Anglie: Policie s pomocí bývalých vojáků uzavřela očkovací centrum, vedení je obviněno z ublížení na zdraví a vražd z nedbalosti (video)
RSS

Anglie: Policie s pomocí bývalých vojáků uzavřela očkovací centrum, vedení je obviněno z ublížení na zdraví a vražd z nedbalosti (video)

Policisté a vojáci zároveň vyzývají své kolegy, aby učinili totéž. K ruce mají samozřejmě seznam všech lidí, kteří byli kvůli v tomto centru podaným genovým injekcím těžce postiženi na zdraví či dokonce zemřeli.


Skupina policistů a bývalých vojáků uzavřela očkovací centrum na University of the West of England v Bristolu.
Skupina poskytla policii seznam trestných činů, kterých se zaměstnanci očkovacího centra údajně dopustili, včetně zneužití pravomoci úřední osoby, těžkého ublížení na zdraví a hrubé vraždy z nedbalosti.

„Předložili jsme nevyvratitelné důkazy policii Avonu a Somersetu.“ Lidem toto očkování škodí,“ říká bývalý voják na videu. Požaduje, aby bylo video co nejvíce šířeno, protože nahrávky budou cenzurovány.
Říká, že policie se objevila ve velkém počtu. „Důkazy jsou důkazy. To je nevyvratitelné. Hovoříme zde o renomovaných odbornících, od kterých důkazy pochází“.
Muž, který má na sobě armádní uniformu, vyzval ostatní, aby udělali totéž. „Všichni jsme na jedné lodi. Všem nám bylo lháno. Všichni jsme byli uvedeni v omyl.“
V den uzavření očkovacího centra bylo naplánováno 300 schůzek na další přeočkování. Očkovány by byly především děti. Podle exvojáka zůstane centrum zatím uzavřené.Tolik k videu, na němž by měli být všichni, kdo za žalobou stojí. V pozadí jsou zřejmě i ti odborníci, kteří neváhali se k žalobě přidat a podat i patřičné důkazy. Na druhou stranu je jen málo pravděpodobné, že by byl kdokoli potrestán, již v minulosti byly žaloby v tomto stylu jednostrannou a zkorumpovanou justicí zamítnuty…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Anglie: Policie s pomocí bývalých vojáků uzavřela očkovací centrum, vedení je obviněno z ublížení na zdraví a vražd z nedbalosti (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden