Slovensko: Teror nepřizpůsobivých obyvatel v Jarovnici je již za hranicí snesitelnosti!
RSS

Slovensko: Teror nepřizpůsobivých obyvatel v Jarovnici je již za hranicí snesitelnosti!

COM/MILAN MAZUREK
Před pár dny nás kontaktoval jeden z obyvatel obce Jarovnice, který již dlouhá léta doslova bojuje o přežití na svém vlastním dvoře! Asociálové, jejichž osada se rozprostírá podél jeho vlastního pozemku mu ničí život a snaží se ho vyštvat z vlastního domu.

Teror, který si denně zažívá trvá podle jeho slov od revoluce, kdy začali vládnout “progresivnější” a “humánnější” metody práce s nepřizpůsobivými obyvateli.  Ty však vedly k tomu, že dnes nemůže užívat asi polovinu jeho vlastního pozemku.
Oplocení mu postupně rozebrali a odnesli do sběrných surovin , zničili mu celou úrodu a část dvora, kterou kdysi využíval pro zemědělské účely dnes slouží jako toaleta pod širým nebem pro obyvatele osady! Majitel se na to může pouze se slzami v očích bezmocně dívat!
Kromě toho všeho mu ničí jeho ovocný sad, který si zatím ještě chrání tak, že ho celý oplotil ostnatým drátem a různými trnovými rostlinami.  Ani to je však nezastaví … Plot prostřihnou, podlezou a zničí jeho stromy, aby ukojili svůj chvilkový hlad. Na plotě také pálí různé předměty, aby se dostali k železu v jejich nitru.
Když jsme tam situaci točili, tak do nás z dálky házelo množství nevychovaných školáků (v pátek dopoledne) kameny a ukazovali nám hanlivé gesta.
Policie nekoná, prokuratura si problém přehazuje jako horký brambor a starosta, který je v Jarovnici sám také z řad osadníků a jeho dům je jen pár metrů od domu dotyčného pána, neudělal nic proto, aby byly černé stavby na jeho pozemku zbourány.  Právě naopak, své spoluobčany si chrání.
Všichni asi čekají, dokud pána neuštvou na smrt nebo neprodá dům, ve kterém vyrostl i s obrovským pozemkem za pakatel nějakému osadníkovi, který z něj postupně udělá stejnou díru plnou odpadků a výkalů, v jaké je tam žije již více než 6 000 lidí.
ZDROJ
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější