České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří nasadili své životy na ochranu žen a dětí před etnickými čistkami ukrajinské armády! Hrdinové byli obviněni z terorismu, ale teroristé z praporu Azov jsou pod ochranou! Ja
RSS

České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří nasadili své životy na ochranu žen a dětí před etnickými čistkami ukrajinské armády! Hrdinové byli obviněni z terorismu, ale teroristé z praporu Azov jsou pod ochranou! Ja

České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří nasadili své životy na ochranu žen a dětí před etnickými čistkami ukrajinské armády! Hrdinové byli obviněni z terorismu, ale teroristé z praporu Azov jsou pod ochranou! Jaromír Štětina přímo osobně navštívil předáky Azovu a vyjádřil jejich vraždění na východě Ukrajiny podporu! Český národ má své válečné hrdiny, za které se, na rozdíl od žoldáků v Afghánistánu, nemusí stydět! Izrael dodával zbraně neonacistickým praporům na Ukrajině!
Česká republika se znovu dostala do hledáčku mezinárodních médií, a to především v Bělorusku. České soudy totiž obvinily běloruského občana [ 1 ], který dlouhou dobu žije v České republice, z trestného činu terorismu , kterého se měl dopustit tím, že prý mezi lety 2014 až 2016 byl několikrát na Donbasu a bojoval prý v řadách povstalců proti ukrajinské armádě. V souvislosti s touto kauzou musíme připomenout březnový rozsudek z Pardubic, kde český voják Erik Eštu dostal 4-letý podmíněný trest za to, že v roce 2015 odcestoval do Ruska a odtamtud na Donbas, kde se připojil k doněcké Republikánské gardě [ 2 ], aby v době největší agrese ukrajinské armády a polovojenských útvarů kyjevské junty chránil obyvatelstvo Doněcku. Rovněž i on byl českým soudem obviněn z terorismu. Obě kauzy získaly velkou pozornost v Doněcku a naše redakce situaci pozorně monitoruje.
Operátor Azovu ukazuje izraelskou zbraň z poslední dodávky zbraní z Izraele z roku 2018.
V první řadě je zajímavé sledovat, že české protektorátní soudy odsuzují české občany za jejich legionářskou činnost na Donbasu, při které čeští legionáři chránili místní ukrajinské obyvatelstvo v zuřící občanské válce před ukrajinskou armádou, která na příkaz válečného zločince a oligarchy Petra Porošenka nasadila proti civilnímu obyvatelstvu v Doněcku dokonce termobarické raketové systémy GRAD a rovněž kazetové bomby s fosforovou municí a další zbraně izraelské výroby.
Izraelský list Haaretz o tom vloni dokonce přinesl článek [ 3 ]. Všechny tyto odporné zločiny jsou pečlivě zdokumentovány vládou Doněcké lidové republiky a budou použity v příhodné době proti ukrajinské juntě u příslušných mezinárodních soudů. Čeští, slovenští a další hrdinové a legionáři přišli na pomoc Doněcku v nejtěžší chvíli, kdy agrese Kyjeva podporovaného zločinnými vládami západních zemí byla nejvyšší.
České protektorátní soudy se rozhodly soudit legionáře, zatímco spolupracovníky s teroristy z Azovu nechávají běžet
Nyní se ukazuje, že české protektorátní smlouvy se snaží tyto legionáře trestat a falešnou nálepkou teroristů je odsuzovat jako vyvrhele. Lidé jako Erik Ešta jsou skutečnými hrdiny a vlastenci, kteří ve chvíli nejvyšší nouze se postavili na stranu spravedlnosti a humanity a zabránili vojskům kyjevské junty v zahájení etnické genocidy na východě Ukrajiny. Podle informací naší redakce v současné době působí v Doněcku více než 3 stovky legionářů ze Střední a Východní Evropy a pomáhají zadržovat dnes již zcela zdecimovanou ukrajinskou armádu , která má ve svých řadách už americké a britské vojáky v rolích instruktorů, poradců a operátorů americké vojenské techniky, která je v tichosti a za souhlasu německé, české, slovenské a polské vlády přesouvána ve vlakových transportech na Ukrajinu.
Bývalý poslanec EU parlamentu za TOP 09 Jaromír Štětina si v červenci 2015 na Ukrajině podává ruku s šéfem teroristického praporu Azov, s velitelem Andrejem Bileckým.
České soudy přitom vůbec netuší, že bývalý český europoslanec Jaromír Štětina před 4 lety v červenci navštívil na Ukrajině velení a hlavní štáb praporu Azov [ 4 ], který americká sněmovna reprezentantů zařadila na seznam teroristických organizací vyznávajících a hlásících se k neonacismu, více v článku zde . A nejen to, Jaromír Štětina dokonce pozval šéfa Azovu Andreje Bileckého do Evropského parlamentu [ 5 ]. Skupina Azov se nachází na seznamu teroristických organizací nejen Ruské federace, ale i další země. V březnu minulého roku přinesl britský list The Guardian informaci [ 6 ], že lidé napojení na prapor Azov verbují ve Velké Británii žoldáky s neonacistickými kořeny pro provádění operací na východní Ukrajině, a to v rozporu s Minským protokolem.
Štětinův Azov je na blacklistu amerického kongresu a je veden u mezinárodní organizace TRAC jako teroristická organizace neonacistického směřování
Mezinárodní watchdog agentura TRAC, která monitoruje aktivity teroristických organizací, vede Regiment Azov (dříve Batallion Azov) jako teroristickou organizaci [ 7 ]. V lednu 2015 došlo za podivných okolností k začlenění praporu Azov do ukrajinské armády pod názvem Azov Special Operations Regiment, a to z důvodu obav a strachu z činnosti oddílu, který páchal krutá zvěrstva na linii doteku v Doněcku. Kyjev začleněním Azovu chtěl předejít zařazení praporu na seznam teroristických organizací, což se nakonec stejně nepovedlo a sněmovna reprezentantů USA Azov označila za teroristický útvar s neonacistickou ideologií a zakázala americkým firmám dodávky zbraní této skupině. Stejně tak i mezinárodní agentury postupně zařadily Azov Regiment na své seznamy teroristických skupin.
Jeden z plakátů praporu Azov, jeho porovnání s předlohou vlevo z doby II. sv. války.
Jenže české soudy poskytují této zločinecké organizaci a podporu a dokonce ignorují trestní oznámení, které v minulosti upozornily na nebezpečné propojení bývalého europoslance za TOP 09 Jaromíra Štětiny na teroristickou ukrajinskou skupinu Azov. Zatímco Jaromir Štětina zval přímo šéfa této teroristické skupiny do Evropského parlamentu a nikdo ho za to nestíhá, tak české vlastence a legionáře, kteří šli na Donbas před těmito teroristy chránit ukrajinské matky a děti v Doněcku, české vlastizrádné soudy odsuzují jako nějaké zločince.
Naše redakce na tyto kauzy průběžně upozorňuje, ale česká státní zastupitelství to nezajímá, že se čeští ex-europoslanci paktovali s teroristy ze skupiny Azov. Namísto toho mají největší starost o to, aby obvinili co nejvíce českých legionářů, kteří jedou do Doněcku chránit mámy s dětmi v občanské válce před nájezdy praporů ukrajinské armády, jejichž jediným cílem je etnické vyčištění Doněcku a Luhansku od ukrajinského obyvatelstva s ruským etnickým původem.
Pocta žoldákům z Afghánistánu se všemi pompami a poctami, na druhé straně pohrdání a plivání po českých legionářích padlých na Donbasu
Sami si dejte ruku na srdce, kdo zaslouží větší úctu, jestli legionář a vlastenec, kterému není lhostejné vraždění civilistů na Donbasu ukrajinskou armádou, anebo žoldák, který slouží v okupační misi pod velením americké armády kdesi v dalekém Afghánistánu za účelem ochrany makových polí, které po Talibanu a po jeho vyhnání do hor nyní obhospodařuje americká CIA a distribuuje opium do celého světa, především potom do jihovýchodní Asie a do Číny.
Cílem je totiž zaplavení Číny drogami z Afghánistánu, je to součást dlouhodobé operace americké CIA proti Číně. Když zemřeli na Donbasu čeští legionáři Ivo Stejskal a Ivo Hlinka, nikdo jim v ČR nevěnoval vzpomínkové pořady na České televizi a v médiích, ale když v Afghánistánu zemřeli čeští žoldáci v rámci zahraniční mise, byla z toho aféra a obrovská mediální tryzna v ČR, jako kdyby snad zemřeli nějaké celebrity. Češi v Afghánistánu slouží za tvrdé valuty, aby tam hlídali americké zájmy, legionáři na Donbasu mezitím umírají pro přesvědčení a zadarmo.
Erik Eštu, český legionář z Donbasu kriminalizovaný u českých soudů jako zločinec.
České soudy jsou nepřítelem vlasteneckého národa a nehájí zájmy lidu a vlasti, ale zájmy cizích a nadnárodních organizací a útvarů, kterým plně podléhají. Plní tím pádem politickou objednávku a ukazuje se, že Česká republika nechrání svobodu, ale chrání zájmy nadnárodních elit. Jednou z hlavních obav tajných služeb ČR je především to, že se čeští legionáři naučí na Ukrajině vést tzv. guerillový boj , který ukrajinské povstalecké oddíly dovedly k dokonalosti.
Existuje prý reálné riziko, že by tito lidé s v budoucnu mohli postavit do čela ozbrojeného státního převratu v České republice. Stejné obavy totiž má i německá tajná služba BND, která na to samé upozorňuje německé kancléřství ve vztahu k německým občanům tureckého etnického původu, kteří bojovali v Sýrii v řadách ISILu a nyní se postupně vrací do Německa. Tito lidé mají bojový výcvik a mohou pro Německo představovat hrozbu.
Svoboda neroste na stromech, skrývá se v srdcích a odvaze postavit se ve správný čas a správnou chvíli na správnou stranu slovanské rodiny
Český legionář a hrdina Ivo Stejskal padl v roce 2015 při obraně Doněcku.
České soudy tak de facto soudí české a další legionáře hlavně kvůli tomu, aby vyslali signál a varování všem ostatním potenciálním vlastencům, kteří by se mohli rozhodnout odcestovat na Donbas a chránit tamní obyvatelstvo před ukrajinskou armádou a jejímu jednotkami pro etnické čištění. Celá čára doteku na hranici Doněcku je zaminovaná podle posledních zpráv, které naše redakce získala z Donbasu, jakýkoliv pokud o ukrajinskou invazi by skončil masakrem. To však nijak nebrání Regimentu Azov v ostřelování Doněcku z minometů a ze samohybných raketových komplexů. V této chvíli probíhají operace ukrajinské armády na čáře doteku za přímého velení amerických poradců. Neoconi se jen tak snadno nevzdají, ale spolu s novým prezidentem na Ukrajině se jim krátí čas. Američané na Ukrajině na institucionální a mezinárodní úrovni prohráli. A to je ta nejlepší a skvělá zpráva ze všech.
-VK-
Šéfredaktor AE News
Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje
Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí,  i když naše zprávy a informace nejsou často veselé  a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.
Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet.  Do konce měsíce zbývá 8 dnů  a zatím jsme vybrali jen cca. 40%  z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc.   Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce  zde . Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější