Šéfredaktor Denníka N Kostolný: Prečo zverejňujeme Kočnerovu Threemu
RSS

Šéfredaktor Denníka N Kostolný: Prečo zverejňujeme Kočnerovu Threemu

Podľa šéfredaktora Denníka N, je zverejnenie „Kočnerovej komunikácie vo verejnom záujme“. Súhlasíme, je vo verejnom záujme. Ale vo verejnom záujme je uverejnenie celých 600 strán komunikácie. V celku, naraz a bez interpretácií. Naviac, a to je ešte dôležitejšie, po ukončení vyšetrovania a súdu! Alebo, ak by vyšetrovanie smerovalo do outu, tak mimoriadne aj v jeho priebehu. Ale v tomto prípade zatiaľ všetky relevantné strany deklarujú vo vyšetrovateľov dôveru, koniec koncov tí majú jasné priebežné výsledky.

Kostolného argumentácia je falošná a nelogická. Stačí si len rozobrať samotný jeho text, aby bolo vidno, že N-ko vyšetrovanie ohrozuje. Šéfredaktor (!) na jednej strane píše, že vyšetrovatelia „všetky dôležité úkony už zabezpečili“. Takže teraz je podľa neho dobré, že stovky strán z Kočnerovej Threemy „má aj verejnosť“. Na druhej strane súčasne píše, že „zvažujú každé jedno slovo“, aby neuverejnili „niečo, čo by mohlo ohroziť vyšetrovanie“. – Na to sa nedá povedať iné, len že sú to borci v tom Denníku N, keď sú schopní posúdiť, čo by mohlo ohroziť vyšetrovanie v prípade, ktorý ma desiatky tisíc strán dokumentácie a čaká ho náročný súdny spor. Zjavne majú dôkladné informácie z vyšetrovania (irónia a možno ani nie…). Načo to zakrývať, aj tak sú už súčasťou vyšetrovacieho tímu, veď oni to musia najlepšie vedieť posúdiť…

Nie. To, čo robí N-ko je v skutočnosti bohapustá a jednostranná politika. Problém s ich „zverejňovaním“ Kočnerovej Threemy je, že N-ko 1) si z nej vyberá to, čo sa mu hodí, 2) dávkuje vtedy, kedy sa mu to hodí a 3) to, čo uverejňuje nie je prepis, ale vysoko interpretované krátke útržky.

Zjavne sme tu svedkami oveľa viac predvolebnej kampane, než zohľadneného verejného záujmu. Cieľom je usmažiť SMER, z komunikácie si povyberať, čo sa hodí a nagradovať to v čase, synchronizovane s inými subjektami. Napr. núka sa hypotéza, že s končiacimi prázdninami, resp. uhorkovou sezónou je na september potrebné naservírovať pre slušňákov niečo na tribúny a pre protestujúcich. Začiatkom augusta sa preto začalo s nižšími figúrami (Bödörom, Milanom) a teraz sa už predhodili veľké ryby – Kali s Hranolom.


Pri talianskej stope vraždy Kuciaka so snúbenicou sme vyzývali, že si treba počkať. A kde je dnes talianska stopa v Kuciakovom prípade? Aj teraz odporúčame počkať si na celú komunikáciu. Nielen na výňatky vybrané Monikou Tódovou a spol. z očividne bočnými úmyslami.Prečo zverejňujeme Kočnerovu Threemu

Je veľmi potrebné, aby sa dôležité časti vyšetrovania nestratili, neutajili alebo nedostali iný význam.
The post Šéfredaktor Denníka N Kostolný: Prečo zverejňujeme Kočnerovu Threemu appeared first on Slobodný vysielač .
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Dnes nejprohlíženější