Gruzínci to konečne pochopili a prestali utrácať peniaze na prilákanie ruských turistov
RSS

Gruzínci to konečne pochopili a prestali utrácať peniaze na prilákanie ruských turistov

Tbilisi 17. júla 2019 (HSP/ Vzgljad /Foto:Pixabay)
 
Portál Vzgljad píše o rozčarovaní gruzínskych hotelierov, ktorí už konečne strávili skutočnosť, že ruskí turisti tento rok do Gruzínska neprídu a Gruzínsko sa tak môže rozlúčiť so 750 miliónmi USD. Marginálnou skupinou proamerických politikov a demonštrantov sa podarilo spoločne s gruzínskym novinárom, ktorý vulgárne urážal v televíznom vysielaní  ruského prezidenta Putina zabezpečiť, že gruzínsky turistický sektor príde tento rok o značné financie
Ilustračné foto: Batumi, Gruzínsko
Primitívny gruzínsky pseudonovinár už má policajnú ochranu. Na jeho adresu totiž prišlo množstvo vyhrážok zo strany normálnych Gruzíncov a liberálny žurnalista sa bojí vychádzať z domu. Rovnako vychladli a znervózneli aj  ďalší protiruskí šovinisti v Gruzínsku a gruzínska LGBT komunita sa stiahla z mediálneho výslnia, pretože násilie doslovne visí vo vzduchu. Gruzínci sú naštvaní a nič nekončí, veľa bude závisieť od toho, či sa podarí dotiahnuť do Gruzínska dostatok turistov z EÚ, USA či Ázie, ktorí by dokázali finančnú dieru po ruských turistoch zaplátať. Ak nie, niekto môže mať problém.
Minulý rok navštívilo Gruzínsko 1,8 milióna ruských turistov. Do Ruska smeruje aj väčšina gruzínskeho exportu, ktorý sa takisto môže stať cieľom ruských sankcií. Ak sa tak stane, tak marginálna skupina gruzínskych rusofóbov nebude mať na ružiach ustlané. Ich mená sú všeobecne známe a minimálne zapaľovanie áut a útoky nožmi a molotovovými koktejlmi nie sú v Gruzínsku ničím výnimočným. Polícia neberie nič na ľahkú váhu a urobí všetko preto, aby nepokoje neovládli gruzínske ulice a najmä aby sa terčmi útoku nestali notoricky známi gruzínski rusofóbi s proamerickými postojmi.
 
Príspevok Gruzínci to konečne pochopili a prestali utrácať peniaze na prilákanie ruských turistov zobrazený najskôr Hlavné správy .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější