Rakouské volby: Van der Bellen si dělá agitku v turecké televizi
RSS

Rakouské volby: Van der Bellen si dělá agitku v turecké televizi

Je dlouhodobě známo, že některé strany si své voliče již dlouhé roky dovážejí. To je zejména praxe zelených a socanských stran po celé Evropě. Nejinak je tomu i v případě sousedního Rakouska, kde dnes probíhá první kolo prezidentských voleb.
Současný rakouský prezident Alexander van der Bellen je tvrdý zastánce globalismu a jako správný zelený také masové výměny obyvatel. Podobně jako nedávno Macron ve Francii se také současný rakouský prezident velmi spoléhá na hlasy dovezených voličů a jejich potomků.
Rakousko patří k nejvíce islamizovaným zemím v Evropě – počet muslimů je již takový, že v současné době neexistuje nenásilná cesta, kterou by si mohli Rakušané zemi udržet. K čelním podporovatelům výměny rakouských obyvatel patří také současný prezident, který dnes aspiruje na jednoho z finalistů prezidentské volby.
Muslimské autority samozřejmě vyzývají své souvěrce, kteří žijí v Evropě, aby se voleb – pokud mohou – zúčastnili. Vždy podpoří právě toho kandidáta, který  jasně podporuje výměnu obyvatel. To byl nedávno jak případ Macrona, jehož úkolem je dokonat výměnu obyvatel Francie, tak van der Bellena v Rakousku.
V Rakousku je sice prezident asi tak stejná loutka jako u nás, tedy nemá tam takový vliv jako například ve Francii. Nicméně přesto je i pro prosystémovou vládu lepší, když je na místě této loutky někdo, kdo vše co je třeba, poslušně odkývá. A i současný rakouský prezident moc dobře ví, že jeho neobliba u Rakušanů je na maximální úrovni, takže se nyní snaží získat i hlasy Turků, kteří již mají v Rakousku občanství…
Zelený rakouský federální prezident, který doufá ve druhé funkční období, se v současnosti těší přízni zejména jeho tureckých spoluobčanů. Z kontaktu s Erdoganisty strach nemá. V turecké vládní televizi se prohlásil za „ velkého přítele turecké komunity “. Znovu se ukazuje, že Van der Bellen je prezidentem pro všechny – jen ne pro Rakušany.
Pod následujícím odkazem si můžete prohlédnout celý rozhovor tureckého vysílače s prezidentským kandidátem (německy).

Am 9. Oktober wählt Österreich einen neuen Bundespräsidenten. Umfragen deuten auf eine Wiederwahl von Amtsinhaber Alexander Van der Bellen hin. Er sein „ein großer Freund der türkischen Community”, sagt er im Interview mit TRT Deutsch. pic.twitter.com/Z1d4y9rAQT
— TRT Deutsch (@TRTDeutsch) October 4, 2022

Řekl doslovně ve 4:30:
Rakousko bylo vždy zemí imigrace, ať už si to někteří chtějí přiznat nebo ne (pohrdavě se směje), je to tak. Vždy jsme přijímali uprchlíky. Od roku 1956,  přes rok 68 a tak dále. A rakouský trh práce může přijmout malý příliv zvenčí, jak je vidět v neposlední řadě na úspěchu obyvatel tureckého původu.
Je důležité znát historické souvislosti. Nikdy nebyla vlna uprchlíků z Turecka do Rakouska. Země má velký počet tureckých občanů díky  dohodě s hostujícím pracovníkem v roce 1964 .
Van der Bellen tak přirovnával migraci z Maďarska a Československa v roce 1956 a 1968 s invazí muslimů – ať už Turků nebo v současné době Afričanů, Arabů a Afghánců. To je něco neporovnatelného, neboť od nás ani z Maďarska tehdy nikdo nepřinášel do Rakouska islám a drtivá většina příchozích se plně integrovala a to i po pracovní stránce.
Zdá se, že ti, kdo provozují „Velký reset“, používali muslimskou invazi jako zbraň proti Evropě po celá desetiletí. Miliony cizinců z nekompatibilních kultur jsou poslány do Evropy v naději na nepokoje a destabilizaci.
To se každopádně „povedlo“, neboť v invazí nejvíce postižených zemích došlo k výraznému oslabení sociálních systémů. Z čistě matematického hlediska se jednou musí tento systém zhroutit, neboť země jako Německo či Rakousko své hosty brzy nebudou mít šanci uživit.
Skutečnost, že malá země, jako je Rakousko, stále živí statisíce nikdy nepracujících muslimů, kteří mají jen malou šanci najít kvalifikovanou práci, nemůže k ničemu jinému než kolapsu – obzvlášť ve světle současné prohlubující se krize – vést.
Volby v neděli 9. října ukážou, zda obyvatelé Rakouska budou hlasovat pro ještě rychlejší islamizaci.
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Rakouské volby: Van der Bellen si dělá agitku v turecké televizi se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden