravou muslimských invazistů z Francie do Velké Británie. A „šťastní“ britští daňoví poplatníci pak financují jejich přivítání i další pobyt…

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Velká Británie zakazuje používat výrazy „ilegál“, „ilegální přistěhovalec“ a „migrant“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden