Pařížský týden módy: Černý rapper Kanye West způsobí skandál nápisem „White Lives Matter“ (video)
RSS

Pařížský týden módy: Černý rapper Kanye West způsobí skandál nápisem „White Lives Matter“ (video)

Pro neznalé připomínám, že rapper Kanye West patří k podporovatelům Donalda Trumpa, což vyvolalo nejen mezi černochy, ale mezi levičáky vůbec značnou vlnu nevole. Jako černoch by totiž měl být automaticky na straně BLM a levice.
Kanye West se během prezidentské kampaně často objevoval v Trumpově MAGA kšiltovce Nyní se známý rapper zúčastnil i Pařížského týdne módy, kde se během své show nazvané Yeezy Season 9 objevil v mikině s nápisem „WHITE LIVES MATTER“. Vzhledem k tomu, že v řadách různých rádoby celebrit a umělců i návrhářů najdeme s velkou převahou prosystémové a levicově orientované osobnosti, vyvolal tímto nápisem samozřejmě značný poprask.
Nakonec má ale jednu výhodu. Vzhledem k tomu, že je černoch, tak ho nemohou žalovat za rasismus, jako by tomu mohlo být v případě, kdyby na pódium v podobném odění vystoupil jakýkoli běloch…

Le rappeur @kanyewest fait scandale en portant un t-shirt "White Lives Matter" lors de son défilé Yeezy Season 9 à Paris à l’instant. #ParisFashionWeek #KanyeWest pic.twitter.com/5D1yAFAspP
— Damien Rieu (@DamienRieu) October 3, 2022

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 4 Průměrně: 5 ] Článek Pařížský týden módy: Černý rapper Kanye West způsobí skandál nápisem „White Lives Matter“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden