XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! He
RSS

XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! He

XOXO Hillary + Bill: Jeffrey Epstein je zřejmě naživu, organizace QAnon předložila důkaz, že tělo Jeffreyho Epsteina publikované na fotografii médii patří ve skutečnosti americkému herci z kuchařské reality show, který zemřel již před rokem ve Francii! Hercovo tělo spočívalo podle všeho celou dobu v mrazáku, potvrzují to skvrny zmrzlé krve vystupující na tvářích! Sebevražda krále lolitového impéria byla podle všeho dlouhou dobu plánována, záhadou však zůstává šachová koncovka! Clintonovi se usmívají od ucha k uchu, před bytem Epsteina na chodníku se ale objevil zašifrovaný vzkaz Game Over!
Anonymní organizace, která na internetu vystupuje pod zkratkou QAnon, odpálila dosud největší bombu v kauze Jeffreyho Epsteina. Již v neděli si začali lidé všímat, že médii uveřejněná fotografie z nemocnice na Manhattanu v New Yorku, má mnoho podezřelých znaků, především s ohledem na mrtvolu Jeffreyho Epsteina na vozíku. Jeho hlava zachycená na fotografii, kterou mainstreamová média získala prakticky obratem, totiž neodpovídá hlavě Jeffreyho Epsteina. Na internetu se objevilo hned několik videí, k jednomu jsem udělal české titulky a nejdete jej v úvodu tohoto článku. Titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.
Anthony Bourdain
Hlavní rozdíl spočívá v jiné fyziognomii ucha a nosu Jeffreyho Epsteina a mrtvoly zobrazené na voziku. Zatímco Jeffrey Epstein má rovný hřbet nosu z profilu, osoba na vozíku má zjevnou skobu. Stejně tak se liší struktura ucha. Mnoho lidí mělo pocit, že jde o tělo dvojníka, ale chyběl důkaz. Ten ovšem dnes přinesla tajemná organizace QAnon, která přinesla dnes šokující důkaz.
Jeffrey Epstein
Osoba ležící na vozíku na fotografii médií z nemocnice v New Yorku je americký šéfkuchař a postava z kuchařských reality show Anthony Bourdain, který ovšem zemřel už vloni 8. června 2018 ve Francii a shodou okolností příčinou jeho smrti byla rovněž prý sebevražda [ 1 ]. Organizace QAnon poskytla i další informace a odkazy o tomto podvrhu.
Podoba krále lolitkového impéria a šéfkuchaře z televize je neuvěřitelná!
Tělo Anthonyho Bourdaina nebylo nikdy pohřbeno, ale bylo uloženo v mrazícím boku. Z těla byla odčerpána krev, protože dlouhodobé zmrazení těla spolu s krví by potrhalo žíly a cévy mrtvoly a po rozmrazení by tělo začalo téct jako cedník. Tělo herce reality show bylo takto uloženo zjevně právě za tím účelem, aby mohlo být použito jako dvojník mrtvoly Jeffreyho Epsteina. Celý podvrh málem vyšel a prošel, protože žádná fotografie se neměla na veřejnost dostat, alespoň to tak mělo být zařízeno.
Nahoře mrtvola Anthonyho Bourdaina, dole profil Jeffreyho Epsteina. Všimněte si tmavých skvrn na lících Bourdainovy mrtvoly, typický jev pro hluboce zmrazené tělo, proliferace zmrzlé krve v tkáni tváře.
Jenže fotografie mrtvoly na vozíku v nemocnici na Manhattanu se dostala ven, možná úmyslně, a to právě proto, aby to mohlo prasknout. Jeffrey Epstein nesmí mluvit a bylo od počátku jasné, že se Deep State pokusí krále lolitového impéria odklidit do ústraní, aby byl klid. Otázkou je, proč zkrátka a jednoduše Jeffreyho Epsteina neoddělali už dříve? Důvod je poměrně jasná, Jeffrey Epstein si pořídil pojistku své beztrestnosti.
Epsteinova pojistka Dead Hand podle všeho zafungovala
Podle všeho má k dispozici nahrávky, videa, prostě obrazové záznamy vysokých státníků a obchodníků, jak se v jeho letadlech a létajících bordelech oddávají sexu s lolitkami. Pokud by se Epsteinovi něco stalo, byl by uvězněn, odsouzen, zmizel by, přestal by se hlásit, ozývat, potom by všechny tyto materiály po vypršení odpočítávání byly publikovány. Je to tzv. Dead Hand pojistka známá z dob mafie v USA ve 30. letech minulého století.
Originální fotografie mainstreamových médií z nemocnice na Manhattanu.
Bylo by naivní si myslet, že Jeffrey Epstein si tuto pojistku neopatřil, a proto se nemůžeme divit, že najednou vyplouvají na povrch důkazy, že jeho údajné tělo z nemocnice na fotografii patří herci z francouzské reality show. Anthony Bourdain totiž žil ve Francii a natáčel pořady o francouzské kuchyni, kterou měl nejraději. Ve videu v úvodu článku uvidíte důkaz QAnon, který naprosto přesně dokazuje, že mrtvola na vozíku zobrazená na fotografii maisntreamových médií z nemocnice v New Yorku představuje Anthonyho Bourdaina a nikoliv Jeffreyho Epsteina. Musíme uznat, že jejich obličeje se doslova fantasticky podobají, a přesně o toto někdo usiloval, aby to vypadalo, že na vozíků leží Jeffrey Epstein.
XOXO Hillary + Bill
Po oznámení sebevraždy Jeffreyho Epsteina v sobotu minulý týden byly zachyceny fotografie Hillary a Billa Clintonových se širokými úsměvy a spokojeností, jenže přesně v tu dobu se před bytem Jeffreyho Epsteina na chodníku objevil modrou křídou napsaný zašifrovaný vzkaz: “XOXO Hillary + Bill” a je to jasné. XOXO je kryptografický odkaz na piškvorky, které se hrají pomocí koleček a křížků. XOXO je totiž výraz, který znamená “Game Over”, tedy konec hry pro Hillary a Billa Clintonovi.
Nápis na chodníku před bytem Jeffreyho Epsteina v New Yorku.
Na internetu najdete ale úplně jiné vysvětlení, že prý je to symbol pro lásku a pusinky. To je ovšem pořádné chucpe, protože XOXO symbolizuje stav před koncovkou v piškvorkách (Tic-Tac-Toe), čtyři znaky potom symbolizují dva výstřely (kroužky) a dvě úmrtí (křížky), čtyři písmena zakrývající “OVER”. O to více je zarážející, že Hillary si dala XOXO dokonce na svoji volební placku. Jak to říkal Pjakin? Éto děbily!
QANon vs. Deep State
Je totiž zásadní otázkou, kdo dostal Jeffreyho Epsteina ven z vězení, jestli americký Deep State, anebo QAnon organizace, které se říká i jiným názvem “White Hats” , tedy bílé klobouky. Jsou to elitní policisté, vyšetřovatelé a detektivové, kteří v utajení rozkrývají činnost Deep State a Cabalu, což je skupina napojená na pedofily, satanisty, Satanovu synagogu a zejména osoby v organizaci Majestic 12 a procesy řízení, které přesahují rámec obecného chápáni.
Úsměvy v sobotou od ucha k uchu po oznámení smrti Jeffreyho Epsteina.
Společným volacím znakem White Hats a QAnon je zkratka WWG1WGA, což znamená “Where We Go 1 We Go All”, v překladu “Kam jdeme jako jeden, tam jdeme všichni” a je to odkaz na základní pravidlo dědičnosti v programovací analýze umělé inteligence. Je to jeden z klíčových principů nekonečného rozvoje logických permutací v kvantovém poli. Proto se předpokládá a spekuluje, že centrálním analytickým útvarem QAnon není fyzická osoba, ale kvantový počítač. Odpovídaly by tomu mnohé náznaky, synchronicita příspěvků na Redditu, zvláštní uměle působící jazykové obraty v některých textech QAnon a další podivnosti.
Kdo stojí za tím, že Jeffrey Epstein byl vysvobozen z vězení?
Pokud za touto operací stojí QAnon, potom se Jeffrey Epstein nachází na místě, kde má spolupracovat a poskytnout všechny informace proti Deep State, proti Hillary Clinton, ale i proti britské královské rodině, která byla prokleta za své činy a nejvyšší mord v dějinách  proti Kristu, při likvidaci rodiny cara Mikuláše II ve spolupráci se sionisty a Satanovou synagogou během Bolševické sionistické revoluce v Rusku v roce 1917. Není divu, že v centru Lolita Expressu se pohybují lidé napojení na rodinu Windsor, která ovšem pochází z Německa, původní jméno Windsorů je totiž Sachse-Coburg und Gotha, jméno Windsor začali používat v roce 1917 po Bolševické revoluci v Rusku.
Shromáždění Donalda Trumpa.
Pokud se podíváte na americký Deep State, zarazí vás jedna věc. Deep State je pupeční šňůrou propojený na vládní moc v Londýně a společně provádí operace, které jsou v rozporu se zájmy národů. Toto propojení je ukotveno na ose světového sionismu mezi New Yorkem a Londýnem. Jeffrey Epstein své aerolinky provozoval nejčastěji právě na trase z New Yorku do Londýna, lolitky plnil tužby bankéřům z Wall Street i z londýnského City. Jeffrey Epstein na všechny tyto lidi sbíral kompra a video nahrávky. A tyto nahrávky má teď k dispozici ten, kdo dostal Jeffreyho Epsteina z vězení. Pokud se o to postaral Deep State, kauzy proti Demokratické straně a proti Hillary a Billu Clintonovým skončí. Pokud ovšem byl Jeffrey Epstein odvezen z vězení díky vlivu QAnon, potom Donald Trump si právě zajistil volební prezidentské vítězství příští rok v listopadu.
Mrtvola Anthonyho Bourdaina ležela přes rok někde v mrazáku v New Yorku, aby umožnila sehrát úmrtí Jeffreyho Epsteina ve vězení
Jestli došlo k první nebo ke druhé variantě, to se nedozvíme hned, ale až nejdříve za rok, jakmile bude finišovat předvolební prezidentská kampaň. Může přijít obžaloba z ničeho nic na Hillary Clinton i jejího manžela Billa Clintona. Každopádně, celá operace s Jeffreyem Epsteinem byla připravena velmi důkladně a dlouho dopředu. Zmrazená mrtvola Anthonyho Bourdaina měla na fotografii jasné znaky zčernalých krevních skvrn na lících tváří, které se projevují u mrtvol v mrazácích. Krev z tváří totiž nelze snadno odčerpat, krev zůstává v jemných cévkách a po zamražení mrtvoly zbytek krve protrhá cévy a krev vystoupí do pokožky, takže se to projeví jako černé a tmavé skvrny na lících.
Rozkrýván ze strany QAnon vede nezadržitelně k odhalení a likvidaci Domu Sion, což je cílem Domu Yehuda, tedy Chasidů a jejich koňů, Donalda Trumpa a Vladimira Putina. Válka mezi ž a Ž na plné obrátky.
Ještě včera mainstreamová média plivala na alternativu, že prý šíří konspirace o mrtvole Jeffreyho Epsteina. No vida, uběhlo 24 hodin a QAnon přinesl důkaz, který prostě nejde zpochybnit. Samozřejmě, že majitelé mainstreamových listů a stanic nařídí svým novinářům, aby dál lhali a šířili dezinformace, ale když budete šířit tento článek z Aeronetu a video, lidé se dozvědí pravdu tak jako tak. Jeffrey Epstein je naživu, mrtvola na vozíku v nemocnici na Manhattanu patří již rok zesnulému Anthonymu Bourdainovi. To je realita a tím je to dané. Znovu se ukazuje, že rozdíl mezi konspirační teorií a realitou se zkracuje neuvěřitelným tempem. Dříve to trvalo roky, než se z konspirace stala realita, později jen měsíce, a dnes už to trvá doslova jen pár dní. Takže máme jeden vzkaz pro novináře: XOXO Mainstream + ČT!
Zdroj úvodního videa: [ 2 ]
-VK-
Šéfredaktor AE News
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější