Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video)
RSS

Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video)

Stupidita klimatických idiotů je patrná z jejich zcela iracionálních akcí, kterými rozhodně nijak neprospějí životnímu prostředí. Stejně tak je otázka, proč si britská klimatická idiotka zvolila pro svůj poněkud zapáchající protest právě pomník veterána ze 2. světové války, který nikdy nevlastnil soukromý tryskáč.
Paradox je, že vlastníky soukromých letadel jsou ti, kdo finančně podobné klimatické šílence podporují. Jenže přece nebudou kousat do ruky, která je krmí…
Aktivistka za změnu klimatu vylila na pomník veterána druhé světové války kapitána Sira Toma Moora lidské výkaly a moč, aby protestovala proti soukromým letadlům.
Klimatická idiotka Maddie, která si říká přezdívkou Budd, prohlásila:
„Studuji medicínu, protože věřím v péči o lidi. Pokud věříme, že NHS je důležitá, pokud věříme v péči jeden o druhého, pokud věříme, že pracovníci NHS dělají zásadní práci, proč nutíme náš zdravotnický systém ke kolapsu, proč nutíme naši civilizaci ke kolapsu, proč v podstatě nikdo nebere tuto genocidu celého lidstva vážně?“ naříkala.
„Tohle všechno je pravda a vláda ani neukončí britská soukromá letadla, pokaždé, když jedno vzlétne, vylije kýbl krve na všechno, co kapitán Tom zastával,“ dodala, ačkoliv nalila lidské výkaly na památku kapitána Toma samozřejmě především ona sama.

BREAKING: End UK Private Jets supporter pours human faceas on Captain Tom memorial. Maddie, 21, former medical student said:
“Every time a private jet takes off, it pours a bucket of shit and blood on everything Captain Tom stood for” #endukprivatejets https://t.co/zTzVJ2gu8H pic.twitter.com/4qjpKiyO9n
— End UK Private Jets (@EndUKPrivateJet) September 30, 2022

Kapitán Tom, jak ho národ nazývá, vybral před svými 100. narozeninami během plandemie velké sumy peněz pro charitu spojenou s Národní zdravotní službou (NHS).
Zemřel na začátku roku 2021, stal se živoucí legendou a není známo, že by kdy vlastnil soukromé letadlo.
Osoba, která se na sociálních sítích identifikuje jako Austin Cox, tvrdila, že to byla ona, kdo daroval památník, a že budou stíhat Maddie kvůli vandalismu.
„Budeme spolupracovat s policií, abychom zajistili, že to bude dovedeno co nejdále,“ uvedli v odpovědi  na příspěvek společnosti End Private Jets UK na Twitteru s  videozáznamem  znesvěcovaného památníku.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Velká Británie: Klimatická idiotka polila lidskými výkaly pomník veterána z 2. světové války (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden