Dnes si v Německu připomenou všechny zavražděné a znásilněné rukou obohacovačů
RSS

Dnes si v Německu připomenou všechny zavražděné a znásilněné rukou obohacovačů

Statistiky se snaží mnohé zakrývat. Kriminalitu obohacovačů řeší tím, že  rozdávají občanství jak na běžícím pásu, takže pak se například africký vrah dostane do kolonky „vraždící Němec.“ Násilné trestné činy jako teroristické útoky, vraždy  a brutální znásilnění jsou stále častěji prezentovány jako „činy psychicky nemocných“, takže se mnohé vraždy nedostanou do kolonek zločinnosti, ale mezi psychiatrické případy.
I když počet násilných trestných činů roste, statistiky to umně zakrývají. Oběti z řad původního obyvatelstva nikoho nezajímají, odeslání masového vraha do psychiatrické léčebny je pak výsměchem nejen těmto obětem, ale především jejich rodinám.
Do značné míry si za to mohou Němci sami už jen tím, že volí tak, jak volí. A tyto akce jim zřejmě mají ukázat, že pokud budou ve svojí volbě pokračovat, příště může být některý z improvizovaných pomníků i jejich…
Jako každou první neděli v říjnu si i dnes v Německu připomenou domorodé Němce zabité, znásilněné a zneužívané přistěhovalci. „Bunte Republik Deutschland“ je krvavá země: násilí přistěhovalců proti německým domorodým obyvatelům je jednou ze sociálních známek skutečně existujícího „buntismu.“
„Násilí začíná slovy“: Tato stará moudrost platí i pro násilí přistěhovalců. Každý, kdo uráží domorodé Němce jako „brambory“, tak zároveň překračuje první práh násilí: chce lidi ponížit, zbavit je všeho lidského. Jako „brambor“ se však člověk stává věcí, hlízou, která může být zpracována noži, kterou lze mlátit, dokud není zničena na kaši.
Každý, kdo si přivlastní označení německých domorodých obyvatel jako „brambor“, proto nevidí v mrtvole domorodého muže ubodaného nebo ubitého k smrti „mladými muži s imigračním pozadím“, nakonec žádnou ekvivalentní lidskou bytost, ale pouze nelidskou bytost, věc, „bramboru“. Takže zabití této osoby je trivializováno, redukováno: rozmačkání „brambory“ nevadí.
Každý, kdo používá taková slova pro lidi, uvidí pouze „brambory“ v nesčetných znásilněných domorodých německých ženách (pozn.: v Německu podle statistik dojde ke 2 hromadným znásilněním denně). Stejně jako v případě násilí přistěhovalců na domorodých německých chlapcích a mužích vykazuje sexuální násilí páchané na domorodých německých ženách jasné známky systematického etnického výběru.
Sexuální vykořisťování domorodých německých žen, možná i s násilím, je považováno za společensky tolerovanou a schválenou součást procesu zrání mužů, zejména v muslimských přistěhovaleckých rodinách: Mladý muž má před sňatkem se svobodnou pannou ze své vlasti získat zkušenosti s bezcennou domorodou ženou.
Takový postoj je v konečném důsledku čistým sexuálním fašismem, kdy je žena jejich vlastního národa a náboženství považována za hodnou ochrany a nedotknutelnou, zatímco domorodá Němka je považována za bezcennou děvku. Sexuálně vykořisťovat osobu na základě jejího etnického původu a pak, jak bylo plánováno od začátku, vyhazovat po použití, šikanovat a páchat na ní sexuální násilí – podle názoru pachatelů se všechny tyto sexuálně-fašistické ohavnosti stávají pouhými triviálními trestnými činy: ženská oběť byla pouze domorodá Němka, použitelný předmět, kus „bramboru“.
V dnešní Den obětí barevné republiky bychom proto měli nejen připomínat oběti, ale také adresovat slovo pachatelům – celému okruhu pachatelů. Koneckonců, pachateli nejsou jen ti přistěhovalci, kteří nakonec znásilnili, pobodali nebo zabili domorodou německou ženu. Jsou to všichni ti, kteří dávají do světa, používají a tolerují taková ponižující, odlidšťující slova jako „brambory“ jako termín pro domorodé Němce.
Patří mezi ně učitelé, kteří dělají, že nic neslyší, když je domorodé německé dítě opakovaně uráženo jako „brambor“, soudci, kteří takové urážky netrestají, novináři, kteří se neodvažují veřejně odsoudit takové formy každodenních nenávistných projevů, to zahrnuje všechny ty členy německého Bundestagu, když to tolerují nebo schvalují. Všichni tito lidé mají na rukou krev.
Připomeňme si proto dnes oběti Barevné republiky nesčetných původních německých obětí krví potřísněné imigrační politiky – a ukažme prstem na pachatele. Na všechny pachatele.
Tolik informace z Německa, kde asi jen hrstka lidí chápe, co se děje. Připomínám, že patřičně indoktrinované vítače zpravidla „nevyléčí“ ani špatná osobní zkušenost.
Například německý politik, působící v Bruselu, se po brutálním znásilnění a vraždě 19leté dcery zachoval neuvěřitelně. Afghánci, který to udělal, nakonec odpustil s tím, že byl prý jistě traumatizován. A nejen to, nakonec prohlásil, že i „nadále bude podporovat migraci.“
Podobná akce možná několik Němců dovede k zamyšlení, lze ovšem předpokládat, že mnohem víc lidí bude tvrdit, že akci uspořádali extremisté, rasisté a xenofobové. Úplně postačí, když se v tomto smyslu vyjádří samotný mainstream, tupí konzumenti zpráv to budou papouškovat…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 5 Průměrně: 5 ] Článek Dnes si v Německu připomenou všechny zavražděné a znásilněné rukou obohacovačů se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden