Již neexistující svoboda slova pro původní obyvatele Evropy
RSS

Již neexistující svoboda slova pro původní obyvatele Evropy

VÁCLAV PODDANÝ
Na základě článků a videí jsem se rozhodl napsat i svůj názor na danou problematiku s ,,vyjadřováním” nespokojenosti původního obyvatelstva Evropy a evropských států.


Každý zaregistroval kauzu o ,,zapalování” autobusů, respektive o paní, která napsala, že by bylo dobré ty autobusy zapálit (vtipné je, že nepsala nic o autobusech plných lidí apod, ale to už je slovíčkaření). Samozřejmě to není úplně košer, ale na druhou stranu je to názor a pokud se nepletu tak mistr Havloid a Havloidi a vítači migrantů jsou pro svobodu slova.
Ovšem je vidět, že to může být jen svoboda slova, která se týká jen někoho a to hlavně levičáků a migrantů a sluníčkářů a taky LGBT. Jak jinak vysvětlíte jednu neoddiskutovatelnou věc a to je ta, že Korán jako takový obsahuje texty nenávisti až v podstatě navádění k vraždění nevěřících. Takže každý kdo se hlásí k islámu by měl být zavřený, neboť korán vzbuzuje v lidech nenávist a snaží se o vzbuzení nenávisti. Vyřešeno.
Druhá věc co mi nedá spát je to, že slečna co již před rokem mávala transparentem ( zabijte a zapalte policii ) je vlastně rok po incidentu stále vysmátá a nejen že neplatila ani 500 Kč, ale soud jí vůbec nehrotí, nemá jízlivé poznámky a celkově vyjde bez trestu.
Lidi vážně se prosím probuďte, v Anglii zakazují reklamy které poukazují na osobu muže či ženy. V Německu se narodí dítě a nemusí mít určené pohlaví s tím, že si ho časem určí. V ČR je pochod pedofilů a homosexuálů braný jako pochod hrdosti a je sponzorován a podporován Magistrátem. Na Slovensku se střílí novináři a ve Vídni mají 2x muslimské centrum.
Humanismus, sluníčkářství, havloidi, homosexuálové, desetitisíce migrantů z východní Evropy – to nás tady jednou zabije , respektive zabije Českou republiku z kulturního hlediska.

Autor: Václav Poddaný
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější