Šéf ukrajinské rozvědky říká, že Putin má nejméně tři dvojníky
RSS

Šéf ukrajinské rozvědky říká, že Putin má nejméně tři dvojníky

Šéf obranné rozvědky Ukrajiny Kyrylo Budanov se domnívá, že prezident Ruské federace Vladimir Putin má nejméně tři dvojníky. (Foto: Youtube)Řekl to v rozhovoru s novinářkou Natalií Mosejčukovou. Podle něj jsou ve zpravodajství specialisté, kteří se na to specializují.


Kissinger: „Není moudré zahrnovat Ukrajinu do NATO“
„Já osobně nejsem takříkajíc „Putinův expert“. Pro mě osobně existují přesně tři dvojníci, které vidím najednou. Kolik jich skutečně je – stačí si vyhledat informace,“ dodal Budanov.V rozhovoru také uvedl, že mnoho ruských představitelů se snažilo zabránit plnohodnotné invazi na Ukrajinu, protože si uvědomovali, k čemu by to mohlo vést.„Ale jak víte, v Rusku rozhoduje výhradně jeden člověk a on dostal informace tak, jak chtěli, aby je viděl. Kromě toho došlo k určitým vnitřním sporům v Kremlu, které měly na konečné rozhodnutí velký vliv, “ dodal.
Zeman a dalších osm prezidentů se vyslovilo pro členství Ukrajiny v NATO
Budanov poznamenal, že konečné rozhodnutí o invazi v plném rozsahu bylo přijato 23. února kolem 15:00.Otázka možného dvojníka ruského prezidenta se v médiích objevuje opakovaně. Lidé si všimli změn na účtu a v chování.Ruský aktivista za lidská práva Mark Feigin dříve uvedl, že Putin pravidelně využívá služeb dvojníků, kteří vykonávají operativní funkce.Zdroj: unian.ua
Ritter: „Na prahu 3. světové války? Rusko chce dramatický úspěch“
Článek Šéf ukrajinské rozvědky říká, že Putin má nejméně tři dvojníky se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden