Vox populi: „Kto sa kokotom narodil, ako kokot aj zomre“
RSS

Vox populi: „Kto sa kokotom narodil, ako kokot aj zomre“

COM/FB
Hodně drsně, až skoro  „po Valašsku“  pojmenovaný  vzestup preferencí ANO :
Prakticky denně máme možnost sledovat z první řady, jak se s každou špínou, nakydanou našimi „demopotraty a Piráty“ na hlavu Babiše , zvedají úspěšně nahoru, ke spokojenosti nás, jeho voličů, preference  ANO.  

Mudrci, považující sami sebe za lepšolidi si nechtějí připustit, že jim na jejich  filozofii, sny o NWO a genderově vyváženou pseudohumanitu  sereme v Čechách, Slezsku a na Moravě, z hodně velké výšky. Mně osobně je u řiti  každý Afričan či Arab, obzvláště, jestli ještě navíc vyznává zločinnou a ve středověku zamrzlou ideologii, jménem ISLÁM.  Nechodil jsem 40 roků do práce proto, abych na stará kolena v důchodu  „solidárně“ pečoval o kdejakého negramotného vychcánka, odkudsi z koňovy řiti. Mně bohatě stačilo, že mě dostatečně srali desítky let cigáni, vyhýbající se systematicky poctivé práci, zneužívající sociální systém, pobírající nadstandartní finance na děcka, která si nadrbali, a o která se nestarali. A všem těmto Reflexům, Fištejnům, tunelářské pravici, s černoprdelníky v řiti vůbec nevadilo, že se do pologramotných nefachčenků a pedofilů, uplatňujících zcela beztrestně incestní plemenitbu, cpaly roky a roky miliardy.  A výsledek?   Nula, nic, hovno.  Vy pracující si utahujte opasky, abychom si tady mohli my,  demopotrati a Eurohujeři z vlád Klause, Paroubka, Topolánka, Nečase i Sobotky  pěstovat  línou verbež, kterou jsme úspěšně naučili, že  i bez práce jsou koláče . A nejen koláče. Značkové hadry, značkové telefony, cigarety a chlast.
Jen klidně dál, vy namyšlená elito,  kydejte špínu tomu Babišovi na hlavu ještě víc.  Rád bych se dožil toho,  (už se toho dokonce bojí i Reflex) , až bude mít ANO  v brzké době i ústavní většinu. To je jediná medicína, která platí na všechny ty   Marky Bendy, Bělobrádky, Němcové, Langšáglové, Pekarové, Kalousky, Bartošky, Fialy, Stanjury, Gazdíky, Farské a jejich spolky, stejně jako na jejich zainteresované podržtašky a poskoky.
Merklovka,  která zařízla Evropu migračním šuntem je v prdeli,  Macron  dostává od Frantíků tak po vajcách, že se bojí vylézt i s prohlášením, Britové neví s brexitem, čí jsou,  Italy už „Lékaři bez hranic, FRONTEX a další pašeráci také serou , a je jisté, že dostanou brzy po čuni, protože jen díky jim, je dnes větší třetina Evropy v hajzlu.  Naštěstí, a k vaší smůle, V4 a dalších 7 států jim už sere i na Marrákeš s machometánama.
Chtěli jste, pravdoláskaři, havloidi a kavárníci nasrat obyvatelstvo omíláním lží a pičovin o Rusku, Číně, Ukrajině, Krymu atd. Dnes už nikdo nezobákuje kolem Dalajlámy kdesi mezi kopečky Himalájí a nasrali jste si vrchovatě do vlastních bot v České kotlině. Dokonce už vám nikdo nežere ani ty kydy o Čapím hnízdu, nebo Kalouskem vymyšlených, a veřejně propagovaných korunových dluhopisech.
Asi to dá hodně práce policistovi Nevtípilovi,  nepředat spis  o údajném „trestném činu“ našeho premiéra  k soudnímu projednání!  Tam to totiž nejspíš i naši cinknutí soudci budou muset smést ze stolu  osvobozujícím rozsudkem.  A to se přeci nehodí –  „demopotrati“ potřebují mít  stále otevřenou causu.  Jen tak totiž mohou oblbovat lid, že má  „trestně stíhaného premiéra“!!!
Tak si tedy, vy zákonodárný a soudní odpade, ještě chvilku užívejte bezpracného nicnedělání v politice.  V áš konec se blíží!!!
S pozdravem a starou pravdou,  kterou vy, politikáři, šíbři a odkláněči nejste schopni pochopit:   „Kto sa kokotom narodil, ako kokot aj zomre.“
(to ví každý bača na Těrchovej, jenom lídři a jejich řiťolezci z demokratického bloku o tom nemají ani páru.)
ZDROJ: fcb
Poznámka PP:  Pod souhrnným mottem   „Vox populi“  uvádíme články, které nemusí úplně ve všech bodech korespondovat s názorem redakce. 
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější