Americká vláda podala patent na proteiny obsahující luciferázu, které lze využít ke sledování stavu očkování (video)
RSS

Americká vláda podala patent na proteiny obsahující luciferázu, které lze využít ke sledování stavu očkování (video)

V současné době se ke sledování tzv. „covid očkování“ v některých zemích využívají „covid pasy“. I když jejich existence nemá sebemenší opodstatnění, neboť očkovaný může infekci roznášet stejně jako neočkovaný, v EU byly opětovně schváleny a to až do poloviny příštího roku. Jisté je, že v případě těchto totalitních nástrojů moci jde spíš o testování poslušnosti mas, ale i systémů sociálních kreditů.
Ovšem na druhou stranu se velmi dobře ví, že nemalá část údajně „očkovaných“ ve skutečnosti v těle žádnou genovou injekci nemá, jejich covid pasy jsou falešné. Zřejmě i proto se nyní přišlo s nápadem na využití proteinů obsahujících luciferázu.
Americká vláda podala patent na proteiny obsahující luciferázu. Proteiny lze použít ke sledování stavu očkování osoby. Investigativní novinář Joshua Phillip  řekl NTD News , že by se v této souvislosti mělo všude zvonit na poplach.
„Záměrem je, aby se proteiny s luciferázou vstřikovaly pod kůži injekcí. Lidé  takto budou označeni. Chtějí použít luciferázu, protože poskytuje bioluminiscenci a svítí pod UV lampou,“ řekl Phillip. „Mohou vás naskenovat jako čárový kód. Mohou naskenovat značku, kterou vám dali.“

„Je to srovnatelné s QR kódem, který můžete naskenovat smartphonem,“ vysvětlil novinář. „Na obrazovce se pak objeví informace o stavu vašeho očkování nebo další informace.“
„Obávám se, že něco takového budou chtít udělat,“ zdůrazňuje Phillips. „V zásadě chtějí lidem dávat tetování, aby zjistili, zda děláte, nebo neděláte to, co vám vláda přikáže. Považuji to za velmi znepokojivé.“
„Otázkou je, zda to skutečně zavedou,“ říká Phillip. Dodává, že na ‚QR kód‘ lze pohlížet jako na druh mikročipu. O čipování lidí už toho bylo řečeno hodně.
Jisté je, že bezúčelně americká vláda tento patent nepodala. A pokud by se podobný nástroj využíval v USA, dostane se totéž i do lokajské EU, s čímž je třeba počítat.
Jen čas ukáže, kam až jsou globalisté schopni zajít. Ale poslední dva roky ukazují, že docela daleko…

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 5 ] Článek Americká vláda podala patent na proteiny obsahující luciferázu, které lze využít ke sledování stavu očkování (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden