EU více než demokracii připomíná Maovu „kulturní revoluci“
RSS

EU více než demokracii připomíná Maovu „kulturní revoluci“

RUDOLF MLÁDEK
Čínským komunistou Maem vyhlášená politika kulturní revoluce přivodila utrpení a také smrt stovkám tisíc lidí, rozvrat ekonomiky a obrovské ztráty na kulturním dědictví. Oficiálním záměrem kulturní revoluce bylo nastolení masové lidové demokracie.

Oficiálním záměrem evropské multi-kulturní revoluce a další evropské integrace je nastolení bruselské masové demokracie. Čínské maoistické vraždění v Evropě sice ještě nezačalo (teroristické útoky v EU zatím(!) nemají statisíce obětí), ale obrněná vozidla proti vlastním demonstrantům Francie už nasazuje. Rozvrat ekonomiky a zadlužení států Evropské unie (EU) je zřejmé a obrovské, ztráty na kulturním dědictví nepochybně brzy nastanou. Ostatně jásání některých „nových občanů“ EU nad požárem pařížského chrámu Notre-Dame bylo výmluvné.
Společenství Uhlí a ocel (předchůdce dnešní EU) založili v roce 1950 mimořádně schopní politici s vysokou morálkou. Současné junckerovské (končící) evropské vedení připomíná spíše čínskou maoistickou lůzu ze šedesátých let. A když nejhorší politička 21. století Merkel prohlašuje, jak ráda uvítá na území Spolkové republiky Německo Americké vojáky, (Zdroj: https://1url.cz/CMg66) víte, že jako vždy jen lže. Ta madam lže skoro ve všem a politici z Paříže a Bruselu jí v této průhledné politice dělají trapnou stafáž.
Špatně řízená EU se deset let doslova hrabala z hospodářské recese a už do ní opět padá. A nepomáhají ani záporné úroky, ani porušování všech pravidel eurozóny a Evropské centrální banky. A díky nesmyslné fiskální politice eurozóny EU prakticky nemá žádnou šanci ze své mizérie vybřednout. Když už tak „proevropský“ a zoufale levicový plátek Financial Times přiznává, že cesta naděje se nikde nezjevuje (Zdroj: https://1url.cz/cMg65), a že EU je nereformovaná a nereformovatelná, pak je jasné, že tato EU je mrtvá. Budeme se ještě pár let na tuto morálně i ekonomicky hnijící EU dívat. Ale vyjma několika politiků, miliardářských skupin financujících tzv. „proevropské strany“ a k nim patřících pár fanatiků tuto EU už nikdo nechce. EU přestala být užitečná a naprosto přestala být přitažlivá.
Tisíce nařízení, extrémní cenzura, přívaly většinově se neasimilujících migrantů a stupňující se ekonomický propad slušných pracovitých lidí, který se kdysi říkalo střední třída, to je dnešní EU. Vedle ní společenství Uhlí a ocel bylo nebeským rájem. K tomu přidejme současnou neskutečně vysokou nezaměstnanost mladých lidí v EU a absurdní ekošílenství, které jen maskuje zájmy těch, kteří na ekohloupostech vnucených národům EU hodlají tučně vydělat. Do tohoto maňáskového likvidačního divadla přispívá i Merkel a zdravotně postižená ekoslužtička vyhazující novináře ze sálu a plující lodičkou šířit dětské stávky do celého světa. Odporné. Rakouská císařovna Marie Terezie (6. prosince 1774 vydala Všeobecný školní řád) nepochybně někde v nebi jen zírá.
Přiznejme, že obdobné poplakávání nad stavem můžeme číst na mnoha údajných „lži-webech“, ale podstatné je si říci: A co s tím? Nářek nepomůže a nic neřeší. A na vybranou máme jen dvě věci: Najít si nové spojence a včas opustit systém, který se sám vede k naprostému zničení.
Malá Česká republika bez globálního spojence neobstojí a bez spolu-akce okolních států také ne. Této pravdy jsou si vědomi ti, co tak halasně velebí tuto EU a vykřikují o tom, jak se máme úžasně. Nepochybně je to lepší než socialismus, ale kdo se chce do něj prostřednictví EU vrátit? Nemáme ani vládu ani politickou stranu, která by oba axiomy (spojenci a odchod z EU) měla v programu. Zatím to českého většinového voliče vůbec nezajímá. Ale mělo by. Úspěchu dosahují jen připravení.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Matrace pro zdravé spaní

Specializovaný e-shop na matrace s dopravou zdarma.

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!Dnes nejprohlíženější