„Vyhlášení války bez pravidel“. Ruští poslanci zuří nad výbuchem
RSS

„Vyhlášení války bez pravidel“. Ruští poslanci zuří nad výbuchem

Po rozsáhlém útoku na ruskou infrastrukturu se stále častěji objevují spekulace, že by prezident Vladimir Putin mohl být připraven vyhlásit Ukrajině plnou válku a vystupňovat ji daleko za současnou „speciální operaci“ . (Foto: Twitter)Podle zdrojů státních médií někteří významní ruští politici hlasitě vyzývají k rovnocenné odpovědi na „vyhlášení války“ samotné Ukrajině v souvislosti s tímto útokem:
Pár hodin po výbuchu znovu funguje doprava přes Krymský most
„Teroristický útok na Krymský most už není jen výzvou, ale vyhlášením války bez pravidel,“ prohlásil 8. října ruský poslanec Státní dumy poté, co dnes ráno otřásl přechodem přes Kerčský průliv výbuch.V rozhovoru pro agenturu RIA Novosti poslanec Oleg Morozov uvedl, že výbuch je „zjevnou teroristickou válkou, která je proti nám vedena“.
Ruská pomsta? Putin sebral projekt americkému plynárenskému gigantu
… Pokud by nedošlo k „adekvátní“ reakci, bylo by pravděpodobnější, že k podobným aktům agrese dojde. „Pokud budeme v reakci mlčet a nedáme adekvátní odpověď, budou se takové teroristické útoky množit,“ řekl.Mnozí pozorovatelé války si zároveň kladou otázku, zda je to začátek Zelenským deklarovaného záměru vzít si zpět Krym?Zdroj: zerohedge.com
Moment výbuchu na krymském mostě zveřejněn ve videu
Článek „Vyhlášení války bez pravidel“. Ruští poslanci zuří nad výbuchem se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden