Kanadská novinářka Eva Bartlettová se ptá občanů v oblasti, kde proběhlo referendum (videa)
RSS

Kanadská novinářka Eva Bartlettová se ptá občanů v oblasti, kde proběhlo referendum (videa)

Minulý týden se ve čtyřech ukrajinských regionech konaly plebiscity o připojení k Rusku.  Podle oficiálních výsledků obyvatelé hromadně hlasovali pro přistoupení.  Na Západě se mluví o „falešných referendech“ nebo „pseudoreferendech“, ale nikdo z nich neudělá podobnou reportáž z míst, kde se referenda konala.
Kanadská novinářka Eva Bartlettová byla jednou z těch, kdo neváhali a vydali se do oblasti, aby po referendu vyzpovídali místní. Ve videích se dozvíte nejen jejich názory, ale všichni vyjadřují i naději, že konečně bude po letech v jejich oblasti mír. Tak doufejme, že se jim jejich přání splní.
Názory místních obyvatel si můžete vyslechnout ve videích níže (rusky s anglickými titulky):

 


Spojené státy spolu s  Albánií následně předložily Radě bezpečnosti OSN rezoluci odsuzující anexi částí Ukrajiny.
Rusko využilo svého práva veta k zablokování rezoluce. Čína, hlavní spojenec Ruska v Radě bezpečnosti, se zdržela hlasování, stejně jako Indie, Brazílie a Gabon…
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 4 ] Článek Kanadská novinářka Eva Bartlettová se ptá občanů v oblasti, kde proběhlo referendum (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden