Skandál v Nizozemsku: Záběry žadatelů o azyl na výletní lodi vyvolaly pozdvižení (video)
RSS

Skandál v Nizozemsku: Záběry žadatelů o azyl na výletní lodi vyvolaly pozdvižení (video)

Kolik důkazů je zapotřebí, aby Evropané pochopili, že mají být vyměněni? Zdá se, že jich stále není dostatek. Nestačí fakt, že EU štědře dotuje pašerácké neziskovky, které na svých lodích přiváží tisíce džihádistů týdně. Nestačí, že jsou pravidla uvnitř EU nastavena tak, aby nebylo možné muslimské ilegály poslat tam, odkud přišli.
Nestačí, že EU i národní státy velmi štědře dotují nejen místní neziskovky, které se starají o invazní vojáky – a to včetně zajištění právních služeb tak, aby nebyli ani po azylovém procesu deportováni.
Zatímco Evropané jsou podněcováni k tomu, aby se nemnožili a podporovány jsou výhradně propotratové organizace a LGBTQ propaganda, která má zamezit další reprodukci Evropanů, do zemí EU jsou ve velkém dováženi mladí muslimové ve vojenském věku, kteří mají údajně vymírající Evropu doplnit.
V Holandsku je nyní situace velmi ožehavá, neboť zatímco farmáři, kteří dlouhé roky „krmili“ nejen Holanďany, jsou vyvlastňováni, tak cizinci, kteří přichází bez dokladů, jsou ubytováváni a velmi slušně opečováváni.
Jednoduše, systém dává dlouhodobě všude v EU přednost cizím před domácím obyvatelstvem. A je tomu tak všude – napříč 4. říší…
Již před časem jsem se zde zmínila o tom, že v Holandsku již ubytovávají nově příchozí ilegály na výletních lodích. Nedávno měl být pro tento účel vyklizen i přístav, kde v žily v hausbotech po dlouhé roky dokonce i celé rodiny.
Minulý týden vplula výletní loď, která má pojmout 1000 žadatelů o azyl, do amsterdamského přístavu. MS Galaxy, pronajatá nizozemskou vládou, zůstane v přístavu po dobu nejméně šesti měsíců.
Žadatelé o azyl se budou koupat v luxusu: vyhřátá kabina pro dva, Wifi a vlastní sprcha a WC. Vláda se usilovně snaží tato zařízení všemožně vylepšit. Další miliardy eur se investují do azylu a migrace.
Videa pořízená žadateli o azyl na palubě výletní lodi vyvolala rozruch na sociálních sítích. „Přijeďte do Nizozemska jako migrant a užijte si zde na luxusní výletní lodi se zajištěným jídlem. Pospěšte si, zavolejte všechny své přátele, ať přijdou taky!“ Mezitím Nizozemci tráví roky na čekací listině na byt a nemohou si dovolit potraviny a energii. „Velký skandál,“ odpověděla moderátorka Ongehoord Nieuws Raisa Blommestijnová.
Šéf PVV Geert Wilders se zlobí. „Vše zdarma pro žadatele o azyl. Dobré teplé jídlo, topení, péče. To vše zdarma na luxusních výletních lodích. Zatímco naši vlastní lidé nemohou platit své účty za energie a mnoho starších lidí je v plenkách kvůli nedostatku pečovatelů,“ napsal na Twitteru.

Alles gratis voor asielzoekers. Lekker warm eten, verwarming, zorg. Allemaal voor niks op luxe cruiseschepen.
Terwijl onze eigen mensen hun energierekening niet kunnen betalen en veel ouderen in luiers liggen door gebrek aan zorgpersoneel.
pic.twitter.com/jxJCtH5kmg
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) October 2, 2022

„A mezitím hledači štěstí na TikToku propagují naše superluxusní pětihvězdičkové recepce na výletních lodích. Tato vládní politika je vyšinutá, šílená a nemocná. Naši dostanou drobek, cizinci všechno,“ píše Wilders.
„Žadatelé o azyl bezostyšně ukazují na TikToku, jak nás okrádají. Cestují autem, autobusem a letadlem přes čtyři nebo pět bezpečných zemí a pak jdou do Nizozemska, aby zde požádali o azyl a utráceli naše peníze na pětihvězdičkových výletních lodích. Požaduji uzavření hranic!“  

En ondertussen maken gelukzoekers op tiktok reclame voor onze super-de-luxe luxe vijfsterren-opvanglocaties op cruiseschepen.
Dit kabinetsbeleid is gestoord, krankzinnig en ziek.
Onze mensen krijgen een kruimel, vreemdelingen krijgen alles. pic.twitter.com/5HMV9c34dT
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) October 1, 2022

Novinář Joost Niemoller říká: „Neuvěřitelné! Tato videa jsou vytvořena pro lidi u nich doma: Pojďte za mnou!“ „ Naprostý luxus, zatímco naši jsou venku v mrazu,“ řekl Niemoller.
„Dnes ráno jsem viděl videa z azylové výletní lodi. Je tam málo známek šetrnosti. Stoly plné jídla a pěkné pokoje. Tato videa jsou široce sdílena s lidmi u nich doma na sociálních sítích. Skvělá pozvánka pro masy, aby sem přišly. Pobuřující!“ říká Eddie Förster, lídr poslaneckého klubu VVD Breda.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 3 Průměrně: 5 ] Článek Skandál v Nizozemsku: Záběry žadatelů o azyl na výletní lodi vyvolaly pozdvižení (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden