O jedné “špinavé” židovce a jedné “čisté” německé duši
RSS

O jedné “špinavé” židovce a jedné “čisté” německé duši

PATRIK JUDA
Pan Seehofer se zlobí kvůli migraci na Česko, ale v jeho Německu se lidé již téměř nemohou jít v létě ani v klidu vykoupat. Ostnaté dráty a speciální policejní jednotky na koupalištích? Dostane hrdinná pašeračka Nobelovu cenu?


Asi je již nezbytné, aby se koupání účastnila i německá policie, ale německá hrdinná kapitánka (pašeračka) chce převézt do Německa dalšího půl milionu migrantů! Je muslimský vrah nevinen, protože se zhulil?
Neuvěřitelné věci jsem opět včera a dnes četl v médiích. Nechápu, že zrovna Němci, jejichž země je dle mě již zcela ztracena i s třesoucí se paní kancléřkou Merkelovou stále ještě zmiňují kvóty a vyzývají k přijímání migrantů.  Paní kancléřka Merkelová již brzy snad sice odejde na odpočinek, ale určitě si myslím, že by ji měla být přidělena doživotní ochranka! Snad to tak bude, protože si myslím, že přivedla Německo do zkázy a záhuby.
Zatímco německá kapitánka a pro mě obyčejná pašeračka lidí a povoláním dcera Carol Racketteová chce převézt do Evropy ty nesmyslné počty migrantů, tak její spoluobčané, kteří se nenarodili tak bohatí jako ona se obávají chodit i na koupaliště, na kterých dle DPA stoupl v červnu počet násilných incidentů. V Kehlu již zvýšili policejní přítomnost a instalovali na plot ostnatý drát okolo celého koupaliště poté, co se v Německu zvýšili incidenty s nožem na koupalištích, útoky na plavčíky a některá koupaliště musela být vyklizena. Například berlínský zastupitel Marcel Luthe si přeje mít na koupalištích v hlavním městě speciální policejní jednotky. Bravo paní Merkelová.
Zcela neuvěřitelné a nepochopitelné mi přijde, že Němci vybrali na svou pašeračku lidí 15 milionů korun a ještě ji navíc pochválil pan německý prezident. Je smutné sledovat to sebezničení Německa a to byla ještě ta bílá, privilegovaná Němka (M Salvini) navržena peruánským spisovatelem Mariem Vargasem na  Nobelovu cenu.  V dnešním zvráceném Světě nepochybuji, že ji obdrží, tedy pokud ji nepředběhne ta švédská záškolačka.
“Ta bílá privilegovaná Němka nebydlí na sídlišti mezi halal řeznictvími, nemusí chodit na směny do supermarketu a až bude mít děti, tak nebudou chodit mezi spolužáky, kde třetina jich nebude umět německy.” “Ona nežije v německém Chanově!”…(Petr Pelikán).  Dostane Nobelovu cenu za zločiny proti Evropě?
Podle arabisty pana Petra Pelikána odvezou pašeráci migranty na lodi kousek za hranice teritoriálních vod, prý ani to ne a tam je nasází na gumové “matračky”, kde sedí a potom je vidíme zachraňované na fotkách.  “Nikdo se neodváží zeptat, jak je možné, že takhle přepluli několik set kilometrů.” “Spolupráce mezi neziskovkami a pašeráky funguje.”
O tom kolik dobra, rozmanitosti, lásky a vděku přivážejí tito pašeráci lidí z neziskovek vědí své kromě Německa a Itálie i ve Francii a všude tam, kde se proto od reality a svých spoluobčanů odtržení politici rozhodli. My máme ještě šanci zachránit naši zemi. To, co jsem dnes četl z Francie mě naprosto šokovalo a stále tomu nechci věřit.
Ve Francii stoupl počet antisemitských činů v loňském roce o 75% na 541!  Muslim, který před dvěma lety vyhodil židovskou lékařku a učitelku z okna, když jí před tím recitoval Korán a modlil se k Alláhovi do vězení za vraždu nepůjde! Sice ji zavraždil, přiznal se, ale byl prý zhulenej!!! ! Buď bude na svobodě, nebo jej zařadí do programu na zvládání drogových závislostí!!!!  Otřesná hrůza a hnus. Skandální šílenství.
Podle soudu není Kobili Traoré trestně odpovědný a paní Sarah Haliminiovou vyhodil z okna prý v delíriu, protože prý hulil 15 jointů denně!  Židovská komunita ve Francii je pobouřena. Nedivím se. Také jsem zděšen, že vrah zůstane na svobodě, protože byl zhulenej. To by ale přeci neměla být polehčující okolnost. Naopak.
Ač odborníci v posudcích shodně uvedli,  že obžalovaný netrpí žádnou duševní nemocí,  tak jej soud stejně za mříže neposlal a odmítl, že by v případu existovali přitěžující okolnosti antisemitského charakteru.
Špinavé židovce, jak tituloval dceru oběti zavraždil maminku s Alláhem v ústech, ale dle soudu jednal v delíriu!  Odporné a ještě jednou odporné osvobození vraha. Ve Francii se za poslední roky zvedla vlna antisemitismu, která nemá obdoby od druhé světové války a to je Francie. Co se děje např. ve Švédsku, kde ženám doporučují koupit si tretry, chtějí li v Malmo vycházet po setmění ven se nedočtete nikde. Snad to ani není pravda. Kéž by, ale obávám se, že je.
Tak nám zase někdy pane Seehofere pořádně vyčiňte, ale napřed se podívejte do zrdcadla, zeptejte se sám sebe, co jste Německu provedli a jděte se projít mezi obyčejné Němce.
Styďte se.
Autor: Patrik Juda

Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější