Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit půl milionu migrantů, Afrika je prý natolik rozvrácena válkami, že už tam nejsou podmínky pro život! Rodiče jí koupili rodinný domek v Anglii, ale ona chce žít na moři a z
RSS

Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit půl milionu migrantů, Afrika je prý natolik rozvrácena válkami, že už tam nejsou podmínky pro život! Rodiče jí koupili rodinný domek v Anglii, ale ona chce žít na moři a z

Carola Rackete: Dcera německého zbrojního dealera chce do Evropy dovézt a rozmístit půl milionu migrantů, Afrika je prý natolik rozvrácena válkami, že už tam nejsou podmínky pro život! Rodiče jí koupili rodinný domek v Anglii, ale ona chce žít na moři a zachraňovat migranty před hladem a smrtí v Africe! Německé neziskové organizace slouží jako prostředník pro trvalý import migrantů do Evropy poté, co hromadné migrační vlny vyvolaly odpor evropské veřejnosti!
Kauza německé kapitánky Caroly Rackete začíná nabírat opravdu obludné rozměry. Německá média totiž uveřejnila rozhovory s jejími rodiči a na povrch tak vyplavaly informace, které dosud zůstávaly skryty. Co se původně zdálo jako bizarní epizoda zadržené a poblázněné Němky, která velí v roli kapitána lodi Sea-Watch 3 a zachraňuje migranty ve Středozemním moři, se najednou ukazuje jako komplexní plán a rozbití současné italské vlády za pomocí soudů a rozsudků italských soudů, které mají zopakovat procesy z USA , kde americké soudy zakázaly vládě Donalda Trumpa přijímat zákony a kroky proti migrantům. Musíme se ale nejprve podívat na samotnou rodinu Caroly Rackete.
Carola Rackete
Otcem Caroly Rackete (31) je Ekkehart Rackete (74) z Dolního Saska, bývalý důstojník německého Bundeswehru, který dosud pracuje jako zbrojní dealer [ 1 ] pro Mehler Engineered Defence , která spadá pod Mehler Vario System GmbH, jenž vyrábí zbraně a výzbroj pro německou armádu a policii, včetně složek NATO. Carola tedy pochází z rodiny zbrojaře. Matkou Caroly je Siglinde Rackete , která se rozpovídala pro německý Spiegel a prozradila více informací o své dceři. Profil její dcery odpovídá muži, už od dětství se prý Carola chovala jako chlapec, zajímaly jí lodě, parní systémy pohonů lodí a nechtěla nikdy nosit sukně. Na žádost matky si musela nechat narůst delší vlasy, i když Carola nechtěla, protože chtěla mít krátké vlasy. Jenže potom prý vypadala jako kluk, a to Siglinde Rackete jako její matka nechtěla.
Otec jako zbrojař koupil Carole dům v Anglii, ale dcera chce žít na moři a zachraňovat trpící Afričany
Carola Rackete se plavila na lodi v Severním ledovém oceánu a byla i v Antarktidě. Matka prozradila, že její dcera nemá žádný partnerský vztah, protože je pořád na moři a při takovém způsobu života je vytvoření partnerského svazku prakticky vyloučené. Její otec Ekkehart Rackete sdělil německým médiím, že jejich dceři zakoupil v Anglii rodinný dům, aby se usadila a založila rodinu, protože už má nejvyšší čas. Carole je 31 let a nemá žádný svazek s nikým, ale Carola prý je radši neustále na moři a zachraňuje migranty ve Středozemním moři. Z jejích vyprávění jim prý hrůzou stojí vlasy na hlavě, co se prý odehrává v Africe. Celý kontinent je prý podle slov [ 2 ] jejich dcery rozvrácený válkami a v tom prostoru už se dále nedá žít. Nejde prý přímo o války jako takové, ale o jejich důsledky.
Ekkehart Rackete, Carola Rackete, Siglinde Rackete. Čtvrtá postava je sestra Caroly, jméno zatím neznámé.
Po Arabském jaru v roce 2011 došlo k rozvrácení celé severní Afriky, ale v důsledku tento proces rozvrátil celou Afriku. Země na severu Afriky jako Egypt, Libye, Alžírsko nebo Maroko byly dříve stabilními zeměmi, které nedovolovaly pašerákům z jižních zemí v Africe provádět transport a pašování Afričanů přes Středozemní moře do Evropy. Díky tomu byli Afričani drženi na africkém kontinentu a jejich pohyb byl eliminován. Po zavraždění Muamara Kaddáfího a po vypuknutí občanské války v Libyi se však cesta do Evropy pro africké pašeráky naplno otevřela.
Carola proto svým rodičům podle jejího otce vypráví úděsné historky o tom, odkud a z jakých podmínek Afričané utíkají do Evropy , ale dcera jim prý popravdě říká, že když se těch Afričanů ptá, kdy začaly v jejich zemích ty problémy, útlaky, genocida, násilí, ekonomický rozvrat a tak dále, tak se dozvídá, že tyto problémy v jejich zemí jsou již od konce koloniálního systému, když africké země získaly nezávislost. Není to tedy krize, která by vznikla v roce 2011 spolu s Arabským jarem, je to zkrátka důsledek rozvratu Libye, která už nechrání své hranice a pašeráci tak mohou přes Libyi pašovat celou rovníkovou Afriku do Evropy.
Podle Caroly prý Evropská unie na jaře zastavila záchrany migrantů kvůli volbám do Evropského parlamentu
Carola Rackete rodičům dále odhalila další poznatek. Podle Caroly zastavila Evropská unie letos na jaře naprosto všechny operace na záchranu migrantů ve Středozemním moři. Stalo se to prý kvůli politikům v Bruselu, kteří před Evropskými volbami do EU parlamentu se báli svých voličů, a proto se rozhodli dočasně záchrany migrantů zastavit. Veškeré zachraňování tak od jara tohoto roku spadlo na bedra NGO sektoru, tedy nevládních organizací. Carola dále rodičům sdělila, že libyjská vláda v Tripolisu má dohodu s Evropskou unií, že bude na moři chytat a lovit lodě migrantů a vracet je do Libye a umisťovat do záchytných táborů.
Gen. Khalifa Haftar (vlevo), gen. Sergej Šojgu (vpravo).
Ty se prý podobají koncentračním táborům, ve kterých probíhá mučení a zadržení migranti jsou v nich nuceni k tomu, aby se zapojili do občanské války v Libyi. Tyto informace Caroly Rackete potvrzují slova Alexe Jonese z Inforwars, který v jednom ze svých pořadů na jaře tohoto roku informoval o tajné dohodě mez Bruselem a Tripolisem o “lovení migrantů” na moři a jejich zapojování do občanské války v Libyi proti “americko-ruským” válečným psům generála Haftara . Jeho armáda prý pracuje pro Donalda Trumpa a Vladimira Putina, cílem Haftarovy armády je dobytí Tripolisu a svržení pro-globalistické a pro-bruselské vlády v Tripolisu.
Carola je zhrozena, jak libyjská pobřežní stráž loví migranty a potom je v koncentračních kempech v Libyi nutí bojovat na straně Tripolisu proti armádě generála Khalify  Haftara
Server BBC si všiml [ 3 ] už v dubnu tohoto roku, že Donald Trump, na rozdíl od svých poradců a jestřábů, podporuje generála Haftara v Libyi a osobně s ním telefonoval. A hned poté 1. června 2019 se gen. Haftar osobně sešel s Vladimirem Putinem v Moskvě [ 4 ]. To samo o sobě potvrzuje, že gen. Khalifa Haftar je generálem, který v Libyi provádí proces eliminace práce globalistů a jejich Arabského jara z roku 2011. Z pohledu USA jde o proces odstavování globalistického a neoliberálního Deep State v USA, jehož hlavními představiteli byli a jsou Barack Obama a Hillary Clinton. Obsazení Tripolisu by znamenalo porážku Deep State z pohledu USA, porážku Bruselu z pohledu globalistů v Evropě a porážku Domu Sion z pohledu sionistů a jejich plánu na realizaci NWO. A je paradoxní, že je to právě Carola Rackete, která tyto informace skrze své rodiče vynáší na veřejnost.
Dne 29. listopadu 2016, zhruba 3 týdny po zvolení Donalda Trumpa v USA prezidentem, navštívil Gen. Khalifa Haftar ruské ministerstvo obrany v Moskvě. Údajně se jednalo o podpoře a dodávek zbraní pro jeho chystanou armádu v Libyi. Na snímku právě opouští budovu ruského ministerstva obrany.
A teď ten hlavní paradox, který bude složitější na pochopení. V této chvíli jsou v Evropě pro globalisty migranti nežádoucí z toho důvodu, že globalčiky je teď potřebují v Libyi, aby bojovali proti generálu Haftarovi a tím pádem proti Donaldu Trumpovi a Vladimiru Putinovi. V tomto konceptuálním plánu je snadné se ztratit, protože odpor EU proti migrantům, který začal naplno až letos na jaře, je mylně interpretován jako nějaké vystřízlivění evropských politiků z migrace. To je samozřejmě lež.
Jediným důvodem, proč Evropa přistupuje na zpomalení migrace je skutečnost a zděšení v Bruselu, že když se uzavře pašerákům Libye po vítězství gen. Khalify Haftara, bude konec se sionistickým plánem na islamizaci Evropy. Bez Libye plán skončí. Právě proto vznikla tajná dohoda mezi Bruselem a Tripolisem, že EU bude pumpovat peníze a zbraně do Tripolisu, ale bojovníky si musí Tripolis zajistit sám z řad afrických migrantů, které libyjská pobřežní stráž musí chytat v pobřežních vodách Libye. Carola Rackete tak de facto pouze potvrdila tyto informace z jiných zdrojů.
Carola Rackete je ve stejné roli globalčiků jako Greta Thunberg nebo Ján Kuciak, mediální porno pro veřejnost s cílem vyrobit mučedníka proti vládě
Samotná Carola Rackete tak podle všeho vykonává jen roli užitečné loutky, která má svými svědectvími vyjevit informace o procesech v Libyi a ve Středozemním moři. Mezitím se v Libyi vede válka o Evropu a evropští politici tají, že financují Tripolis ve vedení bojových operací proti generálu Haftarovi, který je podporován Donaldem Trumpem a Vladimirem Putinem. Je to první společná vojenská operace amerického a ruského prezidenta na 6. prioritě proti Domu Sion. Všechno ovšem probíhá v tajnosti, protože ani jedna ze stran nemůže druhou stranu z ničeho obvinit, protože globalisté a Deep State by museli odhalit, proč chtějí zachovat současný stav v Libyi, zatímco Chabad Lubavitch by musel odkrýt, že kontroluje dva prezidenty dvou světových velmocí za společným úsilím proti Domu Sion v Severní Africe. Carola Rackete tak bez znalostí těchto informací uvedla, že prý Evropa by měla přijmout půl milionu uprchlíků z Afriky [ 5 ].
Greta Thunberg a Carola Rackete
Taková informace způsobí v informačním poli obrovský odpor a jako účelovou reakcí bude posílení protimigračních stran v Evropě, což bude vyhovovat globalistům v Severní Africe, protože migranti budou využiti jako “zbytná materie” pro válečné úsilí proti generálu Haftarovi a potažmo proti Trumpovi a Putinovi. Celá Libye dnes funguje jako protržený ventil kterým proniká do Evropy migrace. Jakmile dojde k ucpání tohoto ventilu prostřednictvím prachsprostého řízení na 6. prioritě v Libyi díky generálu Haftarovi, dojde k tím mohutnému úderu do plánů světových sionistů. Sionisté budou muset hledat jiné cesty, najít jinou migrační trasu do Evropy. A pozor, ta trasa už je narýsována. Jmenuje se Ukrajina.
Soudní procesy v Itálii mají být podle globalistů konvertovány do procesů proti italské vládě. Carola má být vykreslena jako Ján Kuciak nebo Greta Thunberg, tedy s podporou mainstreamových médií jako model a idol pro masmédia v roli oběti vládního režimu. Italská vláda by udělala mnohem lépe, kdyby Carolu Rackete ihned deportovala. Rozhodnutí vlády postavit Carolu před italské a velmi liberální soudy je nebezpečný proces. Může dojít k tomu, že soudy se obrátí proti vládě a z procesu s námořní kapitánkou bude proces proti italské vládě a její protimigrační politice.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější