V nově odtajněných Epsteinových souborech se objevuje uživatelské jméno littlestjeff1 – konkrétně v souvislosti s účtem na YouTube (např. potvrzení o nákupu předplatného) a e-mailem littlestjeff@yahoo.com (mailto:littlestjeff@yahoo.com), který byl propojen s jeho hlavním e-mailem jeevacation@gmail.com (mailto:jeevacation@gmail.com). (Foto: X / DOJ)
Epstein žije? Nové zveřejněné záběry jsou v rozporu s oficiální verzí
A viral rumor claims Epstein is alive and gaming under a Fortnite account later geolocated to Israel. The account has since been set to private. pic.twitter.com/7HONt9fIe2 — Jungle Journey (@JnglJourney) February 6, 2026
Stejné jméno littlestjeff1 se objevuje i v souvislosti s nákupem V-Bucks (herní měna ve Fortnite) – konkrétně 25,95 USD v květnu 2019 (některé zdroje uvádějí datum 7. května 2019).
„Myslíte si, že jste ďábel?“: Rozhovor s Epsteinem je nyní k dispozici
Na stránkách jako Fortnite Tracker (třetí strana sledující statistiky hráčů) existuje (nebo existoval) profil littlestjeff1 s aktivitou:
Začátek aktivity v Chapter 1 Season 10 (srpen–říjen 2019) – tedy krátce po Epsteinově smrti 10. srpna 2019.
Další statistiky ukazující hraní v pozdějších sezónách, včetně Chapter 5 Season 1 (2023–2024), hodnosti Silver 1 a vítězství až do roku 2025.
Někteří uživatelé tvrdí, že profil byl lokalizován v Izraeli (např. přes IP nebo geolokaci v minulosti).
Dnes (6. února 2026) se profil na Fortnite Trackeru stal soukromým (private) krátce poté, co se příspěvky staly virálními – což mnozí interpretují jako pokus o utajení.
To vedlo k divokým spekulacím: „Epstein je naživu, schovaný v Izraeli a hraje Fortnite!“ Někteří to spojují s teoriemi o fingované smrti, Mossadu nebo elitní ochraně.
AKTUALIZACE: Epsteinův účet „littlestjeff1 hrál Rocket League před méně než 3 dny. Na svém profilu má izraelskou vlajku.
Vévodkyně prosila Epsteina, aby si ji vzal: Jsi legenda, jsem vám k službám!
Článek Epsteinův herní účet je stále aktivní a hraje z Izraele. Naposledy před 3 dny se nejdříve objevil na AC24.cz .